0 oy
815 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar dün akşam eşimin telefonundan oğlumun fotoğraflarına bakıyordum sonra silinen fotoğraflara girdim bi baktım bi tane kızın eli asetonun üzerine koymuş parmajlarını siyah ojeli tırnaklar öyle fotoğraf göndermiş eşime sordum bu ne falan diye önce biraz düşündğ sonra cevap verdi çalıştığı yere yeni sıtajer kız girmiş iş hakkında konuşuyorlarmış kız da bu fotoğrafı göndermiş ona bana diyor ki yanlışlıkla gönderdi çalıştığı yerde 10 kişi bile yok küçücük bi yer ne gerek var numarasını almaya e neymiş efendim işe gelmediği zaman patron ona soruyormuş niye gelmedi diye eşim de onu arıyormuş bende dedim sen terfi aldında benim mi haberim yok falan diye çok sinirlendim mesajları da silmiş baya tartıştık bide bana diyor ki seni inandırmak zorunda değilim herşeyi yanlış anlıyorsun falan diyor böyle yapacağını bildiğim için sildim diyor 

22 Cevaplar

0 oy
(188 puan) tarafından
Yok artık, çocuk mu kandırıyor.. Tavrını koy bence.. 
tarafından
Bende derim daha inandırıcı bahaneler bul kendine dedim ***** değilim dedim seni inandırmak zorunda değilim diyor hem suçlu hem üste çıkıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Klasik erkek savunması 

Hep yanlış anlayan kadınlar 
tarafından
Gerçekten bıktım ya diyor ki beni biriyle gördün mü görmek şart mı nasıl bakıyor benim yüzüme oğlumun yüzüne bilmiyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O neyyy gıı bacim 

Iyiki baska bişi göndermemiş yanlışlıkla
tarafından
Valla şeytan diyor tut saçından yanlışkla gönderdiği fotoğrafın hesabını sor ama yağmur yağıyor oğlum çok küçük bırakacak kimsem yok
0 oy
(681 puan) tarafından
Belki gerçekten kiz araniyodur ve.bilerek atmistir ama yanlışlıkla attim demistir esinj sen saha iyi tanirsin bende gecen gun acilds cekilmis acil yazjsiyla kiz kendi bacagini cekmis esimin fotolarinda gordum ayni kiz bide kahvaltı fotosu atmis pijama ayni pijamaydi sordum dayisinin kizi oldugunu söyledi kizla ben konusuyorum yalan söyleyemez soylese öğreneceğimi bilur ve esimi de taniyorum yapmaz 
tarafından
Evet canım senin postunu okumuştum hatırladım bende eşime aynısını söyledim senin çalıştığın yerde ki insanları tanımıyorum belki bilerek attı sana yanlışlıkla attım dedi falan dedim olabilir dedi  dedim bende basarım o işyerini saçını başını yolarım dedim ki yapacağımı bilir yıkarım o iş yerini başına öyle sessiz kalmayacağını bilir yani
(681 puan) tarafından
Aynen  canim kiz belki dedigimiz gibu yapmistir esinin hemeb günahını almamak lazim ama yine gozun ustunde olsun
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Walla ne dicegimi bilemedim . Ona ki kalmış kızı arayıp sormak 
tarafından
Patronu öyle diyormuş dedim orda muhasebe yok mu o arayıp sorsun sen ne alaka dedim milleti takip etmek zorunda mısın yalan söylüyorsa da günahı boynuna bir dakika bu evde kalamayacağını bilir
0 oy
(12,991 puan) tarafından

Allah'tan arkadaşım yaptı dememiş :angry:

tarafından
Bir sonraki bahanesi o olur artık
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İnandirmak zorunda aslında... Evlisiniz ayni seyi sen yapsan coktan o..u ilan edilmisyin.
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(248 puan) tarafından

Yalan kb a tam ******** yani bu ne kız sakın inanma hemen dara gelince diyom inanmazsan inanma ona mı ugrasacam der çıkarlar yerinde olsam iş yerine bile giderim öyle bir şey varsa o adamın yüzüne bile bakmam patron niye aramiyormus da o arıyormuş ne saçma hadi öyle oldu diyelim sana ne ki ister gelir ister gelmez cnm bunun altında başka bir şey var 

tarafından
Karşısında ***** var çünkü hayır cesaretine hayran kaldım açıkçası bu ortaya çıkarsa o işyerini başlarına yıkacağımı bilir çünkü
(248 puan) tarafından
Ben yerinde olsam bunun üstüne durmazdim
0 oy
(1,730 puan) tarafından
O kızdan ellerinin fotoğrafını istemiştir canım ah bu erkekler 
tarafından
Günahı boynuna
(1,730 puan) tarafından
Bellek etmeden takip et koçanı
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Off ya takip et sen 
tarafından
Nasıl takip ediyim eve gelince telefonu eline almıyor napıyorsa iş yerinde yapıyor artık Allah bildiği gibi yapsın ne diyim
(5,132 puan) tarafından
:(((((
0 oy
(2,803 puan) tarafından

Yalanını sevim :unsure: eşine inanmadım cnm 

tarafından
Bende inanmadım zaten ***** var karşısında
0 oy
tarafından
Pardon patron esine neden gelmedi diye soruyor. Çok saçma bir bahane. Biz kadınlara hiç yalnışlıkla resim gelmiyor hep bu erkeklere geliyor nedense
tarafından
Bilmiyorum sormuş olabilir çünkü elime sürekli çalışan birini bul diye söylüyor ama bunu demişmidir bilmiyorum günahı boynuna
tarafından
Esi değil kardeşi değil ona sorması çok saçma
(7,791 puan) tarafından
Eşinde diyememis mi ben evliyim karim yanlis anlar herkes calisanini kemdi bulup arasin diye?
tarafından
Çok doğru.
0 oy
(683 puan) tarafından
İnanma canım alayına inkar silinen herşeyde bir art niyet vardır emin ol ama nasıl üste çıkacaklar sen yanlış anlıyorsun sen sen sen. Başka yolu yok. Burnundan getir ıspatlasın sana  silsin engellesin imkanı varsa başka işe gitsin ama bunun Bi bedeli olsun mutlaka 
tarafından
Ne diyim ki Allah doğru yola getirsin
0 oy
(601 puan) tarafından
Erkekler niyeyse böyle yaptı diye demiyorum yanlış anlamada aldatsa bile yapmadım kafanda kuruyorsun diyorlar msj yaklaşan sanki yattım diye kendilerini savunuyorlar msjlasmayi aldatma saymiyolar.zeytinyagi gibi üste cikiyolar.sende tavrını koy bundan sonra senin muhattap olduğunu konuştuğunu aradığını duymiycam yoksa çok kötü olur bana o kızı buldurma de ...inandırmak zorunda değilim diye bişey yok karisisin eşek gibide inandırmak zorunda kusura bakmasinda
tarafından
Günahı boynuna ne diyim yaptıysada oğlunun yüzünü görmek nasip olmasın ona
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Rahatlığa bakarmısın ya ne işi varmış elinin resminin ve  telefonunun saçmalık ya inanma böylr şeylere bunların hep aynı yalanları kesin çocuktur abi diyordur kardeş gözüyle bakıyordur palavra plavara
tarafından
Kız yok inanmadım dün akşamdan beri başım ağrıyor zaten valla bıktım bu erkeklerin doyumsuzluğundan bir değil iki değil kaç kere yakaldım açık saçık şeyler izliyormuş soruyorum yine inkar gördüğüm halde resmen aldatmaya giriyor diyorum ne alaka diyor bende bıktım artık kaçarak evlendim ailemin evinede geri dönemiyorum anneme açtım konuyu gelirsen oğlundan ayrı duramazsın diyor yani oğlumu getirmemi istemiyor  napıcağımı şaşırdım
(601 puan) tarafından
Ay su annelerinde su muhabbeti ayrı bı dert sanki leylekler getiriyo çocukları..anneanneme zamanında anneme demiş bnden için bırakırsan gel öyle bı sacmalikmi var ya anne evladından ayrilirmi
(1,186 puan) tarafından
Offf offf işte böyle yaparak şunlara mecbur bırakıyorlar
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ne demek seni inandırmak zorunda değilim en çok da seni inandırmak zorunda saçmalamış takipte kal canım olmadı iş yerine git süpriz diye kek börek yaptım sana da getirdim gibisinden
tarafından
Zaten hiçbişey gizli kalmıyor illaki çıkıyor ortaya o zaman sorucam ben ona
(1,145 puan) tarafından
Rabbim doğru yolundan ayırmasın inşallah canım
0 oy
(514 puan) tarafından
Kandirmaya caliamasin bosuna resmen kizla muhabbet etmiski kiz resm atmis. Mesafe olsa boyle bi resm niye atsin? Su erkklerin su yalanlari!! 
tarafından
Valla dün akşamdan beri balım ağrıyor bide hiçbişey olmamış gibi arayıp napıyosun diyor
(514 puan) tarafından
Allah sana sabir esinede akil versin... Akillarini baslarina toplasinlar yeter ya bunlari yapmaya haklari yok bize.
0 oy
tarafından
Bu erkeklerde bari düzgün yalan söylesinler bu ne saçma bi açıklama ya , takip et canm
tarafından
Nasıl takip edeyim canım aynı iş yerinde çalışıyorlar yapan her türlü yapar gidecek yerim yok
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Bence oje suruyorum diye atmistir yalan ya inandinmi 
tarafından
Hayır tırnakları bakımsız zaten muhtemelen ojelerini çıkaracak asetonun üzerine koymuş elini
0 oy
tarafından
Külahımı gönderiyorum ona anlat deseydin.
tarafından
İnandırmak zorunda değilmiş beni öyle söylüyor sanki karısı değilim
tarafından
Egosu da tavan bakıyorum. Sen o balon olmuş egoyu bi patlat bence. Kim olduğunu ve kendisinin kim olduğunu bi hatırlasın

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,359 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,220 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,584 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 2,480 göst.