0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (619 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar uzun bi aradan sonra dertlesmek istedim. 

Bebegim dogdu suan 6 aylık olduk. Kaynanamlarla olan sıkıntılarımiz ecem in dogumuyla azaldı iyiyiz derken yine bizim bas seytan gorumcemle kaynanam başladılar.

Diş çıkarma dönemindeyiz ve kızım gerçekten cok huysuzlaniyor. Zaten az uyuyan bir bebek nerdeyse 2 3 saatlik uykuyla duruyorum. Cogunuz bu donemi gecirmissinizdir. Elhamdülillah diyorum sikayetim yok

Cumartesi gce kızım ateşledi ne yaptiysak düşüremedik acile gittik cok sukur atesini kontrol altina aldılar taburcu olduk ertesi gün yine ara ara ateslenmeleri oldu ve inanilmaz huzursuz. Bu arada esim 4 12 calisiyor akşam saati evde degil. Ben gurbetteyim kaynanamlar var burda esim bisey olur bana ulasamazsan annemleri ara dedi tamam dedim. Cok şükür bisey olmadı.

Kaynanam dün eşime 2 gündur niye aramiyorsunuz demiş esim de hepimiz hastayiz elifde kizla ugrasiyor sen merak ettiysen arasaydin demis. Elif hep uyuyor ya rahatsız etmek istemedim demiş. Bende eşime dedim ki ne bacin ne annen aramadi beni nasıl oldu diye bide o mu ilgi bekliyormus baska zaman nasil niye ariyormus bıraksinlar bahaneyi ya dedim. Biz bi arayalim biliyorsun hep böyle yapiyorlar dedi. Gerçekten neden normal degiller ya. 

Sizinde başıniza böyle seyler geliyor mu. Uzun oldu kusura bakmayın. Ama gercekten bana yaptıklari neyse de söz konusu evlat olunca hicbiseyi sindiremiyorm

2 Cevaplar

0 oy
(1,159 puan) tarafından
Geliyo tabi bak esim gtti 1 ay olacak kaynana kayinbaba alo demedi benimde dk yok olsada aramam zaten esime dedim guya ölüyorlar torunlarina bi arayipda biseye ihtiyacin varmi demediler diye boswer aramasinlar ben biliyom onlarda senden bekliyo ama cok bekler dedi. Herkesde var bunlar bacim o yuzden hic takma kafana bebene odaklan gecmis olsun senin isine gelir alinsin mesafe iyidir
(619 puan) tarafından
Allah seninde yardımcın olsun.. takiyorum ama umursamaz olcam
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Canım İnan içinde olduğum durum öyle boktan ki 

Sadece oğlum oğlum diyen bir kaynana var bende 

Her hareketime dudak buken afedersin bokunaaa kadar temizlememi bekleyen 

Herkeste var yani emin ol 

Takma boşver 
(619 puan) tarafından
Nasil kıymetleniyormus gercekten anlamıyorum.  Allah yardımcın olsun seninde