0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok kola içiyorum içmek istemiyorum ama dayanamıyorum eşim kızıyor ama nasıl bırakıcağım bilemiyorum bazen diyorum millet ekmek bulamıyor almaya bende kolaya para veriyoum

15 Cevaplar

0 oy
(13,036 puan) tarafından
Almayarak bırakırsın canım 
tarafından
Aradığım yorum :)
tarafından
Ewet ama alıyorum
(13,036 puan) tarafından
Tm bı kumbara yap alacağın parayı ona koy içinden cikartamazsan bı sure sonra unutursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şeker ile alakalı bir belgesel film var. Sürekli kola içenlerin ağzında diş kalmiyordu. Belki o görüntü seni ikna edebilir 
tarafından
Zararını bildiğim halde içerim
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Eve almayarak başla ben rahat 6 7 sene olmuştur icmeyeli eşim aldığında bir kere tadına baktım inanılmaz şekerli geldi midem bulandı önceleri çok içerdim ama zararlarını duyup okudukça bıraktım
tarafından
Kız dayanamıyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bi ben hiç kolaya bağımlı olmadım yaa 
tarafından
Keşke bende almazsam içemzsem
0 oy
(213 puan) tarafından
Cevabını bulursan bana da söyle canm ayni durumdayim
tarafından
Tmmm bak yorumlara
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Sana tavsiye eşimin köyünde bi adam var daha 35 yaşında bundan 2yıl önce midesi delinmiş nedeni ise aşırı asit yüklenmesi olmuş aşırı kola içermiş ölümlerden döndü adamcaz şimdi bir yudum bile içmeye korkuyo canını düşünüyorsan içme ben evime hiç sokmuyorum bunları geçen eşim almış döküm hepsini lavaboya ben zaten içmiyorum hiç 5yıl oldu içmeyeli

tarafından
Benimde olur öyle
0 oy
(292 puan) tarafından
Ya kışın değil ama yazın sıcakta ben de 3-4 günde  bir içiyorum ben de içmek istemiyorum  tek kötü alışkanlğm
tarafından
Malesef benimde kötü alışkanlığım kola içmek
0 oy
tarafından

bende cok cok cok severim :D esim kizar ayni sekilde. icecek isi esimde o yuzden arada alir boyle olunca icemiyorsun.. onun yrine soda icebilirsin

tarafından
Ewet bizim iş yerimizde de var eşim bazen getirir bazende de getirmez ve ben alıyorum
0 oy
tarafından

Cola çok içmem ama gazlı içecek severim emzirdiğim için içemiyorum su içiyorum sodayı hayal ederek bol bol su içiyorum zaten canın istemiyor suyu içtikten sonra.

Hem alma eve kocanda almasın, 
tarafından
Hajjaja hayal et
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kolayı unut kola diye birşey yok alma gitme markete eve sokma zaten zararlı içinde ne var belli değil. 
(3,794 puan) tarafından
Ha birde kola yerine meyveli maden suyu soda al onlarla avut kendini.  Bende seneler önce acayip severdim içerdim alirdim 5 sene hatta 6 sene den bu yana almam da içmem de . Meyveli maden suyu alırım canım öyle içecek çekince.  Kola aklıma bile gelmiyo markette gözüm bile görmüyor
tarafından
Kız çok güldüm yorumuna teşekkürler
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Valla bende çok içerdim ama çok zamanınca almıyorum artık zam saolsun biriktirdi bana :D

tarafından
Valla yinede alıyorum
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Kola olmuş 10 lira bosver alma 
tarafından
Aynen ama alıyorum
0 oy
(1,691 puan) tarafından
eve alma canim baska turlu gozunun onunde birakamazsin bagimlilik yapan bisey cunku
tarafından
Kız  dayanamıyorum alıyorum yinede
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Bakicaksin ama almicaksin:D
tarafından
Hahahaha ekmeğimi bandırayımm
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Bende severdim çok içerdim sonra kuzenim bise paylaşmış kolanın içinden fare çıktı sonra bizim komşular bi taziyeye gitmiş kola ikram etmişler iki kişinin bardağında böcek ayağı çıkmış icmemisler o gün bugündür tiksindim 7 yıl oluyor hiç içmedim 
tarafından
Ayyy midem bulandı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 218 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 283 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
0 oy