0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
Kizlar simdi benden 1 yas kucuk kiz kardesim var bekarlen çok yakindik oda bende evliyiz suan ve ikimizinde oglu var bin sükur onun oglu benim oglumdan buyuk o dogum gaptigi zaman ben hala hamileydim surekli goruntulu ariyodum bebegi goster kendini goster diyodum hal hatir soruyodum halada ben arar sorarim ama kiz kardesim cogunlukla ya mesgule atiyir geri donmuyor yada bebego goster dedigim zaman uyuyor diyip gecistiriyor hal hatir sorunca sen nasilsin bebek nasıl diye sormuyor soguk davdaniyor bazen musaitsen arim diyince direk bebek uyuyor arasanda goremezsin felan diyor ama artik alinmaya basladim yani sanki bebegini yicekmiyim benimde oglum var sukurler olsun maksat hal hatir sormak olsun diye ariyorum ama o hemen telefonu kapatma pesinde sizce benmi anlayışsizca dusunup aliniyorum yoksa hakli olarakmi alıniyorum  uzun oldu hakinizi helal edin lutfen 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bir bakımda haklısın ,

Acaba neden böyle yapıyor , yada neden böyle davranıyor ...

Acaba senin herhangi bir lafına mi alındı da mı böyle uzak durmaya çalışiyir ...

Bence bunun nedenini bir sor ..

(659 puan) tarafından
Sordum daha once ama sen alinganlik yapiyosun dedi bir gun olsun beni arayip nasilsin demiyor biz 3 kiz kardesiz babam 3 umuzu goruntulu arar ama babamin bizimle konusmasina girsat vermez baba bak oglum napiyor baba bak guluyor surekli ilgininn onda olmasini istiyor bir sey alinca yanliz ariyor bunu aldik ogluma diye ama sadece soyluyor gostermiyor
tarafından
O zaman sende hiç arama onu kendi haline bırak , ve takı o seni arayana kadar,

Sanki tüm ilgileri kendi üzerine çekmek istiyor , hani en iyi benim gibisinden
(659 puan) tarafından
Aynen bende oyle yapcam artik  esimde kizdi arama artik dedi
-Reklam-
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Haklısın ama boşver takma bn de öyleyim yeğenlerimi arar sorarım onlar o kadar değil yapı meselesi çok takmamak gerek 
(659 puan) tarafından
Evlendikten sonra cok degisti o bekarken ben evluydim ben ona hoc boyle yapmadim hele oglu olduktan sonra cok farkli biri oldu ya
0 oy
(13,877 puan) tarafından

nedenini ona sor neden boyle yapıyorsun de 

(659 puan) tarafından
Sorunca sen alinganlik yapiyosun diyor
(13,877 puan) tarafından
sormana rağmen hala aynı hareketleri yapıyorsa sende arama o  kardeşin arasın
(659 puan) tarafından
Esimde aynisini dedi aramicam artik
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Valla ben olsam ben de üzülürüm :/
(659 puan) tarafından
Üzülmekten öte kırılıyorum artik esimde kizmaga basladi o aramiyorsa sende arama sen ablasin o arasin sorsun bir kere de diyor
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Neden sebeb bilmem amma haklsiin valla konusmayi denesen
(659 puan) tarafından
Denedim ama aliganlik yapiyosun diyor
0 oy
(31 puan) tarafından
Bazen bazı insanlar bıktırıyor gerçekten benim bi görümcem var 2 gün geçmeden arıyor bazen hergün artık okadar bıktım ki konuşmaktan bide kapatmak bilmiyor 1 saat konuşulur mu yaa boş boş anlatıyor da anlatıyor hayır kız kardeşlerimle bu kadar konuşmuyorum hafta da bi ara anlarız da gerçekten bazı insanlar insanı deli ediyor. Bence konuşmayı dene ben olsam hemen derdim sonuçta kardeşin hiç çekinmem pat pat derim. 
(659 puan) tarafından
Bende dedim bak eger arayipta seni sıkıyorsam soyle diye yok diyor 1 hafta aramadim kizdi niye aramiyosun diye bende anlamiyorum artik ne yapacagimi sasirdim
(31 puan) tarafından
Arama sende. Kaçan kovalanır diye bi laf var biraz uygula onu
(659 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(27,184 puan) tarafından

Istersen gözümün nuru olsun bana soğuk olana bende olurum. 

Üsteleme sende bırak kendi arasın 

(659 puan) tarafından
Aynen esimde dedi arama o arasin artik sen ablasisin dedi biraz kiymet bilsin
(27,184 puan) tarafından
Cok iyi demis ...
Mesafe koy
(659 puan) tarafından
Mantiklisida o olacak zaten
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Kendini belli ediyo zaten kıymetli yapıyo kendini ilgi sadecec  onun olsun istiyo senin yerinde olsam bnde aramam olur biter hani ne olacak onun seni araması lazım büyüğüsün 
(659 puan) tarafından
Evet esimde dedi arama artik niye aramiyon deyincede sen kucuksun bir kerede sen ara de dedi
(6,668 puan) tarafından
Sormaz cnm sen arayna kdr aramıyomuş çok çok desede eşinin dediği gibi de hiç çocuğumu bni sormuyosun de biraz da sen yap alınganlık
(659 puan) tarafından
Oyle yapcam onun taktogini ona uygulicam bakalim nasil bit hismis gorsuj
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Inanir misin bende bazen kardesjn gibiyim surekli ablamlar ariyor inan darlaniyorum telefonda konusmayi sevmem fazla onlar 1 saat konus desem konusurlar ama ben darlanirim bazen inan bende telefonu acmiyorum yada gecistiriyorum falan filan;) belki cok bunaltmissindir kardesini bir rahat birakin bizi;););) 
(659 puan) tarafından
Aramayicada niye aramiyosun diye de trip atiyormusun ablana canim yada aradiklari zaman sana nasilsin diye sorduklarinda sadece iyim diyip geçistoryomusun sende
(1,240 puan) tarafından
Yok trip atmam;) sen nasilsin diye de sorarim yani bilmiyorum ben kendi icimde bulundugum durumdan bahsettim belki kardesinin baska bir problemi var kafasina taktigi yada seninle ilgili bir sey yasadi ve eski sicakligi samimiyeti hissetmiyordur bilemiyorum...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 209 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,049 göst.
6 Mart 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 387 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 887 göst.