+2 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde (1,150 puan) tarafından

https://www.instagram.com/p/CYzYhvVD1X0/?utm_medium=copy_link kizlar okuyun lutfen hepsini ve yapmayın lütfen :blush:

12 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Buna cevap gelmez aynurum burda herkes cok iyi ve bilincli annedir asla ve katta böyle seyler yapmazlar...
(1,150 puan) tarafından
Kuzum cevap gelmesede olur ya yapmasinlar yeterki doğru diye bildigimiz bir yanlış okuyunca faydalı bilgi diye burdada hep anneler var diye paylasmak istedim
(7,654 puan) tarafından
Burada bilincli hepsi masallah
(1,150 puan) tarafından
☺️☺️☺️ kiz allah seni bahar ya ☺️☺️☺️ haklisin aslinda ☺️☺️
(119,084 puan) tarafından
aahh bahar artilarim hep sana
(7,654 puan) tarafından
Sagol cnm
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Anlamlı bir paylaşım olmuş saol kuzum 
(1,150 puan) tarafından
Ne demek canimm
0 oy
tarafından
Ne güzel bir paylaşım olmuş canım Allah senden razı olsun 
(1,150 puan) tarafından
Ayy canimmm Allah hepimizden razi olsun insAllah ❣❣
tarafından
Amin kuzum amin ❤
0 oy
(48,481 puan) tarafından
Yapmamaya çalışıyorum elimden geldiğince
(7,791 puan) tarafından
Anben kiziyo daha dogru bence ya. Cunku sen kizsan da sevdigini bilir cocuk babasi bile kizsa ben de babasina kizarim. Ya zaten küçük daha da sunu yapma dese yapsın sanane diyom direk gormemisim kızı olmus modum aktif :D
He ben kizarim ama ssdf çünkü ben digurdum haksiz yere kizmam zaten son damlaya kadar beklerim.
(48,481 puan) tarafından
Ay oyle oluyo.gercekten babası hakli.olarak kizsada bana batiyo geriliyorum ☺️ ben kizincada ona oyle oluyo
(7,791 puan) tarafından
Yok bizde ben ne dersem o ben misal kizim yapma derim babasi da der yaramaz diye yahu ben kiziyom sen bi dur diyom :D
(48,481 puan) tarafından
Ya o oyle oluyo annen hakli diyoda bazen bana cok geliyorlar adet olacağım zaman cok sinirli oluyorum gel kizim gel annene gene geldiler diyo ☺️☺️☺️
(7,791 puan) tarafından
Yok iste benimki demiyo bende iyuce sinir oluyom cocugu mu doveyim kiskirtma al iste bsk cocugu gotur diyom goturuyo :D
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Evet ya gecenlerde hatice kubra tongarin paylasimida vardi amca kiziyor diyoruz ama o cocugun güveni tamamen kiriliyor sana karsi sen onun annesisin ve buna izin veriyorsun ne kadar çaresiz hisseder dusunsene 
(1,150 puan) tarafından
Oyle tabi hem bizim cocuklarimiza bizden baskasi kizmamali ya ne bileyim bunu ona aşılamamalıyız.
(7,223 puan) tarafından
Aynen canim bir iki bende dedim ama sonradan dank etti şimdi markette öyle gezemezsin diyorlar bak filan diyorum öyleye cevirdim
(1,150 puan) tarafından
Demi dogru olanda o gerçekten canim biz ona dogruyu yanlisi anlatabiliriz neden amca dayi teyze dede kızınca anliycakmis ki evlerindeki ogretmenler bizleriz biz elimizden geleni yapariz o ne kadarini alirsa artik
(7,223 puan) tarafından
Aynen öyle canim insallah
0 oy
tarafından
Çok doğru şükür hiç kullanmadım böyle cümleler ..
(1,150 puan) tarafından
Bende kullanmadim henuz 10 aylik insAllah hic de kullanmam diye düşünüyorum
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bende aynı fukirdeyim 

Canım çok guzel paylaşım teşekkürler 
(1,150 puan) tarafından
Canim ne demek ❣ teşekkür ederim bende yorumun icin
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Ayy bende bazen diyorum bak aşağıda adam uyıyor kızar koşma diye artık demem  ya teşekkürler canım paylaşım için 
(1,150 puan) tarafından
Ay canimm ben tesekkur ederim cevabın icin faydali olduysa mutlu oldum ❣
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Evet ne kadarda doğru 
(1,150 puan) tarafından
Aynen kiz
0 oy
(410 puan) tarafından
Her ne kadar anne olarak çocuğumuzu düşünsek te bazen yanlışlarımız da oluyor maalesef.umarım bu yanlışlar kalıcı hasar vermezler.

Teşekkürler çok anlamlı Bi paylaşım olmuş gerçekten:)
(1,150 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum sana canim umarim birakmaz gercekten  ben teşekkür ederim yorumun icin canim benim ❣
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yok bizde en fazla baba kızar :) oda ben kiz dersem himm diyo yoksa babasina dahi kizdirmam. Cokta sacma aslinda ve yanlis cocuk aa herkes bana kizabilir mizaciyla huyur izguvensiz olur. 1 yasinda daha ama ben dahi kizarken 2 kere düşünüyorum. 10 yasinda olsa da böyle olucam yani biliyorum.
(7,791 puan) tarafından
Evet oyle hem ozguven hem pedofili açısından hep sıkıntı.
(1,150 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
Ay ben çok yapıyordum ya iyiki okumuşum Allah razi olsun  birdaha demem sosyal medya kullanmıyorum böyle şeyleri paylaşıp bizleri bilgilendirirseniz çok mutlu olurum ❤️
(1,150 puan) tarafından
Canım benim faydali olduysam ne mutlu bana  ❣ elimden geldikce paylasirim ben tabi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 111 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dmraysegul (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 789 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 940 göst.