0 oy
1,064 göst.
Diğer kategorisinde (1,722 puan) tarafından
Kızlar az önce arama kurtrmada çalışan birinin ses kaydını dinledim 45 metrelik fay varmış onun kırılma ihtimalı varmış asıl deprem oymuş yani olabildiğince evde durmayın çanta hazrkayın kıyafet erzak falan koyun diyo. Ben hazırladım bebeğim için esya falan koydum kızlar k bakmayın korkutmak istemem ama önlem alalım. Hayırlı geceler Allah korusun hepimizi

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bazı konuşmalar fake canım ben orda çalışıyorum diyorlar böyle diyolar
tarafından
Orası öyle ama tedbir ne yapabiliriz ki ben panik anında alamam çanta falan hazırlamadım oğlumu kucağıma alıp öylece bekledim bugün elim Ayağım titredi ağladım
tarafından
Bebeğin mama yiyor senin dn azından bebek çantanda onun için yedel bir kutuda mama biberon koymalısın. Kıyafet hırka battaniye para bez.. Bugünkünde geri dönebildik şükür ama ya eve girilemeyecek durumda bunları alabilecek durumda olamazsak. Bunlardır trdbir elbette korkuyoruz bende öyle oldum amakapı ağzında bi yerde bi çantada durmalı, çıkarken alıp çıkmalıyız sürükleye sürükleyede olsa. Hazırda olursa gelir aklına panikte olsan. Allahım korusun herkesi..
tarafından
Hazırladım şuan bebeğim için
tarafından
Kullanmamıza gerek kalmaz inşaallah. Allaha emanet olun.
tarafından
Sağol canım sizde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zafen yıllardır deprem için uyarı yapılıyor bugünün depreminden sadece ihtimal veriliyor canım yine de tedbir bizden 
(1,722 puan) tarafından
Bi kaç gün önce uzman demişti tv de yakın zamanda deprem olacak net tarih bilemiyprum dşye dediği çıktı bu tarz haberlerede o yğzden inanıyorum gerçek bilgidir diye
0 oy
(523 puan) tarafından
Ben de dinledim 45kmlik mis. Kimse evde durmasin kimse
0 oy
tarafından
Bende duydum böyle bisey gece falan olucakmış diye. yalan yok bende hazırladım ne olur olmaz diye oğluma oda. kendime sadece bir ekmek bıraktım okadar. allah yardımcımız olsun. 
(1,722 puan) tarafından
Amin canımmm
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun dualarimiz sizinle icinizi ferah tutmaya çalışın :(
(1,722 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(16 puan) tarafından
Canım o ses kayıtları asılsız kayıtlar haber programları hepsi söyledi whatsaptan gelen asılsız ses kayıtlarına inanmayın diye hatta yapan kişiler hakkında da soruşturma açılacakmış yalan olduğu için 
(1,722 puan) tarafından
Ay inşallahhh öyledir
0 oy
(99 puan) tarafından
Benide kardesim uzman cavus o aradi o tarz bisi soyledi jeoloji mühendisiyle konusmuslar...abla cok dikkatli olun dedi bursadayiz bizde burdada bayagi hissedildi :(
(327 puan) tarafından
Çok kötü durum :( bende bursadayım korku sarıyor insanı
(1,722 puan) tarafından
İnşallah bişey olmaz :(
(99 puan) tarafından
Allaha emanetiz az önce yine olmus ablamlar kuzenlerim hissetnis ben hissetmedim allaha emanetiz
(845 puan) tarafından
Ablanlar bursada mi hissetmiş canım az önce bizde bursada oturuyoruz ama en son depremi hissetmedik biz. Gorumcem avcılarda oturuyo herkez disardaymis ne kadar doğru bilinmez ama gece 4 te de büyük deprem bekleniyomus tabi inşallah öyle bisey olmaz
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Rabbim esirgesin tim musliman alemini.

Izmirdeyim 

O kadar korkuyorum ki sabah istanbulda deprem haberiyle uyanmaktan  kimseye zarar gelmesin ya :( kalbimiz yüreğimiz sıznle rabbim korusun afetinden :?(
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm allahın izniyle bir şey olmaz insalalh
0 oy
(419 puan) tarafından
Arkadaşlar bu ses kayıtları kaos ortamı oluşturmak için düzenleniyor  TV'lerde bile itibar etmeyin dendi insanları telaşlandırmanın alemi yok. Dua edin tedbir tabi ki alalım ama telaşa mahal vermeyelim ... 
(1,722 puan) tarafından
Telaş olsun dşye demedim de ne biliyim insan olabilir mi dşyo korluyo inşallah korkulan olmaz
0 oy
(11 puan) tarafından
Cok korkuyorum sabahdan beri annemler cok.kotu yerde oturuyilar en alt katta ve bina kotu. Ve deprem olurken annemle goruntulu kknusuyordum ilk defa deprem gordum ben cok korktum zaten bu aralar psikolojim iyi degil herseye agliyorum ben taa ilk olan depremden kucuk olandan beri annemleri dusunuyorum birde bugun goruntulu konusurken annemi oyle gordum zaten sallandigi icin annem disari cik diye bagirdi kendimi hic dusunmedim anne sen cikkk sen cik derken ayaga kalktim basim cok dondu zaten goeuntulu konusurken kapatti zaten o an hersey bulanikdi asagiya indim sokaga agliya agliya ve  tektim cok keoktum 
(1,722 puan) tarafından
Off çok kmtü.olmış gerçekten inşalah korkulan olmaz canım
(11 puan) tarafından
Insallah insallah
0 oy
(88 puan) tarafından
Allahım cok korkuyorum babamlar da inanma asılsız konusmalar dedi bunlar icin insallah oyledir esim de 2 gun nobette kimse de yok tek basima nasil kalicam Allahim herkesin yardimcisi olsun :(
(1,722 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım herkes bu haberler yalan diyor inşallah öyledir bol dua edelim korkmamaya çalış
(88 puan) tarafından
Allah razi olsun insallah oyledir insallah
0 oy
tarafından
Ses kaydı olsada olmasada... Malesef ki marmara depremi gerçeği var bu arada çoğaldı o yüzden haklısın tedbirli olmakta fayda var.. Tedbir bizden, taktir Rabbimden.. 
0 oy
(628 puan) tarafından
Bende TV de dinledim daha büyüğü bekleniliyor ve 7 şiddetinde. Alınacak ilk önlem hasarlıysa kesinlikle biran önce başka bir yere sığınmakta fayda var. İstanbul'da değilim ama Çanakkale'de hissettik. İnşallah olmaz inşallah biran önce daha sağlam yapılar inşa edilir.
(11 puan) tarafından
Oyle titriyorum ki oluyor zannediyorum
(628 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum. Tam biraz uyuyayım dedim yatağım sallandı bir baktım avizede sallanıyor. Bağırdım eşime deprem oluyor diye biliyorum dedi, avize sallandı. Uyku kaçtı uyumadım. Oda çok ufak salladı. İnşallah hiç olmaz, Rabbim sizleri korusun inşallah. Tedbirinizi alın kesinlikle.
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Yabancı bi adam söylemişti zaten deprem olucanı allahım korusun hepimizi en çokta korktuğum ben evde değilken şiddetli olması ödüm kopuyor :((
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bende canta hazirladim kapinin kenarina koydum bez ve kiyafet koydum kizima . Allahm korusun ins olmaz yaaa :(
(6,136 puan) tarafından
Rabia sende mi istanbuldasin ve hissettin
(2,351 puan) tarafından
Evt istnbuldaym hissetmek ne demk cok fenaydi .
0 oy
(23 puan) tarafından
Canım bu ses kaydının yalan olduğu ve yayan kişi hakkında yasal işlem başlatılacağı açıklandı haberlerde
0 oy
tarafından
Asılsız ses kaydı canım inanma tv de haberlerini izle böyle asılsız bir çok ses kaydı dolaşıyor sosyal medyada hepsinin hakkında soruşturma başlatıldı 
0 oy
(346 puan) tarafından
Ankarada hissedilir mi acaba canim Allah yardimciniz olsun insaAllah 
tarafından
Aynı şeyi ben de düşünmüştüm. Inşaallah hissedilmez ve inşaallah istanbulda da deprem olmaz :(

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 541 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 688 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ♥️ Ayşe gül ♥️ (29 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 481 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 206 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yineyenidenbennn (392 puan) tarafından soruldu

379,506 soru

11,360,917 cevap

34,839 kullanıcı

...