0 oy
2,040 göst.
Diğer kategorisinde (386 puan) tarafından
Simdi kizlar durum soyle bizim çocuğumuz kendiliginden olmicagini ogrendik tup bebekle olur dediler tup bebek surecine girdik bi gun eltime gittim kucuk kizi var cocuk ustune kusmus baya degistirir misin dedi bende daha once cocuklarla cok hasir nesir olmadim sadece yegenimin altini alip mamasini yedirmisligim var ama ozguvenle degistiririm dedim her neyse basladim degistirmeye bir baktim cocugun kakasi cikmis alim mi dedim eltim ay asla namahrem ben ona ozel bolgesini ogretiyorum ustunu de degistirtmezdim de dedi oyle zoruma gitti ki cocuk 8 aylik neyin namahremi bende merkli degilim kakasini orasını burasini gormeye siz olsaniz zorunuza gider miydi ben mi abarttim ki 

50 Cevaplar

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Üzülme canım Rabb'im sana da versin inşallah ama doğru olanda o namahrem önemli
(386 puan) tarafından
Tesekkur edrim
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Düşüncesinde kendince haklı olabileceğini düşünüyorum ama ne bileyim ya millet iyi herseyi açık açık söylüyor ben olsam söyleyemezdim karşımdaki alınacakmı diye 
0 oy
(33 puan) tarafından
Mahrem konular ama biz çok cahiliz biraz araştır karşı taraf haklı bnde hamileyim çocuğun altını bırak birine değiştirmeyi kimsenin yanında açmamak lazımmış yeni öğrendim bnde.
(386 puan) tarafından
Tamma evet oyle ama ust degistirmekte mahrem tezat bence
0 oy
(7,791 puan) tarafından
8 aylık diyip geçme. Nas ilerlersen oyle gider canim. Com gerekmedikce bende annemim yaninda dahi degistirmem bunun icin annemle munakasa etmisligim var ama hasta vs olsam annem degisebilir gerekmedikce asls razı degilim yani üstüne alinma bence. 

İnşallah rabbim nasıp eder de anne olursan anlarsin kuzum :) inşallah sana da nasip olur çok çok çok fazla aminn
(386 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
tarafından
ıy o ne sapık bi zihniyet. çocuğa sınırları öğretmesi iyi güzel de sana hizmetçi gibi değiştirten o, sen iyilik yapmışsın. ne haddine o laf. insanlar ısırmaya yer arıyo resmen piranalar. hem balık hafızalı hem de ısırgan yaratıkalr
(386 puan) tarafından
Cok tatlisin ya ne komik soylemissin Allah iyiligini versin
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Kötü niyetle söylediğini düşünmüyorum çünkü kızım 6 buçuk aylık ve bu zamana kadar hiç kimseye izin vermedim altını değişsin sadece hastanede doğum yaptığım zaman annem üstünü giydirirken altına bezi taktı o kadar dikisliyken bile ben değiştim kızımın altını olması gereken de bu bence ama tabi şöyle bı şey de var madem öyle diceksin üstünü değişmesini de isteme yine de sen takma kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum 
(386 puan) tarafından
Dusuncende haklisin tesekkur ederim
(3,504 puan) tarafından
Rica ederim canım benim Rabbim sanada hayırlısıyla nasip etsin inşallah ❤️
0 oy
(2,688 puan) tarafından

Tedavi ile hamileliklerim oldu benimde hala kucağıma alamadım şuan ama bu şekilde düşünmezdim çocuğum olmaması ile alakası yok pek durumun çünkü gorumcem çocuğunu bıraktı bı kaç kez baktım 3 4 saat altına yapmıştı gelir diye bekledim açmadım. Bı kere daha bırakmıştı bu sefer çok yaptı baya kokuyordu değiştirmek zorunda kaldım üst üste çünkü çocuk yaptı midem bulansada burnumu tıkayıp değiştirdim :D çocuk erkek çocuğu idi yani 2 yaşında. Ama değiştirme dese darilmazdim amannn bananeeee derdim :) tecrübeliyimdirde böyle seylerde çocukta bakmişligim vardır yani. İnşallah kısa vakitte hayirlisiyla olur sizinde çocuğunuz benmde kenarda embriyolarım var hayırlısıyla.isteyen herkesin olur inşallah :)

(386 puan) tarafından
Rabbim sana da nasip etsin saglikli bebekler insallah
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Öylece bırakır gel degistir derdim bi daha asla da her ne derse bebegi icin de yapmam kesin ve net
(386 puan) tarafından
Iste bende biraktim o gun bugun dur elimin ucuyla bile dokunmuslugum yoktur
(3,950 puan) tarafından
En güzeli canım  tavrını net koyacaksın
(386 puan) tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
(909 puan) tarafından
İnşallah tez zamanda çocuğun olur canım. 8 aylık bir bebeğe mahremiyet öğretmek saçmalık bebek ne bilsin. Bu annenin kuralı. Çocuk kendini ifade etmeye başladığı anda öğretilir mahremiyet. Zaten kız çocuklarına gelince mahremiyet oluyor ama erkek çocuk oldumu olmuyor altını açan çok var bildiğim. Sen Bi daha çocuğuna dokunma boşver. 
(386 puan) tarafından
Sagol canim iste insanlara anlatamazsin evet kendi kurallari olabilir belki de en iyisi oyle ama ustunu degistir diye teklif eden kendisiydi yani
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Benim zoruma gitmez canım gitmemeli sana göre erken gelebilir ona göre zamanıdır bu devirde bırak özel bölgelerini göstermeleri artık opturup kucağa dahi aldirmamalari lazım artık insan korkuyor sen olduğun için vermemiştir o tepkiyi herhangi biri olsa da verirdi bence
(386 puan) tarafından
Kendince hakli olabilir sende haklisin ama soyle bi durum var ki ustunu degistirmemi o istedi ust degistirmekte mahrem ona bakarsan neden cocugu soyuyosun bu da demek oluyo ki seni baskasi soyabilir tezatlik var ve degistirtmedi altini diye uzulmedim ustunu de degistirtmezdim de demesine gıcık oldum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 372 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Sudemira (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mami (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu