0 oy
1,504 göst.
Aile kategorisinde (125 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kaynanamla aramızda 100 metre yok eltimle de altlı üstlü oturuyorlar kaynım 98 doğumlu benden 4 yaş küçük normalde kapımı çalmazlar evlerinde wi-fi kapandı diye kocam gitmiş bilgisayarı almış bizim eve kurdu o gün bugündür 1 hafta olucak kaynım bizde akşam bi geliyor 9 9 buçuk sabaha kadar bilgisayarda oturup oyun oynuyor kocam da aynı oyunu oynuyor normalde sabaha 7 8 gibi uyanıyor oğlum bende tabi oturma odasına geldiğimde gitmiş oluyor her akşam her akşam rahatsız olmaya başlıyorum bu sabah da uyku sersemi alet tayt gitmiştir diye çocuk kucağımda içeri girdim baktım hala bilgisayar başında oturuyor hemen çıktım üstümü giyindim geçtim 11 buçukta gitti yaa deli oluyorum artık yaa bu akşam bile daha abisi gelmeden damlıyor eve geldi yaa evde rahat dolaşan biriyim rahat edemiyorum oğlumu sallıyorum çocuk bilgisayara gitmek istiyor sessiz oluyor ev mouse dan sürekli çıkan tıktık sesi klavye sesi sinirime dokunuyor kocama dedim seni anlıyorum ama gelme mi dicem diyor anneme söyledim sinirlendi kızdı kocan yok onun evde ne işi var diye 

29 Cevaplar

+1 oy
(119,170 puan) tarafından
bunu yuzune soylesene
(125 puan) tarafından
Ailenin genlerinde var kaynanam da eltimin evine böyle yapar eltim işten geldiği gibi kaynanam  çıkıyor eltime kadın yorgun mu uyur mu kocası mi bekler demiyor kaçta canı isterse 12 1 1 buçuk bencil insanlar yaa sinir oluyorum
terslemezsen yillarca cekersin bu durumu
(125 puan) tarafından
Haklisin Bu akşam yatmaya gittiğimizde eşime son kez güzellikle söylicem dinlemezse ben konuşucam
bide salllanan koltuk olsa deymeyin keyfine
(125 puan) tarafından
Sorma yaa hala pc başında girmedim odaya ama belli
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bilgisayari geri goturun kokten çözüm
(125 puan) tarafından
Yaa söylicem eşime böyle olursa bilgisayarı al diye ama benim kocamda oynuyor dinlemiyor beni
(7,791 puan) tarafından
De madem taytla askiliyla gezvem evde nusunu dusumuyorsan o bilgisayari götür ha oyun benden kiymetliyse de keyfin bilir de.
(125 puan) tarafından
Bugün bir dünya kavgasını yaptım..rahat edememek de giyinmemekte haklisin ama üstün müsait olmuyorsa tşört pijama hırka giyebilirsin diyor mantık farklı işliyor delirtiyor beni iyice
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bilgisayarı topla koltuğunun altına koy kapiyi göster

