0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
tarafından kapalı
Herkese iyi akşamlar benim 2.evliligim eşimin ilk evliliği 2 senedir evliyiz 7 aylık bebeğimiz var eşim iyi biri saygılı evinden işine gidip gelen biri asgari ücretten biraz fazla maaş alıyor ama ev kira bebek olunca bende işi bıraktım geçiniyoruz ama evlendigimizden beri eve kapandım bunaldım çok sahile yakın oturuyoruz 2 senedir denize bile girmedim ayda yılda bir sadece çıkıp biyerde yemek yeriz o kadar evlenmeden önce sosyal bir insandım ailemin durumuda iyiydi şimdi eşime bisiler yapalım diyorum benim arabam yok diyor ben sana evlenirken seni gezdiririm diye söz vermedim diyor keşke evlenmeseydik gibi laflar etti gezmekten kastım her hafta biyere gidelim değil ama insan yazın en azindan biyerlere gitmek istiyor kendi bütçesine göre bencillik mi ediyorum ona haksızlık mı ediyorum bilmiyorum nasıl düşünmem gerektiğini uzun oldu hakkınızı helal edin 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(1,786 puan) tarafından
Her eş arasında geçen konular klasik erkek tribi seninki kendiliğinden gezdirecek bi adam değil insanı yoran tiplerden canım bnmkide öyle kabullencen 
(116 puan) tarafından
Oyle kabullenmek çok zor işte keşke evlenmeseydik dedi ya gezmek istedim diye görende yurtdısina çıkalım dedim sancak
(1,786 puan) tarafından
İşte ona o kadar zor geliyo. Benimde bşımda aynı kafadan var yaşlı dedeler.. sen sakın içindeki yaşama hevesini kaybetme o istemese bile sen bi şekilde yaşa.kvga dövüşte olsa götürt kendini.yatmaya alışmasın
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 308 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 326 göst.
0 oy
22 cevap 358 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 1,009 göst.