0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Eşim sen annesin uykulu da gezeceksin ama hep ayakta olacaksın hizmet yapacaksın diyo :( eve gelir gelmez bu evi supurdun mu yemek ver çay getir sen annesin bir şey olmaz diyo

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Nasıl bir aile ortaminda büyüyorlar bu erkekler cok merak ediyorum
(1,785 puan) tarafından
Bitane oğlum var ve herzaman söylüyorum kız gibi yetistircem diye kızım kalkıp iş yapiyosa oda yapicak yan gelip yatmak yok eşine annesine kardeşine yardım etmeyi ogreticem her zaman. Erkek kardeşimi ben yetiştirdim ben baktım ve şuan ev işi yemek vs. Hepsini bilir yapar
tarafından
Helal olsun ona . Eşi çok şanslı olacak sürekli sana dua eder artık
tarafından
Kız.gibi değil de olması gerektiği gibi diyelim . Çünkü bunları yapmak kızın görevi değil . Herkes kendi işini kendi yapmalı gerekirse beraber yapılmalı.
(1,785 puan) tarafından
Tabi ki öyle benim ona ogrettiklerim onun yanına kâr olarak kalıcak iyiki diyorm annemde bana öğretmiş zamanında çocuk bakmak yemek ev işi herşeyi yaparım bugüne kadar eşimden hiç kötü söz duymadım evimin temizliği yaptığım yemek hakkında kardeşim de öyle olucak
(1,785 puan) tarafından
Kız gibi demekten kastım malaesef öyle bı algı var ki yemek temizlik kadının görevi çalışmak erkeğin görevi gibi gördükleri için kız gibi yetistiricem diyorm bilsin öğrensin
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
 Cemkireceksin yoksa bu algıyı yikamazsin
(194 puan) tarafından
Kaç defa bağırdım çağırdım anlamıyor
tarafından
Yapma sende kendin ye,çamaşırini bulaşığıni yıkama,yemek yapma . Kendisi yapsın da akli başına gelsin
0 oy
tarafından
Evet çünkü sen robotsun sen makinesin yprulsan bile ayakta duracaksın çünkü kadınlar robot

Oldu paşam diyeydin başka emrin var mı diyeydij
(194 puan) tarafından
Anne olmak kolay değil dio herşeyi sen yapacaksın dio
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Eşin köle gibi görüyor seni galiba 
(194 puan) tarafından
Annelik kavramini farklı algılanıyor daha çok
(6,671 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
tarafından
Babanın bekini ye emi supurmedim gel supur babalikta bi meziyet ama oda sende yokmus de
(194 puan) tarafından
Dur öyle deyim bidakine
tarafından
Aha boyle yuz veriyonuz sonra kendilerini sultan pasa saniyolar
0 oy
(119,338 puan) tarafından
cok yuz vermissin net
(194 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum
0 oy
(340 puan) tarafından
Cok yüz vermeyin şu beyinciklere aa o ne öylee saçmalık ezdirmeyin kendinizi yaa
(194 puan) tarafından
Çok yüz verdim zamanında ondan bu dibe vuruşum zaten
0 oy
(961 puan) tarafından
Hep derim şimdi iki oğlum olucak hamileyim anne olduk diye kendimizden, kadınlığımızdan vazgeçmiş değiliz diye. Tabi fedakarlık annelik ama bi noktada da kadın kendini düşünmeli hiçbir çocuk pasaklı dağınık bakımsız özgüvensiz bi anne görmek istemez. Çnce kendimize sonra çocuklarımıza faydalı olucaz. Eşini bosver kendine zaman ayır ev her zaman temizlenir önce sen dinlenki cocuguna daha faydalı ol
(194 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bana öyle dicek önüne yemek koymam yemeği hazırlarım yemek yenmeden çayıda demlerim ona cocugu satarım bulaşı toplarım içeri girerken 1 er bardak çay koyarım yanına isterse ekstra seylerden götürürüm içeri 2 3 caylar ondan olur evide eşim erken gelirse cocuga o bakar ben evi süpürürüm yok öyle yağma 
(194 puan) tarafından
Bu çocuğu tek başıma yapmadım ben sonuçta demi
(1,070 puan) tarafından
Aynen öyle yani
0 oy
(140 puan) tarafından
Anneliğinden önce seninde bi insan olduğunu hatırlaması gerekiyo bence önce deli mi ne tövbe tövbe..
(194 puan) tarafından
Deli hemde ne deli
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Zıkkımın pekini yesin öyle erkekler valla ne her gün ev temizleyebiliyorum ne de her dakika dincim daha iki gün önce eşim geldi sen dün hiç uyumadın git uyu ben çocuklara bakarım dedi 2 saat uyudum geldim birini uyutmus oğlum uyanikti onu da ben uyuttum o kadar iyi geldi ki o iki saatlik uyku 
(194 puan) tarafından
İyi gelmez mi yaa
0 oy
tarafından
Sen de kocasın her dediğini alacaksin beni asla maddi soruna sokmayacaksin de ess.ek yüküyle birşeyler aldır 
(194 puan) tarafından
Değil mi çok haklisin
0 oy
(870 puan) tarafından

Analar ne kadar anlayışlı bireyler yetiştiriyor maşallah 

(194 puan) tarafından
Valla öyle
0 oy
tarafından

Oda baba o zaman çaysız da gezecek acta gezecek ama ayakta olacak ;)

0 oy
tarafından
Babamın evinden getirmedim  , sen de yorulacaksin hani baba olacaksın ya  de. Ne kadar anlayışsız insanlar var ya . Bu üslupla bı yere varılmaz.
0 oy
(665 puan) tarafından
Allah ıslah etsin send de kız bizim karnımızı doyurmaya mecbursun yetmiyor akşam işten gelince ikinci bı ise gir couklara gelecek hazırlamak lazım erkeksin çalışmaya mecbursun diye...
0 oy
(334 puan) tarafından
Hadi yemeği geçtim da 

Evi süpürdün mu ne demek ya 

Deseydin yok sen gelde süpür diye bekledim
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ne cok sey istyo oyle.   
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yapmazsam nolur lan Allah aşķina yapmasana bişey,ne yapar dövermi seni ondanmı korkuyosun

Çok sinirlendim şu an yaaa
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ala ala yaa anneyiz diye insan değil miyiz bu kadr  şımartma canm ağzının payını ver yoksa cok ezilirsin

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 761 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 320 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 400 göst.
0 oy
10 cevap 259 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu