0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (10,988 puan) tarafından
Kızlar eski evime geldim dün. Hem kızı alacagım babasından 15 tatil diye gitmişti hemde geri kalan esyalarımı toplayacaktım. İlk zamanda kamyona sıgmamışlardı götürmemiş tim. Bir odaya yıgıp güzelce carsaf la üstünü örtüp bırakmıştım. Alacagım diyip. Sabahtan beri onunla ugrasıyorum. Veee sevgili yuvanın yıkılmasına sebep olan herseye karısan görümcem eve gelip bıraktığım esyaları kurcalamış. Hiç kullanmadığım fincan takımlarını cıkartmış dizmiş. İğne oyalarım ütüm ve gümüş tepsimde yok. Aradım adamı dedim ki bak ablan yaptı herhalde getirin. Daha hala ablam yapmaz diyor. Ütü yok ütü. Daha hala yok diyor. Gelde cıldırma.istedim ama getirecek gibi degil. Neyi begendiyse almış kafasına göre de kardesinin kullamına acmış. Şeytan diyor ara abilerini ver veriştir.annem boş er diyor ama Allah askına bu hırsızlık terbiyesizlik degil mi.? Kardesin ayrılıyor ve sen daha gelinin esyalarını kurcalıyorsun

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın. Yuva gitmiş boşver ütüyü tepsiyi. Yapılan çok ayıp. 
(10,988 puan) tarafından
Daha hala yapmaz diyor ben buna cıldırdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnsan da düşünce olmalı o olmadı mı ne söylesen de tınlamaz seni 
(10,988 puan) tarafından
Bu dusunce filan degil ki hırsızlık
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Başımın  gözümün  sadakası de  geç  bosver  
(10,988 puan) tarafından
Sinirim kalktı
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Hırsızlık mal kimseye yaramaz gülüm sıkma canını inan Allah biryerden çıkarıyor evlatları varsa onları korusun Allah çünkü bu hırsızlık evlatlardan çıkıyor genelde
(10,988 puan) tarafından
Yok kız ne cocugu fesatlıktan olmadı herhaldr
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Sen bu adamdan kurtulduguna sevin olan fincanlara ütüye olsun
(10,988 puan) tarafından
Yawrum oyle ama baya nerde pahalı onu toplamış
0 oy
(847 puan) tarafından
aç görümcene ağzına geleni say hırsız  şeytan diye ver veriştir Birazda onlar strese girsin senin gibi
(10,988 puan) tarafından
Yawrum bunlar yavuz hırsız
(847 puan) tarafından
Sçmşm onun yavuzluğuna Ben olsam yanına bırakmam birazda o üzülsün derim açar tüm ailesine karalarım
(10,988 puan) tarafından
Getirmezler de abisine soylucem
0 oy
tarafından
Benim kaynana yaptı aynısını birde daha bosanmamistik ne olacağı belli değildi halılarım supurgem sehapalarim ve en tuhafıma giden annem yazık çok iyi değil durumları kendilerine yapmayıp kızıma ek gıda da yesin deyip 4 5 çeşit reçel konserve yapmıştı bak düşün daha yuvam yikilmamisti sadece evde değildim onları götürmüş nikah günü annemgil bana şal almıştı onları kızıma annemgil kıyma ayırmıştı ek gıda da yesin derin dondurucuna koy diye onları götürmüş zehir zıkkım olsun 
(10,988 puan) tarafından
Kız benşm daha onceden de daha bir dik hiç birsey yoktu tatile gidip geliyordum kayboluyor esyaları. Onceden de borcamşarım ve cay takımım  yok oldu 6 adet tabaklı.
tarafından
Aglayanin mali gulene yaramaz der annem hep üzülme canım ben helal etmedim bin katı çıkar onlardan p.slikler
(10,988 puan) tarafından
Ha birde annemin iğne oyları yok
0 oy
(2,208 puan) tarafından
Allah yanina birakmasin fitneciiler . Sadakan olsun kuzumm bosver
(10,988 puan) tarafından
Bogazlarına dolansın
0 oy
tarafından
Yaz mesaj görümcene ' gıderken pis donumu da bırakıyorum sen onu da kullanırsın ' de
(10,988 puan) tarafından
Ben bunlara terbiyemi bozmadan yapacagımı yapmalıyım
0 oy
tarafından
Zaten aklı olan insan yuvayı biz yıktık toparlamak için ne yapsak derdi tutup da hırsızlık yapmazdı bence hiç arama haram olsun de geç kenariya çıkar elbet
(10,988 puan) tarafından
Boğasım var gidip ya
tarafından
Hiç canını sıkma Allah'a havale et o kadar aç kalmış ki senin esylarina göz dikmiş  çalmış mutlu ol aksine
(10,988 puan) tarafından
Yiçime sgdıramıyorum.
0 oy
(676 puan) tarafından
Coook ama cok haklısın ara sor canm sonuçta onalr sana ait
(10,988 puan) tarafından
Dedim getir ablan almış diye ama bilmiyorum getiri mi
0 oy
(119,696 puan) tarafından
bos ver baci aglayanin mali gulene yararmi cikar elbet bi yerinden
(10,988 puan) tarafından
Cıksın ınsallah annem temizlige gidip yaptırdı onları
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Uzun zamandır göremiyorum canim seni burada.
(10,988 puan) tarafından
Baska seylerle ugrasıyorduö canım
0 oy
(3,055 puan) tarafından
İlla bişey diyecem böyle oturamam diyorsan. Direk görümcene yaz. Benim eşyalarıma kalanlara göz dikmişsin. İsteseydin verirdim belki ama sen hırsızlık yapmayı tercih ettin kendine yakışanı yaptın. Bende kendime yakışanı yapıp hakkımı elbet birgün alacağım bugün değilse de ahirette sorarım hesabını de. 
(10,988 puan) tarafından
Haber yolladım getirsin diye biraz once
0 oy
tarafından
Onun yaptığı büyük ayıp evet bir yuva yıkılıyor herkes eşya derdin de. Ortalar da bir çocuk büyüyecek. Anne de kalsa baba sevgisi yok, baba da kalsa anne sevgisi yok. Hep bir yeri eksik kalacak o çocuğun. Üçüncü şahislar için yuva yikilmamali konusmazsin evine almazsın olur biter. Eşler arasında herhangi bir sorun olur eyvallah ama yok görümce yok kaynana yok bilmem kim için yuva yıkılmaz yikilmamali şahsi fikrim bu yönde. 

