0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
2 senedir evliyim 24 yaşındayım. Aile evinden kurtulmak için evlendim çünkü ablam boşanıp ailemin yanına geldi ikiz çocuğu var ileri derece migren hastası olduğum için sese katlanamadim zaten babamla sorunlarım vardı evlendim . Eşimle gayet iyi anlaşıyoruz aslında ama ailemden çok uzakta yaşıyorum. Esiminde işi çok zor günlerce eve gelmiyor yalnızlıktan bunaldım artık aramız kotulesti kavga gürültü artık aynı evin içinde iki yabancı olduk bosanmaya karar verdim ve birden miğde bulantilarim başladı hamileymisim zsten anne olmak için yaşım çok küçük ve korundugumuz halde böyle oldu kedinlikle boşanmak istiyorum ama aile evine dönüp çocuğu doğurup ev iyice hengame olacak aldirmakta istemiyorum digurmakta kafayı yicek artık sağlıklı düşünemiyorum siz olsaydınız ne yapardınız..ailemin maddi durumu yok olsa çocuğu diguruo çeker gelirim ama zaten 2 bebek ve 5 kişi evde tek maaşla ne bileyim napacam bilmiyorum.. 

12 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Canım kalabalıktan kaçıyorsun şimdide yanlızım diyorsun hangisini istiyorsun zaten baştan hata yapmışsın aileden kaçmak için sevmediğin biriyle mi evlendin şiddet falan yoksa her şey duzelebilir pes etme mucadelene devam 24 yaşta anne olmak için çok ta küçük bir yaş değil rabbim nasip etmiş bebişin olunca canin sıkılacak zamanın kalmaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım sağlıklı düşünemedigin belli. Sırf migrenin var sese katlanamiyorsun diye evlenilir mi ? Yazdığın her cümle çok saçma evet sağlıklı düşünemiyorsun. Bence biraz sakin kal ve uzun uzun düşün. Ben ne istiyorum? diye.
(11 puan) tarafından
Sadece migren değil babamla sorunlarım vardı, ciddi derecede sorunlar.
(656 puan) tarafından
Aynı şeyi eşin yapsa hoşuna gidermi. Sırf baba evinden çıkmak için senle evlendiğini bilsen ne hissederdin. Madem sorunun vardı babanla tekrar baba evine gitmeyi niye duşunuyosun. Otur çocuğuna bak eşini sevmeye yuvani kurmaya bak
(1,786 puan) tarafından
Empati ,doğru erkekler açısındanda bakmak lazım başta sevmemişki adamı.
0 oy
(65 puan) tarafından
Kuzum ben 21 yaşındayım ikinciye hamileyim yasin falan gayet iyi anne olmak için hatta tam zamanı bence bi psikiyatri uzmanı ile görüş belki faydası olur kendinede bebeğinde eziyet etme bebeğin dogduktan sonra herşey çok değişecek inan bana esinle aranizda düzelecek anne baba olmak insana çok şey katıyor birlikte büyücek siniz hakkınızda hayırlısı olsun inşallah böyle dusunceleri at kafandan 
(11 puan) tarafından
Maşallah dizinde tutunacak falınız vardır eşinizi seviyorsunuzdur ama ben okadar nefret ettim ki aileme sinirlenip. Fevri kararlar verdim şimdi iyisiyle kötüsüyle ailemin yanına donemk istiyorum inşallah geçer bu durum
(65 puan) tarafından
Ailene kızıp sevmediğin biriyle nasıl evlendin peki
0 oy
(119,319 puan) tarafından
aslinda cok bi problem yok gurbete alisamamissin bi destek alsan atlatirsin
(11 puan) tarafından
Evet gurbette olmak heleki İstanbul'da olmak ekstra zor adana gibi. Ne bikin cevremde hep eşleriyle mükemmel anlasanlar görünce insan eksikliği hissediyor
(119,319 puan) tarafından
bende eskisehirdeb belcikaya geldim dil bile bilmeden alistim diyom ama en ufak biside oturup agliyom 3 yil bitti ama alismaliyiz kader alinyazisi hemen bosanma olmaz onu dusunme zamanla alisirsin
0 oy
(656 puan) tarafından
24 yaş anne olmak için hiçte küçük yaş değil. Bide ne istediğini bilmiyorsun. İnsan ailesinden kaçmak için evlenir mi. 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bence sen ne istediğini bilmiyor sun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sese dayanamayip kalabaliktan kacip evleniosun. Simdide ses yok yalnizim diosun. Ablan zaten bosanip iki cocukla baba evine dinmus simdide sen bosanip donecemdiosun ayrica evlenmene sebep olan babanla sorunlarin ve ablanin cocuklarinin sesi simdi seni daha fazla rahatsz etmiyecek mi. Yani bu hatayi sakin yapma inan kocamin evi nur naneymis dersin.
0 oy
tarafından
Eşin zaman ayırırsa aranız düzelir , hemde anlaşıyoruz diyorsun ,  öyle kolayca kestirip atmak dogru degil, babanın evine gidersen daha da pişman olrusun zaten bi ablanın cocukları var bide sen gitcen annene babana da yazık ne cok üzülürler, bence sen biraz dik duruşlu ol, bebek senin icin fırsat olablr, kocan işe gidince bebeginle zaman geçircen zaten sıkılmaya vaktin olmaz. Yaşında kücük degil ayrıca, biraz olgunlaşmaya ihtiyacın var sadece, kendine oyanalacak işler bul hobisel şeyler
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sese dayanamayip kalabaliktan kacip evleniosun. Simdide ses yok yalnizim diosun. Ablan zaten bosanip iki cocukla baba evine donmus simdide sen bosanip donecem diosun. ayrica evlenmene sebep olan babanla sorunlarin ve ablanin cocuklarinin sesi simdi seni daha fazla rahatsz etmiyecek mi. Yani bu hatayi sakin yapma inan kocamin evi nur naneymis dersin.
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Ablan neden çalışmıyor annen çocuklara bakar ikisinin birden evde oturması saçmalık.Sana gelince hiçmi iyi huyu yok eşinin canım boşanıp baba evine birde çocukla dönmek çok zor yaşadım biliyorum en ufak hareketin batıyor insanlara adın dul çocuklu kadına çıkıyor çok zor anladınmı yani demem iyi kötü insanın evi gibisi yok.
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım şiddet aldatma veya ortada çok kötü bişey yoksa eşinle hemen bitirme bence eşim günlerce gelmiyo demişsin oda senin için calisiyo  bence bı daha deneyebilirsin bebgin için 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Evinde otur çocuğunu doğurmak kendi ayaklarının üstünde durmaya calis baba evine dönünce eskisinden zor olacak herşey snaa.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 577 göst.
0 oy
15 cevap 829 göst.
0 oy
6 cevap 229 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu

379,854 soru