0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kızlar ben ailemden başka.sehirde yaşıyorum kaynanamlarda başka şehirde burda hiç tanıdığım yoktu 2 buçuk sene oluyor evlenip buraya geleli. Bı tane kapı komşum var 50 yaşlarında bı teyze gelenim gidenim de yok koca apartmanda ondan başka kapımı.kimse çalmaz kızım kizim der evinin tüm eksiklerini benden ister hasta olur evinin işini bana yaptırır ama benim ona isim düşünce ya yapmaz ya da yarım yamalak yapar. Ben doğum yapınca tek başıma.kaldim ve bir tabak çorba bekledim ondan hiç kapımı çalmadı çok.kirildim yapmak zorunda değil diye birşey demedim ama.uzuldum az önce ben ona gitmiştim başka bı komşu hastalanmış hemen apar topar kalktı ona çorba yaptı bana da dedi sende evimi topla bende kalktım geldim toplamadim ama birşey de demedim. Oğlum 1 buçuk yaşında kesfediyor herşeyi karıştırıyor normal.olarak sürekli oğluma ona elleme buna.elleme dağıtma deyip duruyor. Yani beni kullanıyor besbelli anlıyorum ama yalnız kalmak da istemiyorum burada başka da selam veren yok diye sesimi çıkarmıyorum en azından bı arada gidip geliyoruz kafa dağıtıyorum diyorum ama böyle yapmasına çok üzüldüm gözlerim doldu resmen

23 Cevaplar

+8 oy
(1,713 puan) tarafından
Kimsem yok diye hizmetciligini yap o zaman sen halinden memnunsun galiba seni kullandığını bile bile kimsem yok diye bunlara mi katlanacaksin bırak yalnız kal daha iyi 
(1,160 puan) tarafından
Kimse uyurmamis kızı zaten zor gününde yanına olmamış komşu diyor ama o komşu değil hizmetci aramış vicdani olsa o kızın kimsesi olmadığıni bildiği için yardım eder kızda kendini pas pas etmek yerine bunlari görüp rest çekmeli biri uyarınca da hemen azarliyorlarlar yanlış kişiye tepki veriyor
 Canım sende ders fln çalış ne bileyim kendini gelistir zaman çabuk geçer öyle
(1,713 puan) tarafından
Edddd posta baksana çoğu hizmetcilikten bahsetmiş ama nedense bi benim yorumum zorlarina gitti karakterim buymus doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar dedikleri bu olsa gerek
(2,671 puan) tarafından
2evlat annesi sen hakliisn sadece tavrın biraz sertti yoksa haklısın niye temizliğini yapsın milletin. Çorba getirmeyenden ne hayır gelir bide doğum yapmış lohusadie yani o kadın zaten kullanıyor onu belli ki yoksa üst kattaki ne çorba goturmus
(1,713 puan) tarafından
Yok kız gerçekten sert bir tavırla yazmadım tanımam etmem sadece bunları bildiği halde kimsem yok diye sesimi cikarmiyorum katlaniyorum demiş ya bende ona istinaden hizmetciligini yap o zaman halinden memnunsun dedim ne var ki bunda hem birtek ben dememisim ki aşağıda kaç kişi yazmış nedense bi benim post gitti zoruna
(2,671 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki umarım birdaha o teyzeye gitmez ben sinirl ndim valla  teyze çok fenaymis yani resmen kadını kullanıyor bosversin ben de 2sene olucak kayserideyim hiç komşum yoktu 1sene boyunca hep tek gezdim en son komşumla tanıştım  yani tek tim çok ta yalnız değildim ya
-Reklam-
+2 oy
(1,206 puan) tarafından
Apartmanda kaç kişi var bilmiyorum  4 senelik evliyim yeni doğum yaptım kimse çalmaz kapımı bende çalmam ama Varya kafam nasıl güzel nasıl güzel anlatsmsm 
(2,441 puan) tarafından
:)))))))))))))))))
(1,621 puan) tarafından
Ahahaha supersin kız çok doğru diyon ne kadar az insan o kadar iyi
+1 oy
tarafından
Assslaaa yapmam kız deli miyim bide çocuğuma dur filan dicek hizmetçi tutmuş kendine evde çocuğumla zaman geçiririm neyime yetmiyor eşim çocuğum tüm gün aç film izle spor yap yemekle uğraş zaman geçir illa komşu mu lazım daha hiç bi komşumla samimi olmadım 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Uzulecegine yalniz kal bin kat daha iyi

