0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Merhaba kizlar. 2020 de şehir Hastanesi'nde doğum yapmıştım doğum hanede tek başımayım daha sonra servis odasına aldıklarında tek kalıyordum  birde bebeği yıkamadan verdiler benimde banyo etmeme izin yoktu . Normal doğum yaptım refakatcide kabul etmediler koronadan dolayı. Bu sene orda doğum yapacak var mı hala sistem böylemi tek kişi mi olucaz odalar da ve artık bebeği banyo yapıyorlar mi ve annenin banyo yapılmasına izin veriyorlar mi? Refakatçi vs alıyorlar mı  bilgisi olanlar yazarsa sevinirim 

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Her hastane bebeği Bnyo yaptırmaz canim silerler sdce 
(52 puan) tarafından
Biliyorum doğum yaptığım sene, daha önce şehir Hastanesi'nde.dogum yapan tanıdığım banyo yapıyorlar bebeğe havlu köy demişti o yüzden bu sene yapıyorlar mi bilen var mı diye sormak istedim. Yinede teşekkür ederim
(22,070 puan) tarafından
Yok yaptırmazlar canim silerler sadece sen yine önceki doğumunda ne goturduysen onlari götür refakatçi verirler 1 kişi sadece
(52 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim:)
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
1 ay sonra sezeryan doğum yapicam. 1 kişi refakatçi alıyorlar diye biliyorum bebeği yıkamıyorlar
(2,769 puan) tarafından
Ayy ne kadar güzel ve detaylı anlatmissinz Allah razı olsun. Bütün merak ettiklerimi yazmışsınız. Ben vajinusmus hastasiyim tedaviyle yendim ama tekrarladı doktorla konuştum sezeryan doğum a alicaklar şuan 36. Haftadayım hafta yaklaştıkca korkuda arttı. Sondayı uyuşturduktan sonra takmalarını soylicem. Çıkarırken inşaallah acimaz. Birşey daha sorucam doğumdan sonra eve gittiğinizde ilk kontrole çağırdığında vajinal muayene ediyorlarmi. En hassas noktam alttan muayene olamıyorum hep karşıma çıkıcak diye korkuyorum inşaallah anlayışlı insanlara denk gelirim
(1,368 puan) tarafından
Sondayı çıkarırken uyuşuk olduğun için hissetmiyosun canım  doğum öncesinde de sonrasında da hicbir şekilde bakmadılar bana. Bende sordum sezaryen bakmiyoruz dediler rahat ol  :)
(1,368 puan) tarafından
Beni kontrole cagirmadilar gitmedim o yüzden
(2,769 puan) tarafından
Anladım Allah razı olsun korkularım gitti biraz teşekkür ederim
(1,368 puan) tarafından
Ne demek  :) Allah yardımcın olsun insallah
0 oy
tarafından
Normal doğuma refakatçi yok canım sezeryana alırlar sadece 
(52 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Şehir hastanesinde doğum yaptım kaldığım odada doğum oldu sonra servise aldılar bebeği yıkama  olmamıştı bende 

(52 puan) tarafından
Bu sene mi oldu doğum ?
(27,340 puan) tarafından
Hayır. 2020 başı
(52 puan) tarafından
Bende ilk dogumum 2020 de yaptım dediğiniz gibi oldu 2022 de nasıl ılıcak bakalim
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben 2020 Şubat ayında Doğum yaptım canım sancı odasında sancı çekerken banyo yapmama bişey demediler kendi servistede ben kendim ameliyat olduğum için kendim istemedim canım ama normal Doğumda ne olurdu bilmiyorum ayrıca bebeği hiçbir hastane yıkamaz sadece silerler 
(52 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(119,168 puan) tarafından
bahar bilir yaa post ciksin
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Haziran 21 de normal doğum  yaptim. Tek kişilik odaydi. Refakatcim vardi(riskli gebelik olduğu  icin) sadece sildiler yikama olmadi

(52 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bktt9491 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
0 oy
6 cevap 217 göst.

378,434 soru

11,327,647 cevap