0 oy
1,019 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar son haftalardayim doğum yapacağım dogumda kayinvaldem yanımda olacak annem yok maalesef.

Kayinvaldem biraz değişik bir kadın sanki o doğuracak benden hevesli ve hazırlıklar yapmış simdden bende kalıcak diye bde herşeyi çok biliyor onu söyle yap bunu böyle yap diyip duruyor hamilelgimde hiç yardım etmedi tek olmama rağmen ama bebeğe bakmaya can atıyor buda açıkçası hoşuma gitmiyor. yok ben yikayacagim yok şöyle yapacağım evladım diye sevip duruyor hasta oldum evladım bikmistr babanne beni kurtar diyordur diyor ben dogurcam ama onun çocuğunu sanki

26 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
Bunda pasif birşey yok sanki benim kayınvalidem bi sokak aşağıda :)) torunları var mı Yok mu bilmez evin içindeydim büyük kızmda kızımı yıkamamak için erkenden kalkıp dışarıda güneşde otrdunu bilirm ilgilenmesi güzel bence
(137 puan) tarafından
Fazlasıyla sıkmşsa bilemem ama ilgili olması güzel ama abartıyorsa orası ayrı
(4 puan) tarafından
Evliliğimde yatak odasına kadar bilmekisteyen biri diyeyim siz anlayjn :(
(137 puan) tarafından
Ev içindemsn ki :/ bnm kaynanam da ev içinde de öyleydi
(4 puan) tarafından
Ayrı güya ama sanki aynı evdeyiz :(
(137 puan) tarafından
Buna eşin mi müsade ediyor kessene önünü ben ev içi sandm seni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen ilk dogdugunda yikayabilicenmi canım benim bu üçüncü doğumum olucak aynı evde yaşıyoruz hani o iki çocuğumu yikiyodu ben korkuyodum yikiyodu giydiriyodu ben emzdirp yatırıyorum yani evet senin çocuğun ama onunda torunu o bu  yüzden sevindiğini icin
(4 puan) tarafından
Deneyimim hiç yok ama kendimi gelistrmek için eğitimlere bile katıldım tabiki yardım etmesi güzel bir şey ama beni önemeyip torunu kendi dogurcak gbi olması hoş değil
0 oy
(561 puan) tarafından
Bu hevesle her şey olabilir valla çocuğuna sahip cik emzirmeye bile kalkabilir :D 
(4 puan) tarafından
Hıc sasrmam :)
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tamam sever eder ama sakın ama sakın fazla sahiplenmesi ne izin verme hele yanında yatirmasina asla.Bebegin onun kokusuna alışır sende durmaz.O yüzden sınırını belirle ha sana vur,kır,kavga et demiyorum ama çocuğun annesi sensin senin o çocuğu yıkanan gerekiyor.Kaynanan gidecek elbet o zaman tutmayı,yıkamayı bilmezsen maalesef yardıma ihtiyacın oluyor
0 oy
(12,819 puan) tarafından
Bu anneyi es geçip bebeği sahiplenme bütün kayınvalidelerde var sanırım benimki ben hamile iken benim yanımda bebek napiyor diye eşime soruyordu :) hamilelik sürecinde uzun bir süre birlikte yaşadık oğlunun peşinde dolanıyordu canının istediği bir şey var mı yapayım diye beni tek başıma bırakıp memlekete bile gittiler cümbür cemaat o zaman bana sen başının çaresine bakarsın diyordu bu arada bu şehirde hiç kimsemiz yok başıma bir şey gelse kimsenin haberi olmazdı şimdi doğdu bebeğim almış kucağına annem annem diye seviyor bu da benim bir oğlum diyor geçen dedim annem annem diye sevme anne onun annesi benim diye ben de babaannesiyim bu da benim bir oğlum diyor ben de ha işte annesi benim sen babaannesisin dedim. Bir de bebek bakımı ile ilgili sürekli her şeyi yönlendirmeye çalışıyor su ver emzik ver falan filan şeklinde ben yok dediğimde de eşime söylüyor bakıyorum eşim annesinin lafıyla gelmiş biz bu çocuğa su versek ya  bir aylıktı oğlum benim doğum günümdü pasta almışlar pastadan ağzına tattirsak ya diyor eşim geldim içeriye aynı şeyi kayınvalidem de dedi ben de hayır hayır diye karşı çıktım bize bile faydalı tek bir şey yok o pastanın içinde diye daha çok burdalar 3. 4. Ayda da tutturur artık yemeklerden ağzına ver az az diye Allah bana sabır versin o yüzden seni çok iyi anlıyorum canım evle ilgili şeylerde bile sadece eşime konuşur evin düzeni ile ilgili şunu şöyle yapsana bunu böyle yapsana bir sonraki gelişinde de niye yapmadın der sanki oğlu tek başına yaşıyor size geleceğiz siz de şunu yapacağız sürekli böyle bana soran yok 
0 oy
(568 puan) tarafından
Ne güzel işte ben bazen kaynanalara hak veriyorum cidden kusura bakmayın da 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 299 göst.
0 oy
3 cevap 120 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Demetymn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Demetymn (2 puan) tarafından soruldu