0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar oğlum 5 gün sonra 7 aylık oluyor arpa şehriye çorbası yapsam yutar mi bide bebekleriniz ne zaman tam desteksiz oturdu benimki oturmuyor hala

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 6 aylık az az verdim yutuyor cnm. 
(20 puan) tarafından
Verim mi bende korkuyorum ama
tarafından
Hatta dün pilav şeklinde yaptım Onu da rahat yuttu her kasıkta 3 4 taneli verdim
(20 puan) tarafından
Maşallah canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yutar canm benm 9 aylikken oturdu
tarafından
Benim bebegim de 9 aylik emeklemiyo yani yere koydugum zaman yuvarlaniyo ama tam anlamiyla emeklemiyo herkes emeklemiyo mu 6 aylikken emeklemesi lazim diyo of her bebek bir degil kimi bebek hic emeklemeden kalkar yurur benim acelem yok diyorum bu sefer yurutec kullanmamama bagliyolar yuruteci olsaydi adim atmayi ogrenirdi vs hehe diyip geciyorum ya
(3,101 puan) tarafından
Hayir yurutecte fazla kullanmda zararli.ben kizimi koydum maalesef uzun sure parmak ucunda yurumeye calistigi icin gurumesini geciktirdi.eminim daha erken yururdu.ama yurutecle parmak ucunda yurumee alisyor.tabiki her bebek alismiyor kiminede yurumese yardimci oluyor
tarafından
Bilmiyorum herkesin kendi dusuncesi ama ben faydasindan cok zarari olduguna kanaat geldim doktorlar da tavsiye etmeyince almadim kullanmiyorum yurume arkadasi alabilirim belki bu zamanlarda tavsiye ediyolar zaten onu da
(3,101 puan) tarafından
Aynen bnde zararini gordugum icn 2. De kullanmayi duusnmuyorum canm yurutec
tarafından
Mantikli olan o zaten canm eskilerin ne dedigine bakmiyorum ben kendim arastiriyorm doktorlara soruyorum aklima mantigima uyani yapiyorum kimin ne dedigine takilmiyorum benim acelem yok Rabbim canını sağ etsin istiyosa gec emeklesin ya da emeklemeden yurusun benim acelem yok ki
0 oy
tarafından
 ezmen lazim tamamen pureye alistirmadiysan yine de catalla biraz ezip ver bence oturmasi da bir aya normale doner ztn dogru olan 6da oturtmaya baslamak normal suan tamamen oturmamasi
(20 puan) tarafından
Hep çatalla eziyorum yutamaz diye korkuyorum
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Benimki tam 7 aylık şimdi oturuyor artık şehriye patates havuç püre yapıyorum çokta sıvı değil ama biraz pütürlü artık çiğnemeyi öğreniyorlar 
(20 puan) tarafından
Desteksiz mi oturuyorum
(1,009 puan) tarafından
Evet canım bazen kendini öne doğru atıyor ama emeklemek istiyor ondan
(20 puan) tarafından
Maşallah teşekkür ederim canım
(1,009 puan) tarafından
Sağol canım rabbim cümlemizinkini korusun
0 oy
(800 puan) tarafından
6. Ayinda şehriye çorbasi verirdim yutardi o ayda desteksiz oturdu
(20 puan) tarafından
Tel şehriye yutuyor arpa vermedim
0 oy
tarafından

Ben hayatta cesaret edemezdim püre yapardım herelde:D

(20 puan) tarafından
Hadi ya
0 oy
tarafından
Yutar canım iyice yumuşasin 

7 aylık oturdu oğlum 
(20 puan) tarafından
Desteksiz dimi benimki oturma minderiyle oturuyo desteksiz oturmuyor atiyo kendini
tarafından
Aynn desteksiz şuan 29 aylık oğlum :)
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Yutar canım korkma kaygan zaten minicikte. Et suyuna tavuk suyuna yap ohhh misss... 
(20 puan) tarafından
İlik suyu var bebek salçası var kapya biberden yaptım onu koyuyorum inşallah yutar
0 oy
tarafından
7,5 aylikken desteksiz oturmaya basladi sehriyeyi de salcasiz yap yutmasina yutar ama yine de dikkat et afiyet olsun bebise
(20 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Benim oğlum haftaya 7 olcak ama ben verdim bir iki kere iciyor dişi yok ama çiğnemeye faln çalışıyor 5 buçuk aylık falanken desteksiz oturuyordu oğlum 
(20 puan) tarafından
Maşallah benim ki tembel kendini atıyor oraya buraya minderle oturuyo
tarafından
Her çocuğun gelişimi değişiyor canim benimkide diş konusunda tembel cikarmadi hala
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim 6aylik oturmuyor da komşunun oğlu 7bucuk aylıktı çok güzel oturuyordu benimkisi tembel gibi arpa şehriye çorbası nida istersen ez ver boğazında kalmSin
0 oy
tarafından
Ver canım yutar benim oğlum 6 aylıkken desteksiz oturdu 7 aylıkken emekledi ama ben doğduğundan beri kucağıma hiç alıştırmadim 4. Ayında indirdim yere bir yatak yaptım üzerine bıraktım hep kendi kendine oynadı kendi kendine cabalayarak süründü emekledi hiç karismadim şimdi de kalkmaya çalışıyor birden olmaz yavaş yavaş alışır korkma hic

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 673 göst.
16 Ocak 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Sadece sen ❤ (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 364 göst.
8 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 187 göst.
19 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde sevda dedim (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
1 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,685 cevap

34,778 kullanıcı

...