O ne yaa
(125 puan) tarafından
Yaa güzellikle olsun ıstiyorum kocam da suçu bende buluyor
(14,428 puan) tarafından
Kocan oyuna kaptırmıs kendini kuzum bikana kadar beklicen
Kaynana na söyle bişi desin büyuk olarak
(125 puan) tarafından
Aynen öyle pubg bitti sro denen bir oyun çıktı başıma kız oda eltimin evinden çıkmıyor ki gece kaçlara kadar o beni kötüler böyle düşünüyorum diye
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Neti boz ya da PC yi
(125 puan) tarafından
Pc kaynımın neti bozucam yarın doğru diyorsun
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Gelmemi deyim nedir ya gerekiyorsa desin insan evde banyo yapmak ister afedersin ama kocasına süslenmek ister ayıptır yani benım eşim 16 yaşında kayanın var ona der hadı hadı evine der kaldırın bilgisayarı bebeğe zararlı falan deyin 
(125 puan) tarafından
Kocamın aşağı kalır yani yok ki.. geçen akşam duş almam gerekti aldım duşumu oturma odasında taramam gerekiyor saçımı başka müsait yer yok kaynım pc de ben saç tarıyorum rahatsızlığımı söylüyorum anlamıyor adam beni yaa
0 oy
(14 puan) tarafından
Zaman kötü  evde eşin yokken kaynının işi olamaz olmamalı   at modemi duvardan duvara suya sok çıkar  ya nefsine uysa sana çocuguna bişey yapsa  artık iyi niyet yok 
(125 puan) tarafından
Annemde kızıyor sen söyleyemezsen ben söylerim diyor bende istemiyorum ama diyemiyorum eltimle konuştum haklisin dedi belki kaynanama derse o konuşur sanmıyorum ama bir umut yaa çocuk değil ki kaynım adam yok kaynım evden çıkıyor millet laf çıkarsa nasıl temizlerim
(14 puan) tarafından
Valla ben kendi adıma konuşayım ben eğer rahatsız olduysam böyle bir durumdan sonuçta 1.evimde rahat etmek isterim
2. Huzurum kaçsın istemem
3.en önemlisi namusuma asla laf gelsin istemem ve o evde bebeğm var her şeyden kıymetli .O modemi bir haftada 40 kere bozmuştum Su dökerdim  üstünü bezle sarar sonra darbe uygulardm  Yenisi mi alındı  tekrar aynısı
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Bu akşam bi arkadaşa daha söyledim oturduğu koltuğun altına azıcık tuz at hemen kalkıp gider. Denedim işe yarıyor:D

