0 oy
1,396 göst.
Aile kategorisinde (810 puan) tarafından

Bazı sebeplerden evlendikten sonra hıc altınım olmadı yüzüğüm ve annemın verdiği çeyrekten baska yoktu halada yok zor günler yaşadık onlarıda sattık suan bı alyansımz bıle yok bende eşime bı alyans bıle almıyorsun hep alcam dıyo sun ne zaman benım elımde altın görecek bekar gibi gezıyorum dedım alcam aclam bı türlü bize sıra gelmiyor:) neyse geçenlerde kolye almş durup dururken not yazmş ıllakı bişey olmasına gerek yok bugun senı sevdıgımın günü olsun falan fılan not yazmış eve göndermiş:) cok hosuma gitti ama diğer taraftanda biraz tuhaf karsıladım sorun aldıgı kolye hanı normal kelebek kalp yıldız vs basıt sahte bı kolye de alabılır dı ama yarama tuz basar gibi sahte altın kolye almasına anlam veremedım acıkcası 

image

37 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından

Kız gerçek olmasın o :)

-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Senin açından öyle olmuş canım o da gerçekten alamıyor ya hani  böyle bari gönlünü edeyim demiştir kırma kalbini bilmiyorum maddi durumunu da, teşekkür et bir gün gerçeğini takmak da nasip olur inşallah şimdilik bunu yapabildin teşekkür ederim de öp sarıl 
(1,020 puan) tarafından
O öyle düşünmüştür :) moralini bozsaydın hiç almaya istekli olmazdı şimdi olur kız buna bile razı geldi der :)
0 oy
(683 puan) tarafından
Bence düşünmesi yeterli belki alamıyor durumu yok ben olsam sevinirim yazdığı notta güzelmiş :)
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Belki parası yoktu bunu aldı gerçeğini alana kdr takmani istemstr uzulmstur belki adam ne bileym hemen kötü düşünme bnce 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Düşünmesi yeter canım güle güle kullan Canim 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Sahte tuğra mi almia bu tuğra canım
(2,671 puan) tarafından
İlerde gerçeğini de alır inşallah canım
0 oy
(64 puan) tarafından
Ne guzel ince düşünmüş not filan da eklemis. Erkekler bizim kadar ayrıntıcı degil net ve düz mantıklar. Gercegine param yetmiyor ona en benzeyeni alayım ve sürpriz yapayım demiş. Hic umursamayip boyle surpriz de yapmayabilirdi. Bence surprizi cok hos. Ayrıntılara takılmayın. Ònemli olan mutluluk ve huzurunuz ♡♡
0 oy
(67 puan) tarafından
Sahte neden almış ondsn başka değerli küçük hediye alsaydı 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Aşkınız gerçekse gerisi hikaye ..ha var da almiyosa böyle bsieu aliyosa hastir ordan derim ama imkan yoksa gönlünü böyle almış mutlu olursm şahsen ama takar misin desen takmam evde takarım o gorsn diye
0 oy
(188 puan) tarafından
Önemli olan niyeti değil mi eşinizin? Sizi sevip, saygı gösteriyorsa bence imkanları zorlamanın gereği yok. İçten gelen, samimi birkaç kelime yada davranış sizi birbirinize bağlar..❤️
0 oy
tarafından
Durumu olsa alırdı yok ki alamamış. Düşünmüş almış mutlu olman lazım. Ne bu kadınların gösteriş merakı anlamış değilim. İnsan evinde huzurlu olsun altın falan boş şeyler. Benim var eşim ısrar etmedikce takmam. Millet kolunda boynunda altın görecek diye. Adamların ömrünü yiyip olan huzurunuzu da kaciriyosunuz yazık 
tarafından
Ön yargı değil linç etmek için de söylemiyorum. Ama düşünmesi yeterli bence
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Altın sevdiğini düşünerek almış bence ard niyet arama kursaginda birakma adamin
0 oy
(48,761 puan) tarafından
sanki almamaya devam etse daha iyi olurmus sus der gibi☺️
0 oy
tarafından
Hediye almis sonuctasahte gercek bence onemi yok dusunmesi yeterlibence 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Önemli olan aranızdaki muhabbet kafasına çal falan demişler ama kulak verme huzurunu bozma bütün dünya senin olsa huzur kadar önemli olmaz çok güzelmiş iyi günlerde kullan
0 oy
tarafından

Bu gerçek olsa linç yerdin:D gerçeğe benziyor resimden cnaim erkekler ince dusunemiyor bazen 

tarafından
Niye buraya atiyosun gösteriş yapiyosun diye :D
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Iyi veya kötü bak aklıma takılmış almis elinde olsa gerçeğini de alacak demek altin bilekligim vardı hediye yazın basında sıkıştı eşim ver yapacam geri dedi 5 ay oldu üstüne geçen bi daha sıkıştı yüzüğümu aldı yüzüğü doğum parası ve kziima takilanla kendim almıştım yılı dolmamıştı daha ve 11 yıllık evliyim bu kadar sürede taş catlasın 4 kere hediye almıştır sahte alsa da düşünüp alsa 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 303 göst.
0 oy
7 cevap 315 göst.
0 oy
9 cevap 794 göst.
0 oy
35 cevap 998 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Merve_83 (67 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap