0 oy
798 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
10 yıllık evliyim ilgisz düşüncesiz Bi eşim var ne ilgilenir ne güzel söz söyler ne Bi hediye çocuğumuza karşı iyi bi baba kızım babasını çok seviyor ben artık doğdum sevmek sayılmak değer görmek istiyorum kızım babasını çok severken onun için ayrılamıyorum sizce ben napmaylm 

25 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Biz ayrıl dersek ayrılacak mısınız?
(7,654 puan) tarafından
Ocakta nisan kasimda düğün
(2,203 puan) tarafından
Amiinn canimm. Yaaa benjm dugunum kinam nisanim hic bsryim olmadi biliyomusun :::(((((
(7,654 puan) tarafından
Keske benimde düğünüm olmasaydi igrencti hatirlamak bile istemiyorum
(2,203 puan) tarafından
Ben kaçtım ne benim ailem eşimi ne esimin ailesi beni kabul etmedi türk kürt ayrimciligindan herseyi esimle ikimiz yaptikk ama icimde ukte kalmadi niye bilmem. Niye igrenctikii
(7,654 puan) tarafından
Ben Trabzon Esim Adıyamanlı
Adiyamanda ki düğün igrencti işte ama kınam düğün gibi harikaydi:)
-Reklam-
+1 oy
(2,565 puan) tarafından
İlgisizlik sevgisizlik çözüme ulaşır canım en kötü ihtimalle aile danışmanına gidersiniz ama kızına iyi bir baba ise hediye almaya bilir ama evinde eksiğini bırakmıyorsa yani sizden kıskanmıyor herşeyini size harcıyorsa bence önemli olan bu 10 yıllık evlilik bu sebepten yıkılmaz 
0 oy
(119,345 puan) tarafından
tek sebeb ilgisizlkkmi
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Oturup konuşmayı denediniz mi ?
0 oy
(139 puan) tarafından
Ayrılma.kızın en sakın ayrılık bile olsa etkilenir
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Tek neden size karşı ilgisizliği ise bunu konuşarak halledebilirsiniz 10 yıllık bir yuvayı böyle bir neden için yıkmamanızı önerieim
(15 puan) tarafından
Gözü dışarıda kadın resimlerine faln bakar bakımlı olsamda bu böyle konuşuyorm ama değişmiyor Bi tatlı söz Bi gülümse yok ev arkadaşı gibi yaşıyoruz evde ben ayrı takılıyorum evde kızıma göre ilgili Bi dedğni 2 etmez
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sadece bunun icin cocugunu ayri anne baba arasinda kalmis olarak buyutmw lutfen

.hic bir evlilik her gece mum isiginde el ele diz dize goz goze degil emin ol :)
(15 puan) tarafından
Ah işte bnide durduran kızım onun için ayrılamıyorum baba kız çok iyi anlaşıyolar biliyorum her evlilikte vardır ama etrafmda ki herkes mutlu dğer görüyor Bn kndmi dğersz hissediyorum sevgsz Bi evde çock ne kadar sğklı büyr bilmiyorum dha 4 yşnda
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Bunun için mi yıkacaksın yuvanı herşeyin bi yolu vardır önce çözüm aramalısın gerçekten sevseydin ayrılık gelmezdi aklına sorunlara çözüm bulmak yerine kolayı seçme canım Allah muhabbet versin aranıza inşallah bunun için çok dua var yeterki alemlerin Rabbi olan Allahtan ümid kesme
(15 puan) tarafından
Sevmiyorum sevemiyorum kıskanmıyorum da sevgi saygı btti iyice ortada Bi çock var işte krşndaki odun olunca knşncada bşy değişmiyor tamam değşcm senn istdğn gbi eş olcm demio
(17,811 puan) tarafından
Ne diyimki hakkında hayırlısı olsun
(15 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Çocuk çok onemlı hersıyımız onlar bızım ama bızde dünyaya 1 kere gelıyoruz kımsenın kahrını bir ömür çekemem, mutsuz olduğum bır evlılıkte de mutsuz bır cocuk büyütmem ha aldatma sıddet vs yoksa oturup konuşmanı tavsıye ederım evlılık kolay bıtmesın
(15 puan) tarafından
Yok çok şükür zaten aldatsa direk biter bu kez çocğmda durdrmz bni
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sadece  sebep bu mu canim

