0 oy
1,049 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Anneler hayırlı akşamlar tekrar çocuğu 2 yaşında olupta uyku sorunu olan var mı hiç uyumuyor geceleri doğru düzgün böyle olduğu için de eşimle tartışıyoruz ne yapsam hep beni suçluyor bana kızıyor neymiş çocuğu uyutamıyor muşum inanın sevmeseydim çoktan ayrılırdım çoğu konuda anlaşamıyoruz ağlatıyor hep beni çünkü hiç beni düşünmüyor bana acımıyor 

29 Cevaplar

0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ben olsam kucağına veririm al uyut bana da öğret derim..
-Reklam-
0 oy
(3,505 puan) tarafından
E gel sen uyut çok biliyorsan de çocuğu sen tek yapmadın e babanın evinden de goturmedin madem sen yapamıyosun söyle gel sen uyut görelim de bende öğrenmiş olayım de tövbe tövbe ya 
0 oy
tarafından
O küçücük beynini annelerin işlerine sokmasin çok biliyorsa kıymetli gtunu kaldırır bı gece de o uyutur tabi uyutabilirse 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kendi uyutsun o zaman te o kadar senin yaptığın işi beğenmiyorsa ki çocuk babasını da istiyor olabilir benim kızlarım benimle uyumaz ille baba olacak eşim geç gelsin saat kaç olursa olsun küçük kızım o gelene kadar bekler uyumaz 
0 oy
tarafından
Şaka mı senin esincocuk adı üstünde uyumucak  benim oğlumda uyumuyo eşim hiç bnaa demiyo böyle aksine yardımcı oluyo
(82 puan) tarafından
Ben çocuğa bağırdım diye evden kovuyordu beni
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bı kerede kendi uyursun bakalım. O kadar kolay mı uyuyi bu sipalar.
0 oy
tarafından
Kalksın kendi uyutsun çok biliyorsa laf. 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cocugum uyumadigi zaman eşime postaliyorum bugünde öyle yaptim sende alistir cnm hep senin görevin sanmasim
0 oy
tarafından
Allah'ım ya şu herifler 1 günü geç 1 saat bizsiz bakamaz bebeklere bir de uyuşmadığı için sana kızıyor yaa sinir bozucu
(82 puan) tarafından
Kızmakla kalsa bazen çocuğa bağırdım diye evden kovuyordu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 143 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Citipiti (2,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 295 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 980 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu