0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,026 puan) tarafından
Merhaba kızlar biz geçen hafta cuma günü idrar yolu enfeksiyonu çok yüksek diye hastaneye yattıydık bizden ultrason istediler girdik sol böbreğinde büyüme varmış doktor korkacak birşey yok şuan için sadece takipte olacaksınız nefroloji ye geleceksiniz dedi bundan sonra ben detaylı bilgi alamadım çıkarken söyleriz dediler bizi bu süreçte neler bekliyor ne yapmam lazım neye dikkat etmem lazım fikrinize ihtiyacım var Nisan ayında başka birşeyle tekrar bakacaklarmış ne olduğunu tam bilmiyorum elime kağıtları giderken vereceklermiş

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım biz sürekli ultrosana giriyorduk düzenli olarak sonra düzeldi bizim takipten bıraktılar
(5,026 puan) tarafından
İnşallah canım anne yüreği işte acabalar yetiyi
tarafından
Ah tırnakları kırılsa içimize dert oluyor canim
(5,026 puan) tarafından
Aynen canım yine buna şükür
tarafından
Rabbim şifa versin yavruna inşallah canım
(5,026 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Ne şikayetiyle doktora gittiniz acaba. Benim oğlum da gaz çıkartırken çişini yaparken filan ağlıyo. 6 aylık. Anlamadım ne derdi var. 
(5,026 puan) tarafından
Düşmeyen ateşe geldik canım idrar aldılar enfeksiyonu yüksek çıktı yatış yaptılar sonra böbreklere de bakalım diye ultrasona girdik orda öğrendik istersen sende bı götür çişini yaparken yanmasi felan vardır idrar yolu enfeksiyonu olabilir kusma ishal huzursuzluk felan da var mı
(8,782 puan) tarafından
Kusma normal emiyo kusuyo sanıyorum ama var yani. Günde 3 kere filan kakasını yapıyo. Huzursuzluk var ama. Dün gece bir ağladı zaten. Dışarıdan duyan birisi bu cocuğa bişe yapıyorlar der :(
(5,026 puan) tarafından
O zaman acile götür canım bizimde öyleydi hatta bir gece aralıksız 3 4 e kadar ağladı hastaneye gelirken yorgunluktan uyudu kuzum benim biz de huy haline getirdi felan diyorduk meğer altında başka birşey varmış

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 140 göst.
0 oy
3 cevap 61 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 640 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu