0 oy
1,532 göst.
Aile kategorisinde (125 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kaynanamla aramızda 100 metre yok eltimle de altlı üstlü oturuyorlar kaynım 98 doğumlu benden 4 yaş küçük normalde kapımı çalmazlar evlerinde wi-fi kapandı diye kocam gitmiş bilgisayarı almış bizim eve kurdu o gün bugündür 1 hafta olucak kaynım bizde akşam bi geliyor 9 9 buçuk sabaha kadar bilgisayarda oturup oyun oynuyor kocam da aynı oyunu oynuyor normalde sabaha 7 8 gibi uyanıyor oğlum bende tabi oturma odasına geldiğimde gitmiş oluyor her akşam her akşam rahatsız olmaya başlıyorum bu sabah da uyku sersemi alet tayt gitmiştir diye çocuk kucağımda içeri girdim baktım hala bilgisayar başında oturuyor hemen çıktım üstümü giyindim geçtim 11 buçukta gitti yaa deli oluyorum artık yaa bu akşam bile daha abisi gelmeden damlıyor eve geldi yaa evde rahat dolaşan biriyim rahat edemiyorum oğlumu sallıyorum çocuk bilgisayara gitmek istiyor sessiz oluyor ev mouse dan sürekli çıkan tıktık sesi klavye sesi sinirime dokunuyor kocama dedim seni anlıyorum ama gelme mi dicem diyor anneme söyledim sinirlendi kızdı kocan yok onun evde ne işi var diye 

29 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yuh ya kocaman adamın ne işi var 
(125 puan) tarafından
Yaa sinirimden ağlıcam yaa resmen çayımı aldım yatak odasında içiyorum delirmemek elde değil yaaa
(2,127 puan) tarafından
Başlı başına saçmalık esimle kavga eder yinede gonderirdim
(125 puan) tarafından
Kavga etsemde nafile
-Reklam-
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Kayınvalidene sakayla karısık şu bilgisayarınızı alın artık bir oğlun basından kalkmıyor sabaha kadar oynuyor diğer oğlunada bulaştırdı kocamı kaybetmek istemiyorum filan diye söylesen anlar heralde o kadarda anlayissiz değilse
(125 puan) tarafından
Hahahaha  kaynanamda eltimin başına bela aynı b.okun laciverti oda eltim de oturuyor canı kaçta isterse o zaman iniyor evine beni kötüler ben haksızmısım gibi
(7,272 puan) tarafından
Bebişin kaç aylık onun boyuna in kablosundan çekip aşağı düsür bilgisayarı bence gelmez bidaha :))
(125 puan) tarafından
13 aylık oğluşum yaa  internetin kablosunu kesicem kedi koparmış dicem
(7,272 puan) tarafından
Kız kabloyu kesme bilgisayarın fişlerini filan çek bilgisayara zarar ver
(125 puan) tarafından
Canım internet yok dediğimde nie yok diye bakıcak pç ye çünkü bilgisayar onun
0 oy
(601 puan) tarafından
Koçan gitsin orda oynasın o zaman bakalım rhatsiz olmiycaklarmi
(125 puan) tarafından
Kaynanam laf yapar ama kocama demez
0 oy
(657 puan) tarafından
Gideyim de ders çalışayım okul okuyayım yok sabaha kadar pcde nasıl anne kaynanan benim annem beni gebertir her gece her gece laf sok git oku sabaha kadar oyun oynuyorsun bide abinide alıştırdın düzeni bozuldu adamın de 
(125 puan) tarafından
Çok şükür yaa kocam ne dedi bilmiyorum ama kocamdan 10 dakka sonra gitti
(657 puan) tarafından
Resimde küçük gözüküyor yuhh 23yaşında beyin olarak büyümemiş :)
(125 puan) tarafından
Sorma ya bugün interneti bozucam ya yada evde değiliz misafirlikteyiz dicem
(657 puan) tarafından
Bencede hergün bi sebep uydur belki kalın kafası anlar
(125 puan) tarafından
