0 oy
557 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar biraz uzun olacak ama okursaniz mutlu olurum...

Ben 35 haftalik hamileyim. Normalde ailemden ve kayinvalidemlerden farkli sehirde yasiyorum. Ailem ve esimin ailesi ayni sokakta yasiyor. Bobregimde tas ciktigi icin ve erken dogum riskim oldgu icin istanbula ailemin yanina geldim burdaki hastanede dogum yaomaya karar verdim. Cunku benim yasadgim ilceden hastane 1 bucuk saat uzaklikta... Kayinvaliden devamli benden hizmet bekliyor bulasiktan cikartmiyor mutfak dolaplarini temizlememi vs istiyor.. evine misafir cagiriyor onlarin kahvalti hazirlamasini bile benden istiyor vs vs.. bugun doktor randevum vardi iki gun once belki ben gelmeyebilirim isim var ama belli olmaz dedim bugun o yuzden doktora giderken haber vermedim saati biliyor isterse arar geliyorum derdi. Hastane sonrasi gelismeleri haber vermek icin ardim komsumla kahve iciyrm ay bugunmuydu doktorun filan dedi.. doguma en fazla iki hafta kaldigini soyledim. Aksam tekrar konustuk aradim birsey icin. Yarin diger ogluna gidecegini soyledi.. orda bir hafta kalacakms snra sehir disindan kayinvalidemin annesi abisi gelecekmis.. ya dogum oncesi acil mi gitmesi?? Esim beni onlara emanet etms ne bilim benmi yanlis dusunuyorum aciliyeti yokken neden gisiyor? Dgum haftasi sehir disindan yasli insanlar gelecek bana bnde kalin diyo ev kalabalik genc kaynim var dayi annane kayinpeder orda ne isim vr??? Dogum sonrasi kendine gelirsn bana yardim edersn bisey olmaz diyor.. cildrmak uzereeyim. Bn annemde kalacagim orayada yatmali getmeyecegim szce ne yapmaliyim bi akil verin lutfen

26 Cevaplar

0 oy
(2,913 puan) tarafından
Annen varken neden kayinvalidende kalasın ki kocan yoksa yanında. Rahat edemiyorum de kes gitsin
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yani pes diyorum vicdansız. Eşin ne diyor? Gitme ya ailen var zaten tavrını da koy lafını da de. 
0 oy
(137 puan) tarafından

Ayhhh bu Kaynanalar bende ayrı şehirde yaşıyordm annem ve kaynanam aynı yerdeydiler annem doğuma geldiğinde bana gönül koymştu nie bana da deseydin die oysaki ben anneme gel bile demedm ki eziyeti sevmem hamile kaldmdan bir kere arayıp gelinim nasılsın demedi konu gezmeye gelince neden demedn oldu ev içindeyken 3 gnlk doğum yapan kadına kapı pencere açtrp ceyranda oturtan bi kaynanaya gel der mi insan asla :ermm: 

Valla git annene canım kaynana anne gibi olmuyor

0 oy
(326 puan) tarafından
Direk annene git orda kal bu nedir ya oldu olacak hemen 5 dk seni evde doğuttursun göbeği kesin bebeği ver eline çay servisine başla bu nasıl akıl ya 
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Gitsin işte ne istiyorsun sende ailenden kalırsın rahatlarsın 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Vlla bn olsam annemde kalrm ne ism var kaynanada hele senn gibi bi kaynnada bnm kaynnda tam tersi hep ben olaym der bakaym edeym ama bn istmyorm cnku herseyme karisiyo o yüzden annem olsn istrm anneme gidrm başka kmseyi istmem 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,209 göst.
28 Aralık 2019 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,569 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 651 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Aytenlam (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 183 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde Aytenlam (48 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,634 cevap

34,778 kullanıcı

...