0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Ben şehir dışından gelin geldim 2 senedir evliyim evlendiğim ilk günden beri her hafta kaynanam ne yatılıya gelirlerdi her şeylerini yapar önlerinde hizmet eder evlerini nişanlılıktan beri temizlerdim ki ne zaman hamile kaldım kanamam oldu sonra erken doğum riskim hiç kimseyi yanımda bulamadım eşim 13 saat çalışıyor bazı günler geceye kalıyor bir gün izni var onda market ev süpürme silme yapıp yemeğe yardım ediyor annemde engelli kardeşime bakmak zorunda ve çalışıyor bu sehirde hiç bu kadar yalnız kalmamıştım zorda olunca kapımı kimse açamadı geçen kanamam oldu görümcem evde okumuyo çalışmıyor gel hastaneye gidiyorum alim taksiyle dedim gelmedi beni her arayan insan akraba eş dost ne gelmiyorlar yanına görmüyorlar mı diyor onlara da insanlara ne diyebilirim demekle yetiniyorum şimdi doğuma az vakit kaldı evide temizlemem lazım eşime de dert yandım bundan ama oda ben yeterim diyip duruyor  ama çok üzülüyorum bu duruma 

6 Cevaplar

0 oy
(117 puan) tarafından
Hiç üzme kendini eşin yanında. İnan ki gelen de sonradan minnet ediyor ne güzel eşin anlayışlı evet zor olacak ama geçecek böyle düşün. Sende artık tavrını koy zaten bebeğin doğacak büyüse bile bu günleri unutma kimseye koşma derim 
(78 puan) tarafından
Asla gitmiycem dedim eşimede sessiz kaldı elden bekleme bir şey dedi doğunca severiz demesini biliyorlar lafları sözleri şöyle dursun cidden canım inşallah geçicek kuzum
(117 puan) tarafından
Hepsi aynı yaparız ederiz derler en zor günde yoklar.  Bende çok zor dönemlerden geçtim kimse yoktu şimdi onların zor dönemi olsun bende gitmem canım. Bebeğine evine odaklan kolay olmayacağını biliyoruz ama inan ki o kalabalıktan gürültüden iyidir sağlıcakla al kucağına bebeğini inşallah
(78 puan) tarafından
Haklısın canim Rabbim sana da kolaylık versin inşallah şimdi diyorum zaten kimse gelmesin hastaneye eve bile bu saatten sonra da istemem teşekkür ederim yorumun içinde
-Reklam-
0 oy
(4,899 puan) tarafından
Cnm bnde senin gibiydim doğurdum kimse yoktu ailemden başka bni çok seven eşim tarafı ne oldu byrm glmdler hep bahane öne sürdüler  40gub lohusayken farklı  psikoloji olyr kndi kndmi yedim bosverdim sonra kimse gelmek zorunda deil sen kendin buyutceksin senin bebeğin hedoye kimse. Ne bekliyorsun diye diye kızım şuan 5 buçuk aylık Rabb'im annelerimizi ailelerimizi başımızdan eksik etmesin ailemin hakkını ödeyemem çok oldular ynmda ama bı yere kdr  seninde ilk. Zamanlar zor glr sonra inan kimseye ohtycn olmyr şimdi bararlar bni gtr gel sevelim gdyrm ama eskisi gibi kayrm  onların torunu seneye hakları var knk hic uzmuyorum ne kdr korkarsak ne yaparım dye o kdr içinden cikamyrz inan bana bak zamanı glnce çok iyi anlaycaksn bni  o yüzden kimsenin lafını üstüme gtrmym bn tek büyüttüm diyebiliyorum 
(78 puan) tarafından
Evet canim istemiyorum kimseyi doğumdan sonra  zaten bende çok göndermem bakarım ama kimseye minnetim olmaz aynı senin gibi amin kuzum ailelerimiz de olmasa Rabbim başımizdan eksik etmesin teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kesinlikle bu zor gunlerin geçtikten sonra onlarla muhattap olma bir mesafe koy evine giremesinler sen davet etmedikçe
(78 puan) tarafından
Öyle yapıcam canı daha dolu şey var cidden haketmiyorlar
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. sağlıkla kucağınıza alır, bugünleri de unutursunuz)
(78 puan) tarafından
Amin canım cümlemize Allah razı olsun sizden de
0 oy
(1,664 puan) tarafından

Yalnizligina bir şey diyemem bacım ama mutlu ol çünkü bundan sonra kaynanan veya görümcen Bi hata yaparsa bu zamanlarını hatırla artık onlara taviz vermek zorunda değilsin çünkü san en ihtiyacın olduğunda onlar sana yardim yapmadılar:))))

Eşine bu durumu söyle ,öyle şikayet eder gibi değil ama çağırdığın halde gelmediklerini bilsin vurgula bunu ki ilerde sende onlara yapmayınca bir şey diyemezsin.. erkekler unutuyor iyi vurgulamak lazım süsle duygularını bir kırıldıysan iki soyle :))))

(78 puan) tarafından
Söyledim canım ama şikayet gibi oldu da oda biliyor anlıyorum ama annem işte ne olursa dedi sadece haklısın canım güçlü durucam teşekkür ederim
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Sonrasında da sen kabul etme onları
(78 puan) tarafından
Müsait değilim diycem vallahi aynen kuzum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 641 göst.
0 oy
3 cevap 201 göst.
15 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Nurcihn (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 225 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 391 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (134 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...