(1,667 puan) tarafından
Cidden işe yariyormu bu merak ettim sonucu paylasirmisin cnm :)
(125 puan) tarafından
Inşallah öyle olur yaa kabul etmiyor değilim gelsin ama zamanı geldiğinde gitsin yaa ben yaşlı değilim ki yaa genciz ya kocamla belki sarılarak tv izlicem belki bişeyler konuşucam geldiğinden beri öyle oturur pc de sinir oluyorum yaa
(125 puan) tarafından
Tabiki ayakkabı olayını yapamıcam çünkü bina girişinde çıkıyor
(1,667 puan) tarafından
Oturdugu yere at demis onu yap istersen  bakalim ise yarayacakmi .cok haklisin eşinle özelin kalmiyor resmen
(1,169 puan) tarafından
Valla ne söylesen haklısın canım her akşam her akşam çekilir dert değil
0 oy
(7,358 puan) tarafından
esın kıskanc bırı dıyıl esımn abısı benı aradımı esım kuplere bıner kıskanclıktan hata engeletırdı benım telefon tamıre gıtı format bılan atıldı gecenlerde aradı ama esım askerde sabah aradı sonra arkadan esım aradı kımle konusuyon dıye bende soyledım abın dugune cagırıyo dedım gereksız ınsan dedı kızdı bana dıyıl abısını bana cok guvenır ona cok guvenmez 
(125 puan) tarafından
Eşim bana çok güvenir kardeşine de güvenir kıskançlık konusuna gelirsek normalde evden çıkartmaz kardeşi oldgu için yakıştırmıyor böyle bir konuşmayı bile bana kızıyor zaten kıskançlıktan nefret ediyorum bence bu denli şeyler kıskançlık değil hastalıktır benim görüşüm tabiki bi hasta da benim ki çünkü
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bence dile getir canm kaynanana soyle hatta o soylesin anne rahat edemiyorum gelmesin demiyorum ama biraz daha erken gitsin de rahat rahat lavaboya bile giremiyorum onun bir kotu hareketi oldugu icin degil benle alakali bir durum cekingenim filan de
(125 puan) tarafından
Onun farkı yok ki oda eltimin evinden çıkmıyor eltim koltukta uyuya kalıyor yinede evine inmiyor ben ona desem her yerde beni nasıl anlatır tahmin bile edemiyorum
(1,763 puan) tarafından
Vallaha benim cok kotu bir huyum var erkegin oldugu hicbir yerde lavaboya giremem hatta cogu kadinin oldugu yerde bile giremem kaynanama dedim erkek var ben bu evde giremem lavaboya yani onlar evdeyken sizlk bir durum degil dedim esim hep lavaboya arabayla annemlere goturur yillik izinde gittigimizde :D
(1,763 puan) tarafından
Kaynim filan bize kalmaya gelirdi simdi kusuz esimin ailesiyle ama o kalmaya geldiginde bile esim disari cikarir ben o ara lavaboya girerim
(125 puan) tarafından
Keşke anlaslar beni ben normalde hepsinin yüzüne herşeyi söylerim ama bu kaynım çok saygılı bir şeyini görmedim ya kırmak istemediğimden bişey diyemiyorum yüzüne
0 oy
tarafından
Nasıl saçma bı iş bu öyle tepkini koy valla
(125 puan) tarafından
Söylüyorum bütün gün bunun kavgasını yapıyorum ama değişen bişey yok arıyor abisini evde misin kocam da 15 dakkaya geçicem diyor kaynım abisinden önce geliyor suratını 5 karış yapıyorum umrunda bile değil kaynımın
0 oy
(272 puan) tarafından
Ben olsam PC yi sokağa atmıştım yani neden sesini çıkarmıyorsun söyle yani rahatsız olduğunu 
(125 puan) tarafından
Söylüyorum canım yapmadığım laf kalmadı eltime de söyledim büyük kaynımda duydu rahatsızlığımı daha napim ya kocam anlamıyor ki
(272 puan) tarafından
Eşine değil kaynına söyle canım her gün gelmeye devam etcek misin diye. Ayıp ama açma kapıyı o zaman en nefret ettiğim şeyler
(125 puan) tarafından
Canım binamız 3 katlı en üstte ev sahibim oturuyor bina girişinde ayakkabılık hali serili yerler aile apartmanı yani mecbur kapıda kim o diye sesleniyorum kapıyı açmak için o sırada benim yenge diyor tıpış tıpış açıyorum görsem açmıcam ama görünmüyor ki camdan vallahi sabahtan beri deli oluyorum yaa
(272 puan) tarafından
Ay valla ne diyim bilemedim canım sıkma canını dicem ama demekle de olmuyor sen kaynına söyle en iyisi her gün gelme diye açık açık çocuk yani düşünmez
(125 puan) tarafından
Kız askerliğini yapmış gelmiş neyine düşünmicek ailecek hepsi aynı valla bazen diyorum nerden düştüm bu ailenin içine
0 oy
(43 puan) tarafından
Valla bacım git tak tak yüzüne şöyle ayrıca bunu araştırdım koca olmadan kaynin evde olması münasip olmuyor günahta yani ben olsam çok rahatsız olurum bı kere benimkiler geldi kocamla saat 2 3 e kadar PS oynadilar gorumcemde geldi çok rahatsız oldum herkesi evi var köyü var kimse kimseyi rahatsız etmesin sende kesinlikle soyle rahatsız oluyorum gelmenden evli bı kadinim rahat edemiyorum çocuğum var de çünkü benim kocamda bişey demez en son ben mevzuya el atarım kötü olacaksada olsun canım bı kere olur on kere cekmezsin
(125 puan) tarafından
Bu akşam da kocamla konuşucam anlamazsa ben söylicem cidden rahatsız oluyorum her akşam her akşam kocamla sohbetim de kalmıyor rahat konuşamıyorum oturamıyorum
(43 puan) tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum çok yaşadım İnanki başta kaynanamgil faln bı ozelin kalmıyor muhabbet yok sanki evde hizmetçi gibi oluyon e yemek yiyip oturuyon mecbur onlarda yemesi gerekir o değilde yanj bildiğin çay getie götür garson hizmetçi oluyon yaaaa hiç sevmm kocada kardeş görevini görüyor çok kötü oluyor
(125 puan) tarafından
Evet yaa gelsin gelmesin demiyorum ama saatli gitsin yaa zamanı bilsinler
(43 puan) tarafından
Canım bazı insanlar yüzsuzdur nerde ne yapacaklarını bilmezler bu seninle değil karşındaki insanın karakteriyle alakalı ayıp bilmeli sen soylesen ne olur ki kendi bilmedikten sonra
0 oy
(9,176 puan) tarafından

Hangi oyunu oynuyorlqr merak ettim. Benim eşim ve abisi de oyun bağımlısı da :pouty:

