0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Biz ne zaman gitsek hadii haddiiii der hep de yada cocuk durmaz daha cok sinirlenir 1 bucuk yasinda oglumuz var arabanin önüne koyariz çocuğun elleri usur tutacak yerini tuttugu icn cocuk usudu hadi acele et hadi baslayacam alışverişine hadi sizinkide öylemi 

22 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Yok canım eşim öyle değil o ayrı dolanır ben ayrı ne alacaksam alırım çıkarız sonra ya da o kızımla oynar ben yaparım alışverişi 
(546 puan) tarafından
Oda iyiymis ben onun aldgi sebze meyveyi beğenmiyorum oyuzden sebze meyve reyonunda ben oyalaniyorum oda tek tek secmesi uzun suruyo
-Reklam-
0 oy
tarafından

O yüzden ben onu gönderiyorum direk. Hadi hadi hadi listeden şaşma hadiii öf. Çok darlıyordu şimdi ihtiyaç için o gezmek için kendim giderim :D

(546 puan) tarafından
En iyisi
0 oy
tarafından

Bizim hobimiz market gezmek, sıra sıra nerde ne var bakıyoruz aktüel ürünleri falan inceliyoruz :D bakalım cocuk olunca nasıl olacak şuan iki kişi rahat tabii

(4,973 puan) tarafından
Bizde sizin gibiydik cnm bebek 6 aylık eşimle daha çıkamadım hiç ya bntek ya o tek çıktık çok özledim onla çıkmayı sadece bı kere çocukla yemeğe çıktık çok ağladı artık pişman olduk ;))
(546 puan) tarafından
Valla benmde hobim :) cok seviyorum
tarafından
İnşallah biraz daha büyüsün yine cıkarsınız canım icinde varsa hiç skntı yok, cok sukur kavga etmyomus ya markette ne guzel :)) bende 44gun sonra dogumum var sizin gibi olucaz mecburr :)
(4,973 puan) tarafından
Kazasız belasız bir avazda doğur cnm Yok ya bnmki öle höt höt bı adam deil ;)
tarafından
Amin canımm cok teşekkür ederim:))
0 oy
tarafından
Oyleee cocugumuz yok amaaa .    Istediklerimi almaz meselaaa ona da para verilir gbi seyler syler
(546 puan) tarafından
Erkekler oyle işte
tarafından
Gitmee marketee alinacaklari yazzz ver eline alsn ben oyle ypyrm
(546 puan) tarafından
Ben onun aldigini beğenmiyorum sebze meyve konusunda hep kart olan büyük seyleri aliyo secemiyor yani mesela salatalk alio kocaman kocaman ve cogu seyi eksik alio
tarafından
Heee  anladimm  valla isin zor :) hahaha bence sey yapinn sen bi market arabasi all o bir market arabasi alsnn  brbirnzden ayri alisveris yapin kasada bulusun ayni cikan urunlerden birini eleyin
(546 puan) tarafından
Sanmiyorum oyle yapacagini :)
0 oy
tarafından
O nasıl alışveriş. Sen tek git bence :)
(546 puan) tarafından
Tek nasil gidem bebe var cocuga baksa durmaz beni cagirir hadi dye gene
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Tam tersi biraksam 3 saat markette durur. Bizde de ben acele ederim alacağıni al çikalim diye. 
(546 puan) tarafından
Çok zevkli bence ya
(13,872 puan) tarafından
Öyle diyorsun ama bence zaman kaybi. Bende alip çikma derdindeyim.
(546 puan) tarafından
Amann zaten sıkılıoz oglumla evde bizede değişiklk oluyo
0 oy
(599 puan) tarafından
Götürmüyor tartışmıyoruz yoksa kavga kavga hep 
(546 puan) tarafından
Siz ne konuda tartsrsnz
(599 puan) tarafından
Üç çocukla her biri bir yere koşturur bi bebek daha zaten o olalı hiç gitmiyom zaten  ne gerek varda der sonra al der ama liste yapınca hepsini alıp geliyor kolay yolu buldum yaziyom alıp geliyor oh oda rahat bende pasta malzemeride kendim gidip alıyorum veriyor kartı gidip yapiyom
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Yaaa nazar değmesin biz cok komik alışveriş yaparız :)) o rafın sonundan ben rafın başından başlarız bazen ortada buluşunca sarılırız millet deli gözüyle bakar bize biraz eğlenmeyi seviyoruz :)
(1,007 puan) tarafından
Cocuk yokken market arabsının icine biniyordummmmm :))) eğlenmeyi seviyoz ya :)
(197 puan) tarafından
Bak ben onu yapmadım daha şimdi çocuk var yapma şansım hiç yok:) öyle canım zaten başka türlü hayat çekilmez Küçük şeylerle mutlu olup delirmeli insan
(1,007 puan) tarafından
Evde bile öyleyiz valla canımız sıkılır açarım müzik deli gibi dans ederiz oglumuz da bize katılır :D
(546 puan) tarafından
Ruhunuz hep genç kalir insallah
(1,007 puan) tarafından
İnsallah bacıııı
0 oy
tarafından
Yok eşim hiç öyle değil sen tek git o çocukla arabada beklesin 
(546 puan) tarafından
Çocuk durmaz gene hadi der
0 oy
(846 puan) tarafından
Bizde çocuk yok ay başında illa market alışverişi yapar. Her ay aynı liste dönerler sucuk kaşar içecekler çeşit çeşit abur cubur dolduruyo. Bizim tartışma konusu bu çok şey aliyosun diye ben kızarım 
(546 puan) tarafından
Mecbur ihtiyac hepside iyi oluyor cesit
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim eşim de öyle oyuzden tek yaparım 
(546 puan) tarafından
Yanlız deglmsm
(2,671 puan) tarafından
Tabiki canım geneli öyle oyuFen genelde ben tek giderim yada ondan isterim :-)
0 oy
tarafından
Yok canim niye tartişalim alisverisimizi yapar cikariz o istediklerini ihtiyaclarini alir bende ayni sekilde 
(546 puan) tarafından
Cocuk olduğu icin biraz ondan hadi diiyo
tarafından
Bizdede cocuk var canim cocugu atın marketin arabasina rahat rahat yaparsiniz
(546 puan) tarafından
Market arabisinin önüne koyuyoz ayaklari gecirilen yer varya tutunacak yer oraya tuttugu yerde demir olduğu icin elleri usuyor. Arabanın ic kısmına koyunca ayaga kalkiyo
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Evden çıkarken hadi hadi diyordu bana sürekli bundan iki ay önce bunu alışkanlık haline getirmisti r bende kendim hazırlanıyorum çocuğu hazırla evi kontrol et anca çıkıyordum asansör kaçacak hadi diyirdu birde sanki uçak otobüs dolmuş bu kaçınca zor geliyor gibi al çocuğu git dedim ben gelmiyorum dedim puseti tutturdum eline çantasini verdim çocuğun kapıyı suratına kapattım kapıda yalvardı tmm özür falan  filan bir daha demedi i:))
(546 puan) tarafından
Helal olsn valla akilli kadnmşsn :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Genelde ben ona hadi hadi derim çünkü bakmayı almayı çok sever bende alışverişi cok severim ama çocuklar olunca zor oluyo tartışmayiz ama o çok şey aldığı için çıkamıyoruz marketten
(546 puan) tarafından
Iki tarafdan biri hep daha cok alio ya
(9,626 puan) tarafından
Evet giyim alışverişinde de öyleyiz bazi kadınlar kocaları mağaza gezmeyi sevmiyo diye yakiniyolar ya benimki gibi olucaklarsa sevmesinler..e bebeğe girdik ben sadece çıtçıtlı bafi alicaktim eşim bi girdi giyim bölümüne ne gördüyse aldı aldı baktı ki olucak gibi değil gitti araba aldı ona doldurdu  benim için gidince de öyle ben gördüğüm ilk şeyi begendiysem alirim topuklarimi patlayana kadar gezmem ama 3sim alışveriş merkezini talan eder gel şuraya da girelim belki bise beğenirsin orası olmasa gel buraya bakalım..aslinda bu halinden çok çok memnunum nankörlük etmiyim sagolsun herseyimiz olsun ister ama fazlası da fazla çünkü dur ayarı yok parası varmış yokmuş düşünmez bilse ki gördüğü şeyi alsa parası kalmiyicak yine alir ama kendine bi çift çorap almaz
(546 puan) tarafından
Yaaa hep sizi düşünüyor ne guzell sende ona al
(9,626 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun gözümuz biseyde kalsin istemiyo en iyileri en güzelleri olsun istiyo bende alıyorum canim aldığım herseyi severek giyer evlendikten sonra kendine hiç kiyafet almadı hepsini ben seçtim aldım çok mutlu oluyo aldığım da ama ne gerek vardı sen kendine alsaydın diyo sadece maddi olarak değil manevi olarakta ben onun hakkını kesinlikle ödeyemem çok merhametli Allah herkesin yuvasına böyle huzur mutluluk versin ciğeri 5 para etmezlere de vicdan merhamet versin inşallah
(546 puan) tarafından
Aminn inşallah hep böyle gider
0 oy
tarafından

