0 oy
338 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (219 puan) tarafından
Kızlar mama şart mı esime arkadaşları daha emmeyen çocuğa ne mamasi diyorlarmis bu da almayalım diye tutturdu sezeryan olacam siz ne dersiniz tecrübeli anneler süt pompası falan aldım yanıma 

35 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Gerekmiyor eger süt gelmez ve yetersizse hastaneden verilir
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Biz almadık bebeğim gayet güzel emiyordu ama sütüm gelmedi hemen birkaç defa verdik .Hastanedeyken gidip aldık
0 oy
tarafından
Hayır gerekmiyor duruma göre alırsınız yada hastane verir 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Özel hastane veriyor. Ama devlet hastanesi ablama aldırdı.
0 oy
tarafından
Alma bencede. Süt gelmez ya da yetmezse hastanede vermezse eğer hastane yakınları hep eczane dolu. 1 kutu alırsınız. 
0 oy
tarafından
Al koy çantana canım dinleme kimseyi bende salaklık yaptım o alma diyenlere uydum oğlum doğduğunda memeyi tutmadı tutsa bile ememedi doktor mama alın dedi yanında bulunsun mutlaka
tarafından
Aynen öyle kuzum alsın lazım olursa açar yanında bulunsun bi zarari olmaz mama değince kati bir şey geliyor akıla bildiğin su ile tozu karıştırıp bebek sütü işte
tarafından
Aynen öyle birde haftasonu doğum yaptım ben eşim sabah erkenden mama aramaya çıktı eczaneler kapalı market yok etrafta altımızda araba olmasa kalacağız ortada resmen
0 oy
tarafından
Ben almıştım sezaryen oldum sütüm hemen gelmedi tabi o yüzden vermiştik mama alsan iyi olur alamazsan da gerekirse o zaman alır esin
0 oy
(316 puan) tarafından
Doğru demişler zaten ne gerek var sütün gelmezse alırsın benimde eşim alalım dedi ben izin vermedim gerekte kalmadı çok şükür
0 oy
(120 puan) tarafından
Bence de al canım bide sezeryan diyorsun ben özel hastanede yaptım bize aldırdılar tamam veriyor olabilirler benimkiler küvezdeydi Allah korusun aç kalırsa sütün yetmezse sarılık olur o zamanda mama veriyorlar doğar doğmaz süt yetmezse sarılık olmasın diye sen bakma alma diyenlere 
0 oy
tarafından
Devlette bilmiyorum ama özelde hastane vermişti. Bende sezeryan oldum sütüm gelmemişti hemen . Dra sorduk almanıza gerek yok ihtiyaç olursa hastane verir demişti almadık biz . 
0 oy
(53 puan) tarafından
Ben de sezeryan oldm mama yi birak biberonu emzigi kullanmama izin vermedi ebeler ben Almnyda dgm yaptm turkiyeyi bilemem herseyime karisiyodular:))))) gogus ucuma surdgm kremden tut bebegin poposuna surdgm kreme kadar .    mama aldm ama bosuna.
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Hastaneden verdiler bana devlet hastanesiydi ama hepsi vermeyebilir ne olur ne olmaz yanında küçük bir kutlu bulusunsn canım çocuk aç aç ağlarken dur ezcaneden makam alıp gelim olmaz garantiye al işini 
0 oy
(119,150 puan) tarafından
gerekmez mama alma 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sezaryen ya da vajinal doğumla alakası yok sütun.Yaninizda bir paket bulundurun mama sütünüz hiç gelmeyedebilir bunu bilemezsiniz ve emmeyen çocuğa ne maması derken?Hiç emmeyen bebekler var mı aç mı kalacak bebek
0 oy
tarafından
Çoğu kişi özel hasnede veriliyor demiş ama ben Özelde doğum yapmıştım vermediler gidip aldım birde normal doğum olduğu halde sütüm gelmedi sen hazırlıklı ol bebeğin sarılık olmasın
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Her ihtimale karşı yanında bulunsun derim çünkü benim annem sezeryan doğum yaptığında eve gidipte banyo yapana kadar gelmemişti. Eczaneden bulmak zorunda kalmıştık 
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Bende senin gibi düşünüyordum ama gerek yok canım ....eğer sütün gelmezse hastanede veriyorlar ... olmadı hastane yanlarında hep eczane var eşin alır hemen..... Bende almamıştım hastanede verdiler sütüm gelmeyince çıkışta eşim aldı mamayı
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Devlet bı yapmalik veriyor sonra siz alın diyorlar
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Yeterli olmadımi hastane veriyor zten ben 13 gun oldu dogm yaptm sezeryanla banada verdiler
0 oy
(482 puan) tarafından
Eninde sonunda mama lazım olacak. Eger sütün hemen inmesse elinin altında küçük  bir tane dursun. Ozel de mama veriyorlar devlete gidiyorsan vermez bence 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 986 göst.
0 oy
21 cevap 458 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Canan Tarcan (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 288 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ilknur17 (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 426 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu