0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından

Şoyle bir soru sorayım dedim merak ettim :) 

Sizin veyâ eşinizin bebekken giydiği ya da kullandığı bişey şimdi bebeğinize kullanıyormusunuz?? 

Mesela ben oğluma bişey kullanamadım kaynanam bişey saklamamış annem de erkeğe göre  bişey yoktu ama kızıma benim canım anneannemin bana ördüğü kırmızı yeleği şimdi kızıma giydiriyorum,  bir tane daha elbise var 1. Yaş günümde giydirdikleri fotografım var aynısını giydirip kızımı çekerim inşallah 

Annemlere gidince biz 3 kız kardeş içinde uyuduğumuz beşik şimdi sırayla çocuklarımızı yatırıyoruz çok kıymetli benim için 

40 Cevaplar

0 oy
(13,047 puan) tarafından
Üvey evlatlık gibiyim hiç bir ne resim ne kıyafetim yok :D 

Eşimin de kıyafeti yok ☺️
(13,047 puan) tarafından
Allah seni ya abartma :D
Yani ben mesela tek bir resim vardı o da senin gibi fotoğrafçı çekmiş o bile kayıp neyse dedim ne anneme benzerim ne babama :D
(4,875 puan) tarafından
Kız bir tek amcam değildi ki her gittiğim yerde bu kız büyüdü artık evlatlık olduğunu söylediniz mi vs derlerse sende de bir travma olur ☺️☺️
Bende kimseye  benzemiyorm . ☺️ Foto makinası yok desem ablam var 4 yaş büyük benden
Kızın her halinin fotosu var ben yaşamayım travmayı kimler yaşasın ☺️☺️
(13,047 puan) tarafından
Ahahah demekki Hatice amcan haklı DNA yap bı bakalım haber ver :D
(4,875 puan) tarafından
Aman gelmişim 30 yaşına ☺️☺️ bu saatten sonra varsa da böyle bişey bulsunlar beni müge anlı dan ☺️☺️☺️
(5,132 puan) tarafından
Hahaha ya :Dd
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
Bizde erkek yok . Benim oğlum var kaynanam eşimi belek yaptığı örtüyü saklamış malum ,6 çocuk olup ortanca olunca kıyafet kalmamış :) ben aldım bende oğluma belek yaptim çokta gururlandik :)
(5,132 puan) tarafından
Belek dediğin kundak mı :))
(316 puan) tarafından
Yani evet :) bizde belek derler :)
0 oy
(515 puan) tarafından

:) bizimde annem bir battaniye saklamış onu kullanıyorum kızıma güzel oluyor eşimden bişey yok bende kizlarima her yaşlarından bir takım kaldırıyorum 8 yaşında kızım 8 parça kıyafet kaldırdım diğeri daha 2 aylık aynısını o kizimada yapacam Allah izin verirse <3

(5,132 puan) tarafından
İnşallah çok kıyafet birikir ama :D
(515 puan) tarafından
Olsun :) belli bı yaşa kadar düşünüyorum büyük kızıma kaldırmam artık yeter 8 yaşa kadar demi sıra küçükte :))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Annem benim bi kac giysimi saklamış orgü onlari giydirdim

