+1 oy
790 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 7 aylık annennem bizde oğlumu bı yere dayandığım zamna bı raz duruyor Bnde arkasında duruyorum düşüyor neyse koltuğa dayadım tutunarak duruyordu oğlum annennem de tutundurma dedi bnde tutunarak duruyor dedim (cok az durabiliyor ) annennem de senin dayilairn 7 aylıkken yürüyordj dedi bnde daha 7 aylık yapar dedim sizce 7 aylık çocuk tutunmafan kendi başına yürür mü 

45 Cevaplar

0 oy
(5,688 puan) tarafından
Yürüyen vardır belki ama bnce erken nye ne oldu 7 aylıkkta yürüsün kızım 8 aylıkken daha yenı otururdu 
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Oglum 8 aylıkdı  baya yürüdü 
0 oy
(1,965 puan) tarafından
Yürümek değil canımda 6,5 aylıkken ayakta durabiliyormusum testekle adım atiyormusum ben hatta annem mutfaktayken içerden ses gelmiş annem bir gelmiş halam beni düşürmüş koltuğun kenarından düşmedi tuttum diyormuş  neyse annem bir bakmış uyurken sorun yok ayakta durmaya gelince, kolumu falan tuttunca ağlıyorum  feryat figan  annem babamı arayıp doktora götürmüş doktor inanmamış ayakta durduğuma rontgene bakılmış kırık değil çıkık olabilir biz birşey yapamayız demişler 3 hastanede bakmamış.  Tek gözü kör 80 yaşında bir cikikciya götürmüşler. Megersem düşünce kolum, bacağım ve kalçam çıkmış Allah razı olsun o dededen düzeltmiş annem sinirle doktora gitmiş tekrar inanmıyordun diye. Tabi her çocuk aynı değil kardeşlerim tam yürümeyi 11 aylıkken falan yaptı. 
0 oy
(10,657 puan) tarafından
Yok koşar depar bile atar, amuda da kalkar geç kalmışsınız 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 871 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Biriiste (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 199 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.