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende 5 senedir yalnızım bir tane komsum yok. Bırak boşver. O seni düşünmüyor.
0 oy
(303 puan) tarafından
Canımm öyle şeymi okur bırak bosver birilerinin seni kullanmasına izin verme yaotıgı hiiç hos değill yalnız kalmak böyle insanların hayatında olmasından iyidir Allah ın izniyle merak etme
0 oy
(1,785 puan) tarafından
1 sene adana da yaşadım tek başına ne komşu ne arkadaş kimsem yoktu kafam rahattı sende alakani kes bence böyle düşünerek kafa yoracagina insan kendini ***** gibi hisseder ne yararı olur nede zararı 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben 5 yildir gurbetteyim. Kapi komsum bile yok. Kaynanamlara tahamulum yok onlarla gorusnuyorum.iki eltim var adim attim evime aldim aynisini onlardan gormeyince kestim butun selami sabahi yalniz kalmamak icin ne kimseye kndimi kullandiririm.nede kimseyi alttan alabilirim. Cok sukur Rabbim var cocuklarim var esimi bile dogru durust goremiyorum ama yeter diyorum. Belki bizim sinavimiz da yalnizliktir.
0 oy
(463 puan) tarafından
Herkes burda yalnızız diye yakınıyor. Çocuklar için aynı şehirde aynı bölgelerde yaşayanlar için oyun grupları mı oluştursak napsak. Şimdi kış çıkılmaz da yazık bacım patlayana kadar
0 oy
(634 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum ama o teyzeninde. Yokluğuna alışırsın bence alakayı kes bir zaman konuşma 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bence konuşmayı kes valla belli ki teyze seni kullanıyor valla benimde öyle komşum vardı bende irtibatı kestim Mağdem komşularla samimi senide tanıştırsj. Ya fena kadın bence daha evine gitme o da gelmeian yani bir kase çorba getirmeye sen hayır gelmez
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız sen safmısın  remen  milletin  hizmetciligini yapıyorsun  pes yanı  yanlız  kalmamak için  kendimi de kullandiramam  bunu  kaynan yapsaydı  çoktan  ölüm fermanını vermiştin  
0 oy
tarafından
Komşu seni kullanıyor cnm mesafe koy 
0 oy
(421 puan) tarafından
Bence canım kimse yok diye kendini kullandırma bak herşeyin de zaten farkındasın kendin diyorsun kadın beni kullanılıyor diye en azına sen doğum yaptığında bak bu kadın benim herşeyimi yapıyor hasta olsam koşar gelir diyr düşünüp 1 tas çorba yapıp iyi misin kötü musun bir istedğin var mı diye gelse neyse seni kullandığını başka komşunun hastalığında koşup sana evi temizle demesinden belli boşver yalnız kalmak yalnis insanlarla komşuluk yapmaktan daha da iyidir 
0 oy
tarafından
Seni kullanıyor. Niçin illa biriyle görüşmek zorunda hissediceksin ki kendini ? Oraya gidip kafa dağıttığını zanneisyosun bı geliyosun daha çok üzülmüşsun. Yarardan çok zarar görüyorum.
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Hiç iyi niyetli gelmedi bana aklını kullan kendini kullandırma.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla ben bu komşuluk işlerini hiç sevmiyorum ya 2 yıldır aynı binadayım bi tane komşum yok hiç oralı olmadım gelelim gidelim diyenlere çünkü ben güvenmiyorum eşinin evli arkadaşları yok mu onları davet et kendi yaşıtlarınla takıl hoşuna giderse devam edersin yoksa onlarda olmasın canım sıkıldığında koyarım bebeğimi arabaya dolaşır gelirim haftasonu eşime söylerim o beni gezdirir kimseye gerek yok 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Sen onun eli ayağı gibisin ama sana bir tabak çorba getirmemiş . Millete de nasıl koşuyor. Bizim komşuda öyleydi. Elimi ayağımı kestim . Gelip benden eksiklerini isterdi yaptığı yemeği diğer komşuya götürürdü. Ne işi de olsa beni çağırrrdi evini makinele çocuklara bak her işini yapardım. Ama gördükçe midem bulandı pek gitmiyorum artık 
0 oy
(2,441 puan) tarafından
Her gün parka çık öyle de değişik insanlar görmüş olursun. Hem çocuğuna arkadaş, hem de anneler olur belki orda, bir gör iki gör bi yerden sonra muhabbet açılır 2 dk lık da olsa kafan dağılır, başka yerde bi daha görmesen bile.

Vay uyanık k.rıya bak.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kafanı evde dağıt canım kendini kullandırma aslinda bu durum seni daha çok yıpratıyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 293 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 438 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (776 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.