0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı 45 gün olacak nerdeyse. Tuvaletten sonra temizlenirken özel bölgemde şişlik hissettim aynayla baktım Vajina içinde kocaman bi şişlik Var bu durumu yaşayan varmı ağrısı falan yok. Lütfen daha önce yaşayan yardımcı olsun. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal doğum mu canım benimde öyle. 
(2 puan) tarafından
Evet normal doğum yaptım. Ama çok canımı sıkıyor bu durum neyden oldu neden oldu anlamıyorum seninki de iç kısmında mı
-Reklam-
0 oy
(1,464 puan) tarafından
İylesir canım o dikislerden birde zorlanmadan oluyor bendede oldu çok korktm ama rahim toparlandikca geçiyor
(2 puan) tarafından
Yaa bende çok korktum İnternetten araştırdım kist falan dedi iyice moralim bozuldu çünkü çok kötü görüyor geçmesi için benim bişey yapmam mı lazım yoksa kendiliğinden geçer mi. Bide sorması ayıp ilişkiye engel olur mu doğumdan sonra henüz ilişki olmadı ama
(1,464 puan) tarafından
Bişey. Yapma canım kendi kendine iylescek evet ilişkide başta biraz seni zorlar bı 50gun felan geçsin öyle ama dediğim gibi canın aciycak üzgünüm ama geçecek zamanla rahim kendini toplar yavaş yavaş
(2 puan) tarafından
Sağol canım beni çok rahatlattın en azından geçecek olması içimi ferahlattı
(1,464 puan) tarafından
Rica ederim canım gönlünü ferah tut gecicek

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursenaberkan (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur.23 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 222 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 217 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...