0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Eşim sen annesin uykulu da gezeceksin ama hep ayakta olacaksın hizmet yapacaksın diyo :( eve gelir gelmez bu evi supurdun mu yemek ver çay getir sen annesin bir şey olmaz diyo

28 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Eşin neyin kafasını yaşıyor, az yesin de hizmetçi tutsun bunların hiç birini yapmak zorunda değilsin
-Reklam-
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Sen ne halta yarıyon diyecen ona.Elbette seninde herşeye hakkın var 
0 oy
tarafından
Hizmetçi mi almış o ne demek ya. Hiçbir işini yapma kendisi yapsın da görsün . Mecbur değiliz hicbiseye. Sanki kraliyet ailesinden geliyor az yesin de uşak tutsun .
0 oy
tarafından
Anne kadar taş düşsün bunu diyenlerin başına bizde canız  inan dün o kadar yorgun stresliydimki gece artık sinirlerim boşaldı oturdum bir saat ağladım 
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Anne olunca ölümsüz mu oluyoruz sanki bizimki de can. Ayrıca süpürüp supurmemek senin kararın yemeğini yap çayını koy. Gerisine karıştırma 
0 oy
(415 puan) tarafından
Bir dernek kursak her şehirde bir şubemiz olsa şu maloş ve beynini kullanmayan kocaları dinleme dinleme dövsek akılları başlarına gelse 
0 oy
(129 puan) tarafından
Vala bazen yorgunluktan isyan edyrum ki ne temızlıklerını ne yemeklerini ne coxuk bakımı eksik edrım bıgun bıle olsa bazen yorgunluktan sitem edince bana vah vah bı sen yapıyon zten dıyo vala agzıma geleni syluyrum anan mı sna byle bakıyordu diyorum defol ananın yanına bıgun yemk grmuyodun bekar ewşerınde pıslık ıcın deydi oda bana bazen laf dıyınce hersy dıyrum vala bn kendi sadece yarın saat bıle coxuklara dyanamıyo kaldı 24 saat bakcak bn hangisine bakım dıyo nasıl ben bakıyrum da dıyrum ewe sna cocuklara sen de vala ezdirme kendını cahil insanla ugrasmak zr boklu oluvaktımkı kıymetim bilinsin sahsen etrafımdakiler oyle bıseye yaramazlar kocaları el ustunde tutar sans
0 oy
tarafından
Vicdansiz her nasıl yaşamış olursa olsun vicdansiz dir. Benim kaynanam kişin ortasında kapıya atılmış tekme tokat dövülmüş biri ve herşeyide yapar edermiş bi güne bigün eşim sende onun gibi ol demedi vicdan meselesi kuzum, Allah yardımcın olsun ne diyim 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 767 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 321 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 403 göst.
0 oy
10 cevap 261 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu