+1 oy
606 göst.
Aile kategorisinde (1,158 puan) tarafından
Ikimiz birbirimizi severek ve zor bir sekilde evlendik .Ben evlenmeyi hic düsünmemisken öyle guzel inandırdı ki sevgiye mutlu olacagıma.Ailemden yana cok sıkıntılar çektim dedim bu sefer mutlu olacagım...Seneler gecti hep düzelecek derken daha da kötüye gitmis meger .Ilk baslarda o cok cabaladi ben toydum hazir degildim bir türlü oturtamyrdm evliligi sonraki senelerde oturdu anca.Aramizdaki en büyük mesele şiddet .Evet yeri geldi öfkeme yenildim hakim olamadım ama onun bunu yapmasını gerektirmezdi .Aramızda çok uçurumlar vardı düzeldigimiz zamanlarda bile.Çok konustum aşar sandim ama yok .Ikimiz aynı evde ayrı ayrı acı cekiyrz en cok da benim canım yanıyor çogu kez bu asamaya geliyor ne o gidiyor ne ben sonra kaldıgımz yerden kırık yaralı devam etmeye calısyrz hicbir sey eskisi gibi olmadan  .Bilmiyorum ne nefret edebiliyrm ne soguyabiliyrm şu an da .Yazik ettik onca senelere cocuklara .Ne bitiyor ne düzgünce devam ediyor.Ne yapacagımı şaşırdm ben artık bu nasıl bir imtihanmiş ...Ailenden uzaklasiyorsn cıkıyrsn gidiyorsun da hayatını paylasacgm dedigin kurdugun hayattan gidememk ne zormus .

13 Cevaplar

0 oy
(12,277 puan) tarafından
Eşine şiddet mi uyguladın yoksa o mu sana anlamadım inan bizde aynıyız artık saldık çayıra Mevlam kayira
(1,158 puan) tarafından
Ben öfkeme hakim olamyrm o da eline koluna.
-Reklam-
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Aynen 13 yılım çöp valla hep hakaret hep şiddet üstüne 3 çocuk daha bugün babamın evine gidicem dedim konuştu konuştu sadece sustum allah büyük diyorum çocuklarım için susuyorum hep saçma sapan şeylerden kavga gürültü çıkarıyor hakaret edince de ben de susamıyorum kırık bir bardak misali rabbim huzur versin evlerimize 
(1,158 puan) tarafından
Amin.Ama cocuklara da oluyor olan
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ya bizde aynı boyleydik. Bn bı ara bı delirdim hamileydim ikinciye. Annemlere çektim gittim bı hafta kaldım ama gözümdeki yaş hiç dinmeedi. O ara sürekli gezdik kızımla . Hamileyim ama.  Evde durmadım hiç. Gezdim tozdum ama bı yandan da içim paramparça. Sonra o geldi. Daha doğrusu bn aradım gel çocuğunu gör dedim. Ağladık ikimizde ama barismadik. Çocuk doğana kadar beraber kalalım dedi . Herkese bişey demeyelim dedi. Tamm dedim ama bi gün dayandık. Bı kaç hafta hep bı tedirginlik oldu ama bu süre içinde bn aşırı ilgili oldum..hep çok iyiydjm öptüm kokladım. Hep huyuna gittim bakrim o da aynı. Hep huyuna gidiyor. Şuan üç ay geçti üstünden . Yazarken bile korkuyorum nazardan. Aşırı iyiyiz hep beraber yapıyoruz biseyler. Oyun bile oynarken birlikte oynuyoruz
(1,158 puan) tarafından
Allah daim etsin insalllah benim arkamda ailem yok maalesef hani gitseydim zamnla belki daha farkli olurdu .Bizim de iyiyken cok iyiyiz ama kötüyken de çok kötü.
(403 puan) tarafından
Maşallah size canim darısı böyle durumda olanlarin basina
(1,297 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(816 puan) tarafından
Canım keşke evlilik terapisine gidebilseniz birlikte destek alabilseniz eğer sevgi varsa kopamıyorsanız ayrılamıyorsanız bunu yapın bence en azından çocuklarınız için şiddete şahit olarak büyümesinler
0 oy
(6,276 puan) tarafından
Toyluk cahillik gercekten kotu inan ewliligin oturmasi zaman aliyor en azindan kendim icin bunu soyleyebilirim 2 senem heba ama Allah a hamdolsun oturttuk astik huyumuzu suyumuzu iyice kaptik ne kadarlik ewlisin bilmiyorum ama coluk cocuk olduguna gore oncenizde olduguna gore huyunu bilihorsundur sen kadinsin guclusun bi erkegi yonetebilirsin bizim kapastemiz aklimiz zekamiz kabiliyetimiz onlardan kat ve kat ustun benim anladim sen biraz onun kizacagi seyler yapiyorsun mesela konusrken sesin yukseliyor gibi onunda ofke kontrolu war o hisimla sana vuruyor sonra oda uzuluyor sende bence bunlari asabilirsnz susmayi ofkesi gecince konusmayi sevdiginiz seyler yaparken bu sorunlari konusup halletmeyi deneyebilirsin hissettim enerjiye gore aslinda birbirinizi swviyorsunz ama cahil bi donemde ewlenip ustune cocuk o hayat temposunda biseyler yarim kalmis ama yakalabilmek sizin elinizde ve senin zor bi yasamin oldugu icin tamulun az bunun acisi esinden cikmis gibi ❤
(1,158 puan) tarafından
Her sorun asılır canm onlarda ama şiddet insana hele ki kadına öyle bir sey hissettiryor ki sonra hicbir sey eskisi gibi olmuyor
(6,276 puan) tarafından
Hamdolsun hic o noktaya gelmedik canim ama esin bi ofke kontrol icin doktora gidebilir
0 oy
tarafından
Terapi almanız lazım kuzum
0 oy
(13,247 puan) tarafından
Aile terapisine gidin canım
0 oy
(780 puan) tarafından
Rabbim hidayet versin yuvanıza inşallah şiddet varsa sıkıntı büyük canm 
0 oy
(8 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnsanın en ağır imtihanı eşiyle olandır rabbim Huzur versin içinize evinize düşmanımın bile eşiyle huzursuzluğunu istemem dua et eşine kendine dua herşeye gerçekten herşeye ilaç
0 oy
(677 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canm
0 oy
(966 puan) tarafından
Herkes hemen hemen benzer şeyler yaşıyor evliliklerde.
0 oy
(1,440 puan) tarafından
En cok size yazık olmuş herseyi kadinlar cekiyor ya siddet sürekli imi oldu kac yıl 
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Ne zor dimi insanın kendi eliyle böyle bi hayatı seçmesi bende eşimle severek evlemdim ama bizimkide ağam şaham degil malesef ve kendin ettin demesin kimse diye susup oturmak o kadar aģır ki bazen bende kaldıramıyorum bir evin içinde yabancı gibiyiz eş degilde ev arkadası gibi kendim ettim kendim buldum napıcan işte 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 175 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Acemianne07 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 439 göst.
14 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.