0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
2 gün önce ben mutfakta bulaşıkları hallederken eşimde çocuga bakıyodu gitmiş elma vermiş eline çocukda bütün halılara ezmiş bi çıktım mutfaktan heryer batmış  aladın diyorum çocuk geliyo diyo kanepeye de yatmıl elinde telefon öyle diyo bende bagırdım gelsin nolcak diyorum bağırdım diye bana küsmüş ama o beni evlesiğimiz günden belli bağırıyo aşşagılıyo heryerde ben gıkımı çıkarmıyorum artık istemiyorum. Zerre sevmiyorum konuşmuyo benlede bende hiç konuşmuyorum.  Artık bu konuyu ailesine söyleyecem istemiyorum oğlunuz bana böyle yapıyor diye  kendi aileme söyledim gel kızım diyo gelemezsen babanı gönderirim diyo ailesine de söyleyim mi? 1 evladımız var sonuçta 

9 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Eskiden neler birikmiş bilmiyorum ama bir elma yüzünden anne evine mi doneceksin 
(430 puan) tarafından
Çok düşündüm çıkıp gitmeyi canm kaç defa kapıdan geri döndürdü beni   kararliyim artık söyleyecem ailesine
tarafından
Bencede ailesine söyle baktım öylede olmuyor o zaman gidersin Allah refaha çıkarsın sizi
(7,444 puan) tarafından
Ah keşke o zaman evlenmeseydin :(
(430 puan) tarafından
Ah kuzum evlendikyen sonra demiş anneme zaten annemde bana evlilimin 3 4 ayında dedi
(7,444 puan) tarafından
Ayy :( Allah yardımcın olsun canım ya
-Reklam-
+1 oy
(119,066 puan) tarafından
bacim yuzde yuz bosanmiycaksan burda nefret ediyom deme inan gun gelir bi post acarsin mutluyum esim supriz yapti vs gibi ahaa bu postunu yuzune vururlar 
(430 puan) tarafından
Eşim ne süpriz yapar dene gönül alır o kadar merhametsiz ve vicdansız
(119,066 puan) tarafından
deme kiz mubarek 3 aylarda herkez duzelir onemli bi konu ama beterin beteri var bak aldatma vs gibi biraz ailende kal pisman olursa amenna olmazda tak sepeti koluna
(430 puan) tarafından
Annrme ağlıyormuş merveyi almayın o giderse aramıza soğukluk girer diye yapmayacam anne felan demiş aglamış eşim kendine köle arıyo herşeyini yapacaksın hiçbir dediğine laf söz etmeyeceksin
+1 oy
(7,641 puan) tarafından
Aileleri evine çağır ve eşinle konuşsunlar. Derdini onlara anlat
(430 puan) tarafından
Benm ailem biliyo onunki birşey bilmiyo
(7,641 puan) tarafından
Tamam çağır beraber konuşun herkes öğrensin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Konu sadece bumu canim egerki daha büyük şeylerde varsa tabiki söyle ailesine
(430 puan) tarafından
Beni aşşagılaması heryerde rezil etmesi küçük görüyo
(22,070 puan) tarafından
Hemen ayrılığı düşünme git ailenin yanina Biraz cik kafa dinle korkut gözünü
(430 puan) tarafından
Gidemiyorum işte sorun orda para felan hiçbirşry vermez
0 oy
tarafından
Yani çocuk bu büyürken ev de batar daginikta olur. Ay ben akşama kadar kaç kez ortalığı topluyorum sayamiyorum artık. Bir hali kirlendi diye boşanmak anne evine gitmez çok saçma bence. 
(430 puan) tarafından
Sorun elma değil ki cnm orda beni tınlamıyo bağırdım diye ben suçlu oldum ama o beni sürekli aşşagılar insanların içinde küçük düşürür  ağzımı açıpta birşey demem
tarafından
Aranızda saygı kalmamış bence al karşına konuş güzellikle anlat eşine. Bazen erkeklerin kafasi basmiyo bacim