Inşallah ya vallahi daraldım artık  ya  çocuk bütün gün kucağımda duruyor dinlenemiyorum akşam uyutunca  da söyle koltuğa uzanıp tv izlemek rahat rahat çay içmek rahat giyinmek istiyorum mi normalde evde açık geziyorum ama böyle biri geliceği zaman kapalı giyiyorum ama hep hep bana gına geldi yaa sığıntı gibi hissediyorum kendi evimde yani surat yapıp çayımı aldım oda da içtim oğlanın beşiği bizim odada kapıları açık tutup tv yi kısık sesle izliyoruz ki ağlarsa duyalım diye evimizde ses olmaz yani sessiz olduğu için sürekli klavyede bişeyler yazıyor oyun oynuyor mouse sesi delirtti akşam beni
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Azıcık dişini göster canım göstermediğin sürece söyleyemediklerin dişinin kovuğunda öylece kalır yüzüne karşı söyle alınırsada alınsın yani 
(125 puan) tarafından
Valla bugünden sonra yani sabah uyandığımda yine onu görürsem söylicem valla yaa  yeter oğlum uyandı mama için normalde perdeler çekili nasıl olursam olayım hemen kalkıp yapıyorum mamasını şimdi üzerime düzgün bişey giyinene kadar oğlum çoktan ağlamaya başladı bile yine gece gece söylendim durdum
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Koca adam o kız ayıp denen saygı denen birşey var, eşin alsın pc yi götürsün mahremiyet kalmaz evde 
(125 puan) tarafından
Valla şimdi son kez konuştum ben konuşucam dedi bakalım yarın ola hayrola
(2,678 puan) tarafından
Net bir şekilde tavrını koy cnm yoksa alır başını gider bu durum
(125 puan) tarafından
Tavrım nette koca da iş yok canım
0 oy
(627 puan) tarafından
İnternetleri yapılınca gider biraz sabır etceksin canım
(125 puan) tarafından
Yapılmaz canım borcunu ödemedi getir de çalışıyor şuan tırnak batması var diye gitmiyor işe 2 ay kadar neti kapalı sanmıyorum bu gidişle açılcagını kocama öde desem cimri asla ödemez valla annemden para alıp ben ödicem sonunda o kıvamdayım ama bilgisayar olmadan napıcak ki yine gitmez
0 oy
tarafından
Yani zor olacak belki ama çocuğu sürekli aglatsan. Emzigini fan al az. Ağlayınca çocuk durmuyor sesten dolayı fikanndeden çocuğa. Bnde sabaha kadar uyumadım istersen sen abin geldiğinde gel filan desen belki anlar . Erkekler söylemeden maalesef hiç bişey anlamıyor.
(125 puan) tarafından
Yaaa keşke anlasa her zaman diyorum sabah erken kalkıyor oturma odasında uyumaya çalışıyorum biraz daha dilimde tüy bitti valla sabah bilerek yine uyucak gibi yaptım ama hiç bana misin demedi bu olayı 8 de yaptım 11 buçukta gitti evine
tarafından
En iyisi çocuğu ağlat kalk kaynanama git. Eltindeyse de ona geç. Valla yanlış anlamayın sesten uyuyamiyor. Bnde rahatça emzireniyorum buraya geldim de. Biraz onların başına ekşi ceker oğlunu. Kocanda karım eve gelsin ister sonuçta
(125 puan) tarafından
Yaa kaynanam deli  gibi sigara içiyor evde mecbur kalkmadıkça pek girmiyorum ben bu sabah gitti bakalım
tarafından
Nasıl gitti bişey mi dediniz
(125 puan) tarafından
Tabi yatarken kocamla konuşucam demiştim konuştum ne dedi bilmiyorum işe giderken geldi yanıma 5 dakka sonra gidicek dedi tmm dedim yarım saat sonra gitti
0 oy
(245 puan) tarafından
Buraya yazınca o görmüyor ki sonuçta. Tamam paylaşmak istemişin ama kimsenin yapabilceği bisey yok. Yüzüne söyle konuş yani. 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,862 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
0 oy
21 cevap 936 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,364 puan) tarafından soruldu