0 oy
252 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (690 puan) tarafından
Kizlar PCR testi yaptırmak için gittim temaslı olduğum 4 kişi kovid çıktı aynı evden düşünün artık dayanamadım gittim eşim bebeğimize baktı ben gittim bı sıra var yok böyle kuyruk caddeye kadar hastane dışında zaten kuyruk test 1 dk sürmüyor belki ama 7 buçukta 10 a kadar sıra bekledim soğukta sonunda ysptirabildim sıra beklemede biseyim yok aslında bakalım 

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Aynen kiz iyice çoğaldı bu ara 
(690 puan) tarafından
Valla çoluk çocuk koroona olmuş bı abla ile sohbet ettik yoksa sıra  bitmez zamn geçmez orada çocukları olmuş okulda mecburi 5 inci günü evdekiler yaptırmalıymis o şekilde yapılınca her ev kaç kişi bilinmez tabi millet ailecek dizilmiss sıraya birde soguktaaa hasta olmazsak iyidir
(22,070 puan) tarafından
Ayyy kuzum dikkat edin valla
(690 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sağlam kişi orda hasta olur bende gittim kimisinin maskesi açık
(690 puan) tarafından
Hadiya öyle görmedim maskeli herkez ama oksurende var normal temaslı olanda var bakalım ne cikcaz korktum da yanii normal şartlarda o sıranın yanından gecmeyizzz ama mecburiyet
0 oy
tarafından
gripler covidler hep birbirine girdi mahvettiler bizi
(690 puan) tarafından
Gerçekten öyle bir sıralar oluşturmuşlar acil muayene gitmeden triaja gidiosun sonra barkot sıra hastane dışında sonra test vahhh
0 oy
(490 puan) tarafından
Allah kolyalık versin saflık calışnnlarımıza 
(690 puan) tarafından
Aminnn aminnnn
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Ayy çok aciyomu.   
(690 puan) tarafından
Ya bişey diyimmu daha önce yaptırdım boğazına sokmadı cubugu ağızda gezdirdi burnumada bı tane soktu o yakior biraz ama anlık bitti hatirlamiom bile zaten sıra gelsin diye can atiordum koşarak yaptırdım ilk testimi doğum sonrası yapmışlardı suruntu kan öncesi narkozluydum oxndada
0 oy
(712 puan) tarafından
Bizim taktik daha kolay seyahat edicez diyoruz farklı yerden aliyorlar en fazla 2 dakika zaten Sıra olmuyor
(690 puan) tarafından
Oo iyimis canim ama seyahat için saat 22 ye kadarmış orada öyle yaziodu ben sınırdan ysptirabildim tam 22 de
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Vaka sayısı da aşırı yükseldi zaten herkes dışarıda nolacak temaslısı pozitifi artık belli olmuyor bile. Umarım negatif çıkarsın bu arada canım. 
(690 puan) tarafından
Allah razı olsun ins cnm bu arada ailem de olmayan dışarı çıksın demişler çıktılar sonra test yaptılar meğer onlarda pozitifmis buda saçma evde biri olunca bence kimse çıkmamalı asi olunca karantina vermiyormuş devlet yani değişik böylede bitmezkii
(2,838 puan) tarafından
Aynen öyle işte kuzu bende bunu demek istedim böyle bitmez böyle olmaz yani
(690 puan) tarafından
Bitmez valla
0 oy
(257 puan) tarafından
Bugün bende yaptırdım gerçekten burdada aşırı kalabalık vardı beklemekten sinirim bozulmuştu artık 
(690 puan) tarafından
Yaa dimi bitmek bilmiyordu çok şükür negatif çıktım yaaa bilseydim beklemezdim
(257 puan) tarafından
Insan bilemiyo işte şüpheleniyo kendinden bende negatif cıktım
(690 puan) tarafından
Çok iyi cnm
0 oy
tarafından
Önceden herkesten almıyorlardı şimdi herkesten alıyorlar 
(690 puan) tarafından
Evet cnm

İlgili sorular