(125 puan) tarafından
Sro diye bir oyun saçma sapan birşey
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bilgisayari yine yolla cnm Allah sabır versin 
(125 puan) tarafından
Şuan delircem az kaldı cat cat cat deli gibi klavye sesi kulağımı tırmalıyor az kaldı vallahi göndericem yaaa
(3,167 puan) tarafından
Eşinle bu konuyu konuştun mu kardeşiyle konuşsun bu böyle olmaz desin
(125 puan) tarafından
Sabah uyandığımda evde gördüğüm an konusmaya başlladım kavgasını da ettim ona kalsa evde rahat edememem konusunda haklıymısım ama üst baş olayında üzerine düzgün şeyler gitmekte ne varmış nasıl gelme dicekmiş kardeşine o kardeşiymiş onun
0 oy
(27,342 puan) tarafından

Bu kadarı çok fazla 

(125 puan) tarafından
Ne diyim ki
0 oy
tarafından
Kesinlikle konuş gerekirse bilgisayarı geri gönder. Ama resmi böyle eklemeni hoş bulmadım doğrusu.
(125 puan) tarafından
Suratını kapattım bir sorun olucağını düşünmedim açıkçası kocam geri gönderse keşke beni dinlemiyor ki
tarafından
İnternet kimin adına senin adınaysa kapattır. ;)
(125 puan) tarafından
Benim adıma kız daha yeni bağlattım ya 1 ay olucak neredeyse sözlesmeli 2 yıl
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bir şekilde boz bilgisayarı kökten çözüm:)
(125 puan) tarafından
Neti bozucam
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Kocanla konuş bu durumu hiç hoş bişey değil kardeşine söylesin sürekli gelip sizde durmasın. Bi kaç geldiğine pc de işim var bugün olmaz diyip yollasın anlar herhalde... 
(5,813 puan) tarafından
Eşin evde yokken seninle durması doğru değil senden küçük olabilir ama yinede kalmamalı. 98 doğumlu diyorsun yani koca 23 yaşında adam.. Çocuk değil ki.
(125 puan) tarafından
Bende onu diyorum zaten canım 15 16 yaşında değil ki susayım yaa 18 yaşında benim erkek kardeşim 2 gün kaldı oda bizim zorumuzla gitmek istedi bunu da göndermiyorum utanma olur biraz insan da yemin ediyorum klavye sesinden duramadım odaya geldim bos boş oturuyorum
(5,813 puan) tarafından
Valla eşine söyle ya pc kaldırsın yada söylesin hiç hoş değil insan kendi evinde rahat olamaz mı ayrıca utanma arlanma olur bu insanlarında bi özeli vardır diye düşünür insan ben kadın halimle gidip ablamda abimde hergün kalamam..
(125 puan) tarafından
Vallahi bende annemlerde bazen kalıyorum 2 3 gün çekiniyorum kokuyorum resmen yinede duşa girmiyorum rahat edemiyorum evlendikten sonra çok farklı bi hale girdim benim de kardeşim kardeşlerim var annem genciz diye kalmaya 1 gün gönderir uzun süre izin vermez ayrıca kardeşimde kalmıyor zaten rahat edemiyor aile terbiyesi çok farklı anne eğitici öğretici olmayınca böyle çocuklar yetişiyor
(5,813 puan) tarafından
Bencede ya bunun terbiyeyle Alakası var çocuk olsa neyse diicem koca adam kendisinin düşünmesi lazımdı... Valla çok ayıp yaptığı
0 oy
(659 puan) tarafından
Söyle kaynanaya söyle yada kaynına söyle ben olsam söylerim bana ne boyum kadar kaynımın eşim evde yokken ne işi var bende
(125 puan) tarafından
Eşim el atmazsa bu duruma ben söylicem
0 oy
tarafından
Annen haklı canm , benm kaynımda bize plastation oynamaya geliyo eşim evde değilse aşağıda eşimin gelmesinş bekliyo yada oyalanıyo beraber geliyolaf 
(125 puan) tarafından
Ayıp nedir bilmiyolar ki sinir geliyor valla hepsini bir kovucam valla klavye sesinden çayımı bile  aldım odama geldim bu nedir yaaa bütün gün çocukla anam ağlıyor başım şişiyor bide çocuk uyuyor klavye sesleri dinliyorum birde hiç sevmem kalvye tuş seslerini sinirlerimi oynatıyor yerinden

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,862 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
0 oy
21 cevap 934 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,284 puan) tarafından soruldu