0 oy
726 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından

Eşimin abisi ve erkek kardeşi var. 

Abisi benden yaklaşık 15 sene büyük ismi ve abi ekleyerek söylerim genelikle muhattap olmuyorum kendisiyle öyle aile ortamda konuşulur  ama öyle özel bir muhabbetimiz olmaz en doğrusu olarak. Çok çekingen gergin biri pek rahat edemiyorum onunla aybı ortamdayken zaten biz de kadınlsr ayrı erkekler ayrı takılır böylesi en iyisi en doğrusu ama tabi illaki bir ortamda bulunduğumuz oluyor çünkü uzak oturuyoruz ve gidip gelince hep birlikte oturduğumuz oluyor. . Eltim de eşimle pek muhattap olmaz eşim ona yenge der, eltim ise eşime ismi ile söyler çünkü o 10 yıllık evli hem eltim eşimle yaşıt. 

Siz kaynınıza ne diyorsunuz,  dilayogunuz nasıl 

58 Cevaplar

0 oy
(1,014 puan) tarafından
6 tane abısı var. Genel olarak ıyıler. Ben soguk ınsan oldugum ıcıjn cok muhabbetım yok. Hepsı benden cok buyukler abı dıyorum. 
(5,132 puan) tarafından
Hayırlısı
-Reklam-
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Benden 2 yaş küçük ismiyle hitap ederim o yenge der.
(5,132 puan) tarafından
Olmadı gerektiği gibi
0 oy
tarafından
Valla aslan kaynisim var eşimle biz aynı yastayiz kaynım da bizden bi yaş küçük kaynimin sevgilisi de ondan 6 7 ay küçük yaşıt sayılırız hepimiz yani gayet güzel sohbetimiz var eltimi çok seviyorum zaten biz onunla kaynatırız eşimle kaynimda bazen bize katılır saygısını bozmadan edepli konuşur kaynım benimle 1 yaş küçük sadece yenge der çoğunlukla samimiyetten abla der konuşur buluşuruz ama başını kaydırıp bakmaz bile bana bende ona ismini söylerim fatih derim fatihim derim kardeşim derim oğlum derim (benimde 2 erkek kardeşim var onlara da oğlum derim onlardan ayırmam yani onun için )
(5,132 puan) tarafından
Hep öyle kalır inşallah
0 oy
tarafından
İki abisi var. En büyük abisi az safça iyidir abi derim. Diğeri ortanca abi ona da aynı abi derim ama eltim.onu çok kiskirtir. İlk başta çok iyiydik ama sonra sinsiliklerini fark etim mesafelyim eltime de ona da
(5,132 puan) tarafından
Mesafe en iyisi
0 oy
tarafından
20 yaşında bi erkek kardeşi var okuyo  bana yenge der fazla samimî deyiliz utangaç biri zaten ;) bende ismiyle hitap ederim 
(5,132 puan) tarafından
Hımm hayırlısı
0 oy
(13,147 puan) tarafından
Kaynım yok ya gorumcelerim var 2 tane onlar da benden küçükler zaten ☺️
(5,132 puan) tarafından
:))))
0 oy
tarafından
5 taneler en küçük 46 yaşında abi derim hepsine
(5,132 puan) tarafından
:))))
0 oy
(13,197 puan) tarafından
Kaynimla aynı yastayiz yenge diyor bana eşim öyle soyletti4misri en başta 
(5,132 puan) tarafından
Doğru olan o
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Eşim en büyükleri iki görümcem 4 kaynım var hepsiyle de çok iyi anlasirim görümcem benden büyük abla diyorum diğerleriyle aynı yastayız isimleriyle seslenirim 
(5,132 puan) tarafından
Anladımm:)
0 oy
tarafından
1 kardeşi var 3 yaş büyük benden. Pek diyaloğumuz yoktur
(5,132 puan) tarafından
Hımm hayırlısı
0 oy
(932 puan) tarafından
Büyükler benden abi derim, bir ortama gelince sohbet ederiz ama ayrı sehirlerdeyiz tel de hiç görüşmedik mesela 
0 oy
tarafından
Tek çocuk kendisi iyiki öyle 
0 oy
(244 puan) tarafından
İsmini söylüyorum bazende kanka diyoruz birbirimize ama öyle çok bi samimiyetimiz yok eltimde eşime abi der çünkü uzakta olsa akrabalar 
0 oy
(515 puan) tarafından

:woot: bizimkiler tam 10 erkek kardeşler tam 9 tane kaynım var hepsi eşimden büyük ama Allah razı olsun hepsi beni sever bende onları bizimkilerde kadın erkek her zman bir oturmayiz kadınlar ayrı takiliriz yemekler çay harici biz eltiler biraz fazla güleriz işte gelirler hoşgeldiniz nasılsınız vs. Bende çok samimi değilim ama eltilerimi çok severim kayinlarim hepsi benden çok çok büyük hepsine abi diyorum eltilerde büyük onlarada abla derim çok şükür Rabbime anlaşılacak insanlar <3

(5,132 puan) tarafından
Maşallahhhh
0 oy
(12,501 puan) tarafından
2 kaynım var biri çocuk daha biri benden 1 yaş büyük hiç öyle samimiyetimiz yok hal hatır iş güç sorarım o kadar 
(5,132 puan) tarafından
Biz de öyle işte
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Eşim 4 erkekten en büyüğü ilk gelin benim. Kardeşlerin büyüğü benle yaşıt yenge diyor diğerleri de 21 ve 14 yaşında onlarda yenge der. Büyük eltim başta abla diyordu sonra yakın olunca civitti edos canım kanka vs vs sevmediğim hitaplara geçti aramız bozuldu mesafe koydum sonra yenge demeye basladi kısa sürdü tabi şuan sadece ismimi söylüyor 5 yas küçük olmasına rağmen. Diğer eltim de 9 10 yaş falan ufak benden 17 yaşında 6 aylık evli yenge der o. Ben hepsine ismini söylerim hepsi küçük olduğu için 
(5,132 puan) tarafından
Hayırlısı artık mesafe iyidir
(3,151 puan) tarafından
Aynen öyle tecrübe ettim onu :)
0 oy
(883 puan) tarafından
Kaynım yok :) görümcem var sadece bir tane. 2 kardeşler yani ama olsaymis iyiymiş eltim olsun isterdim yaa.. 
(5,132 puan) tarafından
Eltimin severim ben de ya
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Eşimin 4 abisi var en büyüğü 52 en küçüğü 34 yaşında haliyle hepsine abi derim. Nasılsın hal hatır. Bizde de ayrı oturur kadınlar 
(5,132 puan) tarafından
Bizde de
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Esimin 2 abisi var ayni sekilde bende isimleri abi diye kaydettim cokta severim abilerimi hep kardesim kardesim derler yabancilar olmadik surece hep bir arada oturur sohbet muhabbet
(5,132 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(299 puan) tarafından
Eşim 3 erkek kardeş. Eşim ortanca. Büyük kaynım ile eşim arasında 2 yaş var. Benim ile eşim arasında 4, büyük kaynımla aramda 6 yaş var. Büyük kaynıma her zaman abi olarak hitap ederim, saygım hep vardır. 

Eltim ile yaşıtız. Ben kaynıma abi diye hitap ederim ama eltim benim eşime ismiyle hitap eder. "Aslında abi demem lazım da" der bir de. Bana saygısızca geliyor
(5,132 puan) tarafından
Bence de
(299 puan) tarafından
Nikâh üstünlüğü diye bir mantık var ya. Abinin eşi ya bir de. Onun forsu olsa gerek :D
(5,132 puan) tarafından
Muhtemelen öyledir aman mesafe olsun, saygı olsun yeter

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 458 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 719 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 151 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Busra S. (82 puan) tarafından soruldu