Çok şükür öyle değil   arabayı alır  ben önden o arkadan marketi 2 tur   atarız  1 ci de herşeyi alırım 2 ciyi eşim turlatir   unuttuğun istediğin birşey var mı bak der   garibim  çocuk ta kucaginda olur 

(546 puan) tarafından
Maaaşallah  bacim ne diyim:))biz 1 i turladkda 2 kaldı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok onla seviyom alışveriş yapmayi ☺
(546 puan) tarafından
Ne guzel :))
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Benimkide bazen yapar ama genelde karni agrir askim karnim agridi fazla donlanma :woot:

(546 puan) tarafından
Niye karnı aggriyo
(1,921 puan) tarafından
Bilmem 5 dk sonra baslar askm karnim agriyor tuvalete gitmem lazim acele et :D
0 oy
tarafından
Çok şükür öyle değil esim hatta ben çağırirm hadi yeter gidelim diye:-D
(546 puan) tarafından
Benm esimde oyle olsaydiiii keske:)
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Tek eglencemiz market gezmek onun icin cok zevkli baya oyalaniyoruz ama bazen cabuk cikiyor ben kiziyorum ;))
(546 puan) tarafından
Bencede eglenceliii:)))
0 oy
(850 puan) tarafından

Bizim için keyifli bir aktivitedir market alışverişi..nerde ne var, farklı birşeyler var mı marketleri dolaşırız :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 402 göst.
+1 oy
10 cevap 127 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 516 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,484 cevap

34,871 kullanıcı

...