0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

buraya kilo mu ve tarihi bıraktım. Dükan birası yapacam birazdan tabiki birde yememe dikkat edicem .

Biz istediğimiz herşeye yapabiliriz gelin yaza hep beraber incecik girelim güzel annisler<3

Isteyen kilosunu yazsın isteyen baskulle çeksin her hafta pazar civciv adı altında post aCacam hadi güçlü anneler birlikte basaralim:angel:

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dukan birasını nasl yapıyosn canm 
tarafından
Sağol kuzum
tarafından
Aylin cimm limonu pek sevmiyom ben bikacdamla ekliyorum bende yaptığım şekilde yazdim arkadaş soruncq
(3,744 puan) tarafından
Emzirirken de yapılır mu canım
tarafından
Bilmiyorum Canım onu bence doktora bir sor
(3,744 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,863 puan) tarafından

Bende kilo almaya çalışan anneler diye post acsammi ki. Şaka bir yana bende biraz balık etli olmak istiyorum çok hoşuma gidiyor nedense :D umarım tez zamanda sağlıklı kilo verir istediğine ulaşırsın<3

tarafından
Aç kiz sende öyle ac amin kuzum
(9,008 puan) tarafından
Herkesi sinir etmeye mi geldin seher :D
(3,863 puan) tarafından
Amacım sinir etmek deil gerçekten çok hoşuma gidiyor kız balık etli insanlar. Çok beğeniyorum nedense
(9,008 puan) tarafından
Ben de zarzayıf olmak istiyorum. Kurumak istiyorum bir deri bir kemik kalmak istiyorum :D
0 oy
(340 puan) tarafından
Bende okadar çok isterim ki ama yaza daha kilolu girecem hamişim suan 4cu aya girdik şimdiden çok kilo aldım:((
tarafından
O.zman dogumdan sonra güzel annis:))
0 oy
(643 puan) tarafından
1 aydır diyetteyim bende 72.6 kilodan en son 68.6 duydum yarın tartı günüm pazartesi günü ac postunda tartılınca söyleyeyim 
tarafından
Bekliyorum postunu neler yapıyorsun mesela diyette ne yiyip iciyosun
(2,052 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kiz bir ayda 4 5 kilo nasıl verdin sen
tarafından
Vaalla ya maşallah
(643 puan) tarafından
Gün-de 2 öğün yiyorum kahvaltı 12 1 gibi tam buğday ekmeği hamur işi kızartma yoksa ne yaparsan onu yiyorum 2 tam buğday ekmeği mesela onu bitirene kadar melemen yaptım onu yiyorum zeytin peynir tabi bu arada kahvaltıya kadar 1 1.5 lt su içiyorum sabah kalkınca sıcak su 2  bardak ben bide çalışıyorum  boş zamanım pek olmuyo hareket yürüyüş çok oluyo dükan birası yapıyorum akşamda ne yaparsam onu yağsız tuzsuz salata 1 kasede yemek ekmeksiz  ondan sonra pek bisey yemem akşam 10 gibide 1 saat egzersiz yapıyorum yatmadan öncede unutmazsam yoğurt pul biber yiyorum
0 oy
(119,577 puan) tarafından
hadi ins zayiflarsin
tarafından
Insallah canim
0 oy
tarafından
En son 78 kiloydum ve vermek iatiyorum 4 gundur spor yapiyorum heryerim hamladi
tarafından
Evet canim benimde öyle ama alışıyor bünye
0 oy
tarafından
Dukan birası yaptim bir iki gün içtim ama tansiyonumla çok oynadı benim ya biraktim simdilik 
tarafından
Geçmiş olsun canim evet herkese yaramiyor
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ben Dukan birasiyla 70 den 65 e düştüm yediklerime de dikkat ettim tabi 
(2,052 puan) tarafından
Tatlıdan mi yemediniz dukan detox suyunu içerken bir ona dayanamiyorum
(2,826 puan) tarafından
Evet canım yemedim sadece çayı şekerli içtim oda sadece kahvaltı da içtim bide kepekli ekmek yedim beyaz ekmek yerine
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Civciv halinin üstünde mi tartildin :)
tarafından
He kiz yerler soguk
(1,569 puan) tarafından
Düz zemin de dogru tartar ;)
tarafından
Yeni öğrendim kuzum bi oyle tartilim
(1,569 puan) tarafından
Fark oldu mu
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Bir haftadır dikkat ediyoruz eşimle. Porsiyonları küçülttük. Akşam altıdan sonra bişe yemiyoruz. Tatlı abur cuburu tamamen bıraktık. İki kilo vermişiz ikimiz de :D kilo verdiğini görünce daha motive oluyo insan 
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Hadi insallah:D.  

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bnde başladım cnm diyetisyene gittim cuma günü 71 kiloyu gördükten sonra dur dedim kendime, şuan o düzene uymaya çalışıyorum inşallah başarırım 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bende 69.87 ciktim fotoğraf yukleyemiyorum yine o yüzden yazım dedim bende dukan detox suyunu içiyorum ilk 5 6 günde 2 kilo verdim sonra durdu kilo vermem niyeyse tatliya dayanamiyorum akşamları 
0 oy
(880 puan) tarafından
Bende almak istiyorum :( 50 kiloyum 
0 oy
(3,834 puan) tarafından
Bende katılıyorum bu serüvene.  75 kiloyum tam ... Bende dukan birası yapıyorum aynı zamanda Orucluyum 1 hafta daha borcum var tutuyorum inşallah destek olalım birbirimize de zayiflayalim
(2,052 puan) tarafından
Sahurda yediklerine dikkat et canm onlarda kilo olur yoksam bende kaza orucumu tutuyorum 1 haftadır sahursuz tutuyorum
(3,834 puan) tarafından
Canım yemezsem gün içinde açlıktan başım ağrıyor emzirmekte etkili bunda tabi . Midem aşırı kazınıyor bi de bayılacak gibi oluyorum o yüzden yiyorum . Ekmek makarna pilav hamur işlerini çoktan bıraktım . Ama yine de bu günden sonra daha az yemeye çalışicam.  Yarın oruçlu olmuycam eşim izinli tutmuyorum o gün.  Sonrasında devam edicem inşallah 6 gün daha .
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bende 80 kiloydum  15 şubatta 2 ay olcak diyet yapali 73 e düştüm  anca evde bu kadar oluyo bide leslie yapiyorum fırsat buldukca o çok ise yariyor insallah veriririz kilolari yaza fit gireriz
0 oy
(1,030 puan) tarafından

158 boyum 56 kilom var 7 kilo vermek istiyorum cuma günü başladım sıkı bir şekilde diyet+spor ve günde 2 litre su içiyorum 1 litresi detoks suyu gibi limonlu naneli vs. Bakalım kaç kilo vereceğim ;)

0 oy
(5,132 puan) tarafından

Kararlı olmak, başlamak işin yarısıdır

Son 3 ayda 15 kg verdim bu aralar kilo vermem yavaşladı daha farklı şeyler beslenme programları deneyeceğim dirençli kiloları kırmak adına

Kalori açığı oluşturuyoruz sağlıklı besleniyoruz çok şukur kğlolar gidiyor 
tarafından
Cok iyi vermişsiniz EXTRA biseyler tükettiniz mi diyette veya kür
(5,132 puan) tarafından
Sağlıklı beslendim, 2 oğun 1 ara oğun yaptım. İlk başlarda aralıklı oruç yaptım çok iyi geldi 7den sabah 12ye kadar bişey yememek artık hep öyle yapıyorum
0 oy
tarafından
Dukan diyeti ve yoğurt kuru çok işe yarıyor bende 58 kilo ile başladım 48 kiloya düştüm şuan 51 kiloyum ama yine 48 kg olmak için 2 3 kilo vereceğim 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Tartım yok yaa bende diyetteyim katılırdım inşallah veririz canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
28 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 348 göst.
23 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde birminikanneyimm (484 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,023 cevap

34,985 kullanıcı

...