0 oy
799 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
10 yıllık evliyim ilgisz düşüncesiz Bi eşim var ne ilgilenir ne güzel söz söyler ne Bi hediye çocuğumuza karşı iyi bi baba kızım babasını çok seviyor ben artık doğdum sevmek sayılmak değer görmek istiyorum kızım babasını çok severken onun için ayrılamıyorum sizce ben napmaylm 

25 Cevaplar

0 oy
(5,559 puan) tarafından
Bence eşini karşına ak otur konuş . Millet ne dayaklar yiyor . Keşke herkesn derdi bu olsa 
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Benimkide öyle ama ayrılmayı asla düsünmedim senin kocana sevgin azalmış gibi geldi
0 oy
tarafından

Yav artık şu çocukları bahane etmeyin, 10 sene durmussun zaten derdine ne oldu ?? Valla sinirleniyorum artık ha. Bellemişsiniz yok oğlum babasına düşkün yok kızım babasını çok seviyo bilmem ne,valla kusura bakma koynuna da çocukların için mi giriyorsun,hiç mi birliktelik olmuyo sanki. Artık bırakın masum çocukları kullanmayı,bu konulara dahil etmeyin artık. 

İçkisi var mı kumarı var mı karı kız ayakları var mı şiddet uyguluyor mu sözle ve fiziksel,ha bunlardan biri varsa devam ediyorsa amenna, ama canım sıkıldı boşanmak istiyorum,bu ne böyle. 

Ayrıca da ben şimdi boşan bırak adamı git desem bitecek mi evliliğin ????

İnan her şey yoluna girer basit şeyler için yuva yıkma kuzum
Ama bunu çocuğunu bahane ederek yapma,sen kendin istediğin için yap.
Belli ki kocani seviyorsun ben bunu anladım,yoksa gerçekten bitirmek isteyen insan kimseyi dinlemez
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Konuşun anlaşın ayrılmak çözüm mü bebek var büyük bir şey olmadıkça düşünme 
0 oy
tarafından
Bence şuan çok saçma alrilmak ilgisiz diye ayrılmak evlilik çocuk oncagi degilki cnm belki onun huyu öyle konuş onunla ilgi görmek istediğini söyle sonuçta çocuğuna iyi bir baba ve senin ihtiyaçlarini gideriyorsa sidet yoksa konuşmakla cozulur

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 608 göst.
0 oy
8 cevap 299 göst.
16 Mart 2024 Moda kategorisinde YAVUZ AMINE (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 173 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Alya018 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,942 puan) tarafından soruldu