Ben de çocuklarımin kıyafetlerinden sakladım onlarda bebelerine giydirsin diye
(5,132 puan) tarafından
İnşallah nasip olur
(14,428 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(695 puan) tarafından
Bnm cogu kiyftlrimi saklms annem ❤️ bnde oğluma gydrdim bir kacini hatta amelythnden bnm bataniyemle cikti ❤️
(5,132 puan) tarafından
Ayyy ne güzel çok anlamlı
(695 puan) tarafından
Hemde cokkk (:
0 oy
(12,858 puan) tarafından
Kayınvaldem el ile yapma helikopter oyuncak jeep üzerinde panda olan bir kazak ve kundağını saklamış şimdi oğlum kullanıyor :)
(5,132 puan) tarafından
Ne güzel sen de sakla sonradan :))
(12,858 puan) tarafından
Evet bende saklıcam onları :)
0 oy
(392 puan) tarafından
Benim çocukluğumdan tek 1 resim var stüdyoda sepette çekilmiş bi resim başkada yok. Kuzeniminde aynı. Diyoruzki yetimhanenin önünde bi sepet varmış bizi almadan orda çekmişler. Başkada yok bizz üvey evladız diyoruz :D
(5,132 puan) tarafından
Sen kaç doğumlusun kız 2000den sonra gerçi fotoğraf çekme yaygınlaşıyor
(392 puan) tarafından
94 dogumluyum
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Eşimin sadece 1 tane altlık var kayınvalidem kendi dikmiş yokluktan baktıkça duygulanırım 1er kere giydirdim oğlum ve kızıma saklıyorum ❤️
(5,132 puan) tarafından
İnşallah giydirmek nasip olur,  sen de sakla sonra
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Eşimin mavi battaniyesi vardı onu verdi Kayinvalidem evde kullanıyorum dışarda değil 
(5,132 puan) tarafından
Hatıra ne guzel
0 oy
(581 puan) tarafından
Benim eşimin yok ama benim var renkli sarı kırmızı turuncu olanları giydiriyorym :))
(5,132 puan) tarafından
Çok güzel sen de saklarsın
0 oy
tarafından
Eşimin hiç yok ama benim bebek iken kullandigim  kundagimi annem saklamış çocuklarıma şimdi kullanıyorum pembe nakışlı çok güzel bi kundak ve çocukken  oynadığım bebegimi de saklamış di annem şimdi kızım oynuyor onunla oyuncaklarının icinde
(5,132 puan) tarafından
Çok anlamlı çok güzel
tarafından
Evet gerçekten çok güzel hele kundagim ile çocukları mı kundakladigimda çok duygulaniylrum
0 oy
tarafından
Oğlum babasının battaniyesini kullandı benimde küçük sulugum ve uyku tulumumu kullanıyor bide oyuncak ayımı:)
(5,132 puan) tarafından
Ne guzelmişş
tarafından
Saklamış bizimkiler zamanımda bende oğlumdan kalanları saklicam onun çocuklarına
0 oy
tarafından
Canım anam benim de kardeşimin de birer tulumunu saklamış daha olmadı oğluma olunca giydiririm
(5,132 puan) tarafından
İnşallah nasip olur
0 oy
tarafından
Esimin yok ama benim baya var annemden unutmiyayim istiyeyim kizim olacak anam sagolsun bana bol bol elbise ormuş bende kizima giydirecem benim elbisemle fotomda var kizimida cekip cikartacam anali kizli olsun ☺️☺️☺️☺️
(5,132 puan) tarafından
İnşallahhh
0 oy
tarafından

Eşimin küçüklük suveteri var giydirdim geçen kış ama saklicam artık :D

(5,132 puan) tarafından
Sakla sakla hatıra
0 oy
(4,586 puan) tarafından
Benim iki üç kıyafetim kalmış annem diğerlerini kuzenime vermiş birde eşimin battaniyesi var, kundak falan vermişti kayınvalidem ama hep sararmış maalesef kullanamadım.
(5,132 puan) tarafından
Sararmadan yıllarca nasıl saklanır ki işte
Annem yeleğimi normal  dolabında saklamış sanırım ara ara çıkarmış
(4,586 puan) tarafından
Beyaz kıyafetler sararabiliyor tabii ama benimkiler sararmamış öyle çok, fazla çıkartmasına rağmen. Bilmiyorum, nemden dolayı da olabilir çünkü ben İstanbul'a taşındı taşınalı bu kadar sararan kıyafet görmedim kendiminkiler dahil :))
0 oy
tarafından
Eşimin ilk kundağını vermişti kaynanam oğullarıma kullandım sonra sakladım torunlarıma 
(5,132 puan) tarafından
Nasip olur inşallah
tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Benden eşimden kalan bise yok ama benden sonra doğan kardeşimin bi tulumu var o giydi ondan sonra doğan en küçük kardeşim giydi büyük ablamın 2 kızı giydi küçük ablamın 2 cocugu da giydi sonra ben aldım oğluma giydirdim kızım oldu ona da giydirdim o tulum önce Erzurumdan Bursaya geldi Bursadan Erzuruma büyük ablama geri giti ordan yine bursaya geldi bursadan Antalyaya kücük ablama gitti geri buraya bana geldi :D insallah anlarsınız çorba oldu biraz :D

(5,132 puan) tarafından
Hahha çok kıymetli olmuş
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim var mavi örmüş anneannem de henüz giydiremedim küçülmeden umarım giydiririm 
(5,132 puan) tarafından
İnşallahhhh
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Benim eşimin beşiğini kızıma ve oğluma kullandım çok güzel bir şey bende çocuklarımın ilk kıyafetlerini saklıyorum inşaAllah kullanırlar onlarda
(5,132 puan) tarafından
İnşallah ❤

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 428 göst.
28 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
+3 oy
27 cevap 524 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 505 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,191 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,582 soru

11,394,907 cevap

34,912 kullanıcı