0 oy
(181 puan) tarafından
Kocaya bağırılır mı biraz hazreti fatıma annemizin hayatından örnek alın.Cehheneme atılacak kadınlar sadece zina gıybetten değil kocasını aşağılayan bağıran kadınlarda cehenneme atılacak.Sadece bu dünya değil biraz ahiret hayatınıda düşünelim.Bana kocam 2 ay önce tartıştığımızda küfür etti küstüm hata bendeydi kabul ediyorum ama 10 gün yüzüne bakmadım konuşmadım ablam dedi ki Allahtan kork Allah için affet müslüman kişi 3 gündan fazla kus kalmamalı.Yani bildiğin hepimiz islam üzerinde yaşıyoruz biraz deprem olsun hemen  la ilaha illallah çekeriz yakınımız vefat etsin yasin okuruz.Eve domuz eti sokmayız dimi e neden o zaman konu kocaya gelince dinimize göre davranmıyoruz.
(181 puan) tarafından
Öyle kocalara kendinizi ezdirmeyin kocada haddini bilecek kadın oturmasın öyle kocayla derim. Şımarık terbiyesiz adamlarda çok ya.Kocada bilecek ki kadın Allahın emaneti.
tarafından
Ama canım birley diyemiyosun onlarda sirek dinde olanı söyliolar inanki artık insanın gücü yetmiyor yaıpranıyor ben bıraktım artık
(181 puan) tarafından
Rabbim insaf merhamet  versin boşanmak gibi düşünceniz yoksa çok çok dua edin inşallah değişir
tarafından
Çok istiyorım ama gidecek yerim yok mesleğim yok yani çok zor birşey
(430 puan) tarafından
Önce eşim adam olsun eşin seni herkezin içerisinde rezil etse küçük düşürse aşşagılasa evde gerzek anlaması gıt zihinsel engelli misin dese ne diyecen buna
0 oy
tarafından
Evlendiginizden beri sorunlar birikmiş ve en ufak bir olay bile seni kizdirir olmuş. Konuşa konuşa bazen kavga ede ede hallolur bazı şeyler. Kizginligin geçince güzelce konuşun bak ise yarayacak
(430 puan) tarafından
Yaptım canım ama herşeyide ben alttan alamam ki ne bi sosyal çevrem ne bi dertleşecegim insan var evde hapisim 3 yıldır ki camdan dışarı bakmakşa yetiniyorum  1 evladım var insanlardan korkuyo hiçbir aktivitesi yok daha ne konuşacağım da düzeltecegim o bana bagıracak hakarer edecek ben sadece susacagım
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Benim eşim gibi olsa senin kocan kesinlikle cinayet  işlerddin emin ol bence biraz sakin olmalısın olabilir böyle şeyler ben nelere katlandım zamanında tabi asla değmeyecek birisi için yıllarım gitti yazık oldu üzüldüğüm tek şey evlatlarım keşke olmasaydılar böyle bir babanın evladı ama pişman da değilim elbet büyüyecekler onlarda sabrediyorum bence bi konuş derim eşinle ufak tefek şeyleri sorun etmeyin canım üzülme düzelir 

(430 puan) tarafından
Ne zaman düzelcek cabım 3 yılda 20 yaş yaşlandım neşeli güler yüzlü insanları seven sevecen biriydim vallahi evlendiö hayatım karardı benm ne insan yüzü gördüm ne bi sevgi gördüm bende yoruldum yani
(2,702 puan) tarafından
Ben 14 yıldır çekiyorum hatta öyle ki çok severken büyük nefret hissediyorum artık bende ne yazıkki bütün gençliğim benliğim soldu gitti benimde ne desem boş
(430 puan) tarafından
Allah büyük yardımcımız olsun canım

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 956 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 878 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 365 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu