0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (946 puan) tarafından
Kızlar hemşireye verilecek kıyafetleri koyuyorum içerisine tam olarak ne koymalıyım ve Yenidoğan çıtçıtlı Zıbınmı koysam yerine yelekli Zıbın var ondan mı koymalıyım tulum ve diğer eşyaları koysam olur mu yoksa direk hastane çıkışımı istiyorlar kararsız kaldım fikrinize ihtiyacım var? 

7 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Ben hastane cıkısı almıstım 5li. 

Battaniyesini

Zıbını üstünü altını sapkasını verdim canım. 
(946 puan) tarafından
O zaman bende öyle yapayım peki battaniyeyi kalın mı ince battaniyeden mi verdiniz
(1,007 puan) tarafından
Hastane çıkışının içindeki battaniye canım. Odaya cıkınca kendim sardım kalın battaniye ye
(946 puan) tarafından
Evet bende 2 tane koydum canı ne ki kalın anca ısıtır
-Reklam-
0 oy
(118,473 puan) tarafından
ilk vercem pakette 10 lu cikis battaniye var benim
(946 puan) tarafından
10lu çıkış değilde 5li aldım hep olur mu ve battaniye kalın mı verdiniz ince mi
(118,473 puan) tarafından
ben ne ince ne kalin normal.koyfum hastane sicak zaten cikisa kalin battaniye sarcam
(946 puan) tarafından
Bende öyle yapayım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Benimkini gece yolladilar biz giydirdik ben tam 10 lu seti hazirladim yolladim birde baktim halasiyla geliyo ustunde yesil bezle :))
(946 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum hiçbirşey giydirmemişler ya da hala vermemiş
(1,663 puan) tarafından
Yok hemsire giydirin demis vermis ellerine annde gitmişti yanlarinda cocugu bile zor gidip getirdiler tutturmuslardi sabah cocuk doktoru gorsun sonra uyuyormuş galiba doktor yoksa 2 de dogan bebegi sabah getirmek ne mabtik emmesi lazim ac annem demis annesi istiyo bak bir sey olur oyle yollamislardi ve ac oldugu icin o yesil onlugu emiyomus  annem dedi az kaldim gidip bogayim
(946 puan) tarafından
İyiki annen varmış gerçekten ya çocuk sarılık olsaydı oyy annemm kıyamam ben ona ya acıkmış üstü başı yok ayy deli olurdum varya ben orda öğlende götürür gösterirsin çocuğu üstü başını giysin süt alsın yazık değil mi küçücük çocuktan ne istemişler ya
(1,663 puan) tarafından
Kendileri rahat edecek ya gece 1.43 doğduğunda ve kac saat suni sanci cektim.kac gunde doguma giricem diye duzgun bir sey yememistim hemende mama vermisler bize sormadan
(946 puan) tarafından
Ne insafsızlarmış gerçekten ucuz kurtulmuşsun onlardan benim görümce yok kaynana var ama o da doğumda gelmeyeyim 10 gün sonra geleyim annen gider ben kalırım diyor ilk torunları ve tek çocuklarıda eşim
0 oy
(409 puan) tarafından
Tulum yerine alt üst takım koyarsanız hastanede alt değiştirirken daha kolay olabilir. Hastane çıkış setinde hepsi var zaten hemşire seçip giydirir ama ben fermuarlı poşetlere hazırlayıp öyle vermiştim içine çıtçıtlı üstüne alt üst takım şapka eldiven çorap falan koymuştum
(946 puan) tarafından
Ben hem yelekli Zıbın hemde çıtçıtlı koydum hangisini giydirirse artık birazda takıntılı biriyim herşey kusursuz olsun isterim nolur nolmaz evde uzak sonra bir sıkıntı olmasın
(409 puan) tarafından
Yelekli zıbın dediğin iple bağlanan sadece üstü olanı diyorsanız onu içine çıtçıtlıyı üstüne giydiriyorlar
(946 puan) tarafından
Öylemi çok teşekkür ederim çıkarmayayım onuda yoksa demeseydiniz yelekli olanı çıkarıcaktım
0 oy
(11,966 puan) tarafından
Bir tane hastane çıkışı koy bir tane zıbın koy mümkünse yelek gibi olanlardan olsun göbek bağı için daha iyi olur bir çift çorap ya da patik bir bez bir tane de orta kalınlıkta battaniye 
(946 puan) tarafından
Yelek gibi olandan var çıtçıtlıda ikisini koysam orda giydirseler daha iyi olmaz mı
(11,966 puan) tarafından
İkisini de koyabilirsin canım fazla olanı geri veriyorlar zaten sağlıkla al kucağına
(946 puan) tarafından
Olur ya bencede çok teşekkür ederim siz patik ve çorap yazmışsınız giydiriyorlar mı onları.
(11,966 puan) tarafından
Ben koymuştum alttan çorap giydirip üstüne patikli alt giydirmişlerdi
(946 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsınız hele ki kışsa daha iyi bende diğer ay doğum yapıcam ne kadarda olsa soğuk koyayım içine
0 oy
(450 puan) tarafından
Kısa kollu iç zıbın

Hastane çıkışı alt üst

Şapka eldiven

Müslin örtü

Pazen battaniye 

1 tane bebek bezi

Doğum hemşiresine verilecek olarak bunları koydum
(946 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim diğer ay doğum yapıcam ondan uzun kollu koydum hepsini pazen battaniye dediğiniz ne kalın ne ince battaniye öyle biliyorum yanılmıyorsam
(450 puan) tarafından
Evet öyle orta kalınlıkta :)
0 oy
tarafından
Valla giydirmemislerdi benim dikislerimi atıp odama geçene kadar 2 saat falan üstünde havluyla yanıma geldi yanımda giydirdi ama onlü koymuştum sadece zıbın alt tulum şapka ve battaniyeisni kullandik
(946 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Nasıl giydirmediler ne vicdan var bu hemşirelerde ya krize girerdim eğer öyle görseydim kıyamam küçücük yavrucak o ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 150 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
27 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kubra38 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.

374,551 soru

11,201,868 cevap

34,498 kullanıcı

...