(15 puan) tarafından
Evet bu ilgsz sevgisz Bi eş  ilgi görmek sevilmek istiyorum :(
0 oy
tarafından
İlgisizlik bosanma sebebi olmamalı bir yuva kolay kurulmuyor 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim.hidayet versin

0 oy
(712 puan) tarafından
Burdaki bizleremi soruyorsun ayrıl o zaman
(15 puan) tarafından
Konu başlığı olsun diye öyle yazdım fikir almak içimi dökmek istedim bu cevap nedir
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Benimde eşim gayet ilgili bir eşti taki kızım doğana ben işten ayrılana dek 4 sene ailesine yakın oturduk bunun 2 senesi çalışmadı tek kelime kötü söz söylemedim hem ona hem ailesine annesi ve abisi yani onlarada baktım ne zaman ki ailesinden birazcık uzak benim ailem tarafına taşındık kocamda orda kaldı sanki çiçek alırdı o yok hediye alırdı oda yok en ufak şeyde kavga çıkaran huysuz bir adam oldu bilmiyorum ya herkesin hakkında hayırlısı olsun boşanmak çok kolay önemli olan bu noktadan toparlanırmı eşinize karşı sevginiz devam ediyorsa kurtulur ama bi noktada sabır bitiyorsa geçmiş olsun o iş sürme  rabbim yardımcınız olsun bizim en büyük sorun kaynana ve kayın bilader 
(15 puan) tarafından
Sennki dha zormş cnm çok şükür bizim kaynana başka ilde  karşmz etmzlr hatta evime bile gelmezlr diğer oğlnu torunu dha çok sever benden uzak olsunlr
(1,021 puan) tarafından
İnşallah bende başka ile gidicem ev için uğraşıyoruz buda zaten evdeki oğlunu çok sever bizimkine sadece işi olduğu zaman yanaşır 6 senede 6 defa belki gelmiştir oda oğlunun zoruyla ama uzaktan karıştırmakta üstüne yok neyse umrumda değil artık iki gündür konuşmuyorum eşimle ve gönlümü alıp kendini toplarsa bakıcam yoksa gittiği yere kadar çok sabrettim eşimi çok sevdiğim için hala seviyorum ama artık üzülmek istemiyorum kızım var kızım için iyi bir anne olmaktan başka derdim yok
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yağmurdan kacarken doluya tutulmak bar bide... 

Tabi ne yaşadın en iyi sen bilirsin
0 oy
(294 puan) tarafından
Adamın huyu bu belki ilk evlendiğiniz dede böylemiydi yani bazıları sevgisini gösteremez 
(15 puan) tarafından
Bu kadar ilgsz değildi dhada beter oldu
0 oy
tarafından
Ayrıl dersek ayrilicakmisin
(15 puan) tarafından
Neden güzelce fikir vermek varken bu şekilde cevap ne alaka ben sadece dertlşmk adına yazdım öyle
0 oy
(524 puan) tarafından
Canım aile danışmanına gidin güzel seans alın 10 yıl olmuş o kadar emek vermişsiniz. Sen eşinden ilgi bekliyorsan önce sen ona ilgi göster, sevdiğini söyle, iltifatlar et.. kayıtsız kalmayacaktır.. 
0 oy
tarafından
Bazı erkekler böyle ya bence yapı meselesi yani 1 yıllık evli olup ta yine ilgisiz olanda vardır
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bacım sen burda üç beş gün daha takıl sonra kocana yeniden aşık olacaksın :D bütün eş postlarını oku ama :D

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 608 göst.
0 oy
8 cevap 295 göst.
16 Mart 2024 Moda kategorisinde YAVUZ AMINE (637 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 156 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Alya018 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,905 puan) tarafından soruldu