0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Kizlar nigdede iki kişi de corona virüsü şüphesi var 4 kişi karantina ya alın da hastanede herkez maskeyle geziyor kan ankaraya gönderildi. Dua edin de inşallah yoktur .yok sa turkiyede bitti :( yeni doğum yaptım 1 ay feln oldu heran ölecek gibi hissediyorum ve en önemlisi bebeğime bisey olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen herkez dua etsin de girmesin bu pislik içimize 

14 Cevaplar

+1 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım vademiz yettiyse kordona virüsü felan hep bahane. Onlar sadece Bi sebep. 

Çinliler müslümanlara okadar çok eziyet ettiler okadar çok işkenceler yaptılar Çin başkanı bizi durdurabilecek hiç Bi güç yok karşımızda diyordu... ve daha hayvanları canlı canlı sıcak suda haşlayıp yediler. Köpekleri döverek öldürüyorlar mış eti daha lezzetli oluyormuş o zaman. 

İşte bu ve bunun gibi daha neler neler... Netten videolarını izlemeyi vicdanım el vermedi... 

İşte Allah bunların cezasını bu dünyada vermeye başladı. İçin ferah olsun. 

Köpek ve yavruları rahatsız olmasın diye binlerce kişilik savaş ordusunun yolunu değiştiren Bi peygamberin ümmetiyiz biz...

Ve halada Türk askeri her ayağını bastığı yerde sevinçle mutlulukla Bi umutla karşılanıyor savaşlarda onca çaresizliğin içerisinde.

Tabi kide duada edicez canm
-Reklam-
0 oy
(29 puan) tarafından
Irandan kaçak olarak gelmişler pakistanlilarmis
0 oy
(333 puan) tarafından
Kesin mi canim korktum allah esirgesin evlatlarimizi
(29 puan) tarafından
Amin inşallah doğru canm
0 oy
tarafından

Yayılırsa varya vay halimize sende korkma sütün falan etkilenir Allah yardimcimiz olsun :pouty:

(29 puan) tarafından
Valla varya bittik inşallah bisey olmaz
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bi hafta oldu bizim burda bu hbrler var inş hepsi bir suphedir ve kazasız belasız atlatılır 
(29 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(886 puan) tarafından
Canim bizim ülkemizde o virüs durmaz emin ol sadece süpheleniyorlar ama bisey cikmiyor ülkece evham yapmisiz sadece piskolojini alt üst edersin bu gidisle yan komsumuz da dogum yapmis yeni oda saniyor yapmayin böyle
0 oy
(6,978 puan) tarafından
InsaAllah bisey çıkmaz canım, o ölüm kokusuda konuşalım da yaşanan bir psikoloji allah hayırlı ömür versin
(29 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Inşallah yoktur rabbim yardımcımız olsun ya sonumuzu hayır etsin 
(29 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(588 puan) tarafından

İstanbuldada var diyolar :( allah ım sen koru

(29 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Ecel gelince ne 1 saniye geri ne 1 saniye ileri gidilir  canım. Tebdir  tabiki  alınmalı takdir  Rabbim  'in eşim esnaf bende korkuyorum  turistler çok geliyor ya esime  diyorum kimseyle  tokalasma  sakin  Allah korusun tabiki de dikkat etmekde  lazim
(29 puan) tarafından
Allahım sonumuzu hayır eylesin inşallah
0 oy
tarafından
Nigdenin neresi kuzum 
(29 puan) tarafından
Merkez canim
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Ankarada da 2 kişi 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ve ben o hastanede çalışıyorum iyiki doğum iznine erken ayrıldım su an dua ettim yani zaten ben ayrıldığım zamanlarda da domuz gripleri mevsimden dolayı vardı 
(29 puan) tarafından
Iyiki de canm inşallah  i sıkıntıda yoktur
(7,441 puan) tarafından
Bugün nst ye geldim maalesef mecbur herkes maskeli geziyor sonuç bekliyorlar mis
(29 puan) tarafından
Yaaa .ama bakıyorlar dimi canm doktorlar feln hepsi
(7,441 puan) tarafından
Bakıyorlar canım ama hasta çok yok zaten mecbur olmayan gelmemiş
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Urfa'da da bugün 6 ksii karantinaya alındı ama sonuç temiz çıkti şükür 
(29 puan) tarafından
Çok şükür

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 542 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,065 göst.
26 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Ümran❤efe❤sadık (1,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,608 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 217 göst.

379,712 soru

11,366,582 cevap

34,848 kullanıcı

...