0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar merhaba ben ailemden uzakta yaşıyorum ailede Bursa'da yaşıyor Ben de İstanbul'da yaşıyorum doğumun Ocak ortası gibi olacak o yüzden Bursa'ya geldim annemin yanında kalıyorum böbreğimde taş çıktığı için annemlerde kalıyorum riskim olduğu için bu süreçte bir haftadır Annemlerde kaldım kayınvalidemler de akraba vardı misafirlere olduğu için orada kalamadım Geçen hafta doğum kontrol Hastanesi'ne gittim Kayınvalidem Benimle geldi Cuma günü yani bugün hem üroloji hem de kadın doğum randevum vardı seninle gelirim dedi Ben de dün akşam aradım Anne yarın Benimle geliyor musun dedim bana mutfağımı yapılıyor işçiler olacak Ay nasıl geleyim gibi cümleler kurdu onları nasıl bırakacağım gibi laflar etti annemin de yarın diğer torunu kim mevliti vardı Anneme söz vermişti tatlı yapacaktı yardım eve cekti tatlı yapma ya da gelemem annenlere dedi ben bozuldum Sonuçta bana seninle gelirim diye söz verdiği için ben annemlere kayınvalidemle gideceğim dediğim için Onlar kendine plan yaptılar işleri var Onların da yani işçiler ve bir şekilde bir saat yalnız Bırakamaz mı 20 yaşına Kaynım var üniversiteye gidiyor bir saat geç gidebilir canın istemeyince okula gitmiyor Bugün de gitmeye bilirdi Kusura bakmayın uzun oldu ama anlatmaya çalıştım sizlere Sizce ben mi alınganlık yapıyorum Ben onların geliniyim hamileyim ve rahatsızım benimle gelenleri gerekmiyor muydu
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(679 puan) tarafından
Annnen bi saatte olsa gotursun yada kendim git isi varsa gelmiyorsa kadin napsin bunda alınacak  bisey bulamadim ben
(514 puan) tarafından
Ama insan bir saatte olsa vakit ayirir bn onlara emanetim bu ayip degil mi
(679 puan) tarafından
Ama canim sen annenlerin yaninda kaliyorsun kadinin yaninda kalsanda goturmese tamam o bir saat birakamiyorsa ustalari annende bir saat gec gider mevlute yada yalnkz git nolacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım sen onların gelinisin diye gelmeleri mecbur değil. Boşuna alınganlık yapmışsın. Ortada alınganlık bir durum yok.
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Evet haklısın söz verdiği halde gelmemesi doğru değil. Ha işi çıkabilir son anda o ayrı ama o zamanda haber etmesi gerekir. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Boşuna alınganlık yapıyorsun. Söz vermisle ama demekki başka işleri çıkmış. Kimse sana göre de kendini ayarlamak zorunda değil. Yol iz biliyorsundur kendin gidersin heralde. Kaynina gelince kafasına göre okula gidiyor demişsin..  o biraz zor ne zaman dersi varsa gitmek zorunda. Üniv. De de hergun ders olmuyor. Dersi olan güne denk gelmiş demekki. Yada onun sana teklif etmesini bekleyene kadar sen teklif etseydin
0 oy
tarafından
Açıkçası bende evimde usta varken işçileri öyle yalnız bırakıp bir yere gitmem, kaynının da belki devamsızlık hakkı dolmuştur. Gereksiz bir alınganlık gibi geldi bana

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 357 göst.
8 Nisan 2020 Aile kategorisinde Magic mom (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 387 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 889 göst.
26 Ekim 2019 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 158 göst.