+1 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (9,009 puan) tarafından

Kardan yollar kapalı diye 2 gündür evde hafta içimi sonu.mu belli değil daha bu saat oldu kahvaltı masası ortada oturuduk çay keyfi sohbet muhabbet derken öğlen olmuş. Normalde bu saatte evimi temizlemiş olurum oğlumu uyutur çorbasını yaparım. Şimdi arabayı çalıştırmak için dışarı çıktı bende masayı toplayip ortalığı topla derken akşam yemeği koymam gerekcek Niye bu adam evdeyken böle oluyor :D benim sana bir engelim Yok diyo ama bütün düzen şaşıyo :D oğlum bile babası evdeyken 10 a kadar uyudu sabahın 7 sinde uyanan bebe 10 a kadar uyuyo :D adam beni hergun böle sancak:D:D

26 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
Malasef bizde öyleyz ama ben yapmamaya da Özen gösteriyorm çnkü haftada 1 kalıyor birgün öncesi bütün işleri halledp ertesi gün sadece kahvaltı yemek faslını yapıyorm
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
15 gündür evde askom iyikide evde kalmış o kadar yardımcı oluyoki :D işe gideceği gün kesin uzulurum
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Hayir oldugu zamanda yaparim diyorum uzan istersen aşkım dolaşma  derim en son ona kalk salona gec der kalan odayi da yapar bitiririm sonra dus alir yalla gezmeye gideriz evdeyse yaparim aksamaz 
0 oy
tarafından
HiÇ sorma canım bizede durumlar aynı oluyor ama 3 gündür şehir dışında eşim yarın anca gelir haline üzülüyorum ama işimede geliyor evde olmamasi
0 oy
tarafından
Boşver tatlım arada tatlilin tadını çıkarsınlar hep ev işide bir yere kadar muhabbet edersiniz yani ne olacak bugünlük geç olsun herşey 
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Bizim magazamiz var eşime yalvarırım evde kaldım. Diye evde kaldığı zmn ya bn hastayım ya kızım adamda sinirleniyor ne zmn evde kalsam böle haklida ;)))

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 828 göst.
0 oy
22 cevap 479 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,882 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 737 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 323 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (761 puan) tarafından soruldu