Yanlış anlama bunu linç olarak yazmıyorum bende ayrıldım iki çocuğum var ve ikisi de babasin da benimde kaynana görümce yıllarca ömrümü yedi kapıyı çarptım suratlarına onlar dışarda kaldı ama benim sorunum eski eşimleydi o yüzden pes ettim. 

Rabbim herkesin yardımcısı olsun inş çok zor bu devirde çocukla baba evine dönmek. Eski eşim insan olsaydı şayet ben herkesle savasirdim çocuklarım için pes etmezdim. 
(10,988 puan) tarafından
Adam bir parmak sucukla yemek yaptım diye dovdü. Ellerimi morarttı. Aldattı yatıp kalktı gı kadınları biliyorum. Ablası arayıp küfür etti 2 kere ablam dedi. Görümce evinde degil bende kalıyordu ve yatak odamıza karısıyor Du. Simdi neden evli durayım ki bununla. Evet linc degil ama bilmeden yorum yapıyorsunuz. Kimse ne yasıyor bilinmiyor ne yazıkkı. Tabi ki esyamın derdinde olacagım. Annem onları temizlige giderek yoptırdı aldı. Sogukta cam sildi elleri morardı. Onlar bir tane kullanılmış halı verdi tabi ki duaecegim.
tarafından
Diyorum ki eğer eşinle sorunun yoksa ki varmış boşa gitsin kurtulmaya bak gersinin canı cehenneme
0 oy
tarafından
Terbiyesizlik ya benim kardeşimin görümcesi de begendiği kıyafetleri almıştı hep nası içlerine sinip de kullancallarsa
(11 puan) tarafından
Boşver canım takma bende daha boşanmadan televizyon konsol yemek masalı utu arıtıcı çamaşırlık sehpa daha neler neler almışlar polise şikayet ettim Allah a havale ettim çekişmeli bizim insan bir yerden sonra parasını bile istemiyor ev kredisi ödedim evlendiğinde beri onu bile inkar ediyor ev babasının üzerine zaman geçtikçe unutursun Allah sana daha iyilerini nasip eder kurtulduğuna sukredersin canım hiç takma aglayanin mali gulene yaramaz
(10,988 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun ya
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Boşver çamura bulaşmadan kurtulmaya bak cnm
(10,988 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun ya
0 oy
(429 puan) tarafından
Boşver kurtulmssun onlardan
(10,988 puan) tarafından
Ay hırsızlar