+1 oy
1,014 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar ben çalışmıyorum üni mezunuyum küçük bebeğim var  bi konuda eşim benim paramla yapamazsın dedi cok zoruma gitti normalde harcarım parasız kalmadım hiç sizin eşleriniz para konusunda nasıl 

Hakkını da yemek istemiyorum kredi kartımı öder para bırakır ama bir konuda öyle diyince çok zoruma gitti

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kartın biri bende her ayda hesabıma atar ordan kullanıyorum 
-Reklam-
0 oy
(13,340 puan) tarafından
Kart olsun nakit olsun hep evde zaten 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende çalışmıyorum ama hiç harcadığım paranın hesabını sormaz internetten alışveriş yapsam neye harcadın demez hakkını yiyemem sagolsun gönlü bol 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Benim param ağır olmuş ya işte okuyup da çalışmayanları anlayamıyorum 
(17 puan) tarafından
Canım devlet memurluğuna girmek o kadar kolay olmuyor +küçük bebeğim var
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Kendi kartımdan da alırım öder eşimin kartından da alırım öder harçlık da verir asla para lafı olmaz aramızda bana böyle dese benimde zoruma gider 
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Canim konuyu bilmiyorum. Ama bunu deme hakki var bana göre. Diyelim ki sen birine para vermek istiyorsun ve calismiyorsun sana para mi veremezsin diyebilir .konuyu bilmedigim icin senin acindanda birsey diemem. Ama kendin icin normal bir harcama yapmak istiosan dememeli tabiki
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Elinde olsa ben istemeden verir çok şükür şanslıyım o konuda 
0 oy
(561 puan) tarafından
Ben param dediği zaman gotune sok paranı diyom valla sende de ne paraymis mübarek niye evlendin o zaman benim param lafi da o kadar itici ki işe sen gidiyorsun diye sadece seninmi emegin var kahvaltin kıyafetin yemen icmen temizligin heo benim elimden geciyo bnde üni mezunuyum bir buçuk yaşında bi oglum var ama erken doğduğu icin bi kac sıkıntısi var epilepsi hastası kimseden bisey yemez agzini acmaz benimle birlikte olmazsa uyumaz calisamiyorum haliyle başkasında durmuyo bile nasil calisiyim değilmi 
0 oy
tarafından
Hiç para sıkıntımız olmadı aşırı alışveriş yapmama rağmen çünkü hep derim konusu açılınca o kazandığın para sadece senin değil benim de diye o şirkete karın olarak bende ortağım her şeyinin yarısı benim derim niye çekineyim ki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 346 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 731 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde VAVEYLAA (391 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
17 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Seda_0055 (102 puan) tarafından soruldu

385,773 soru

11,534,071 cevap