0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (601 puan) tarafından
Bende baş ağrısı mide bulantısı bacak ağrısı var di eşimde boğaz ağrısı ateş bacak ağrısı var di sonuç bu şekilde çıktı 3 çocuk var dua edin arkadaşlar bizlere bulaşmasın 

9 Cevaplar

0 oy
(13,169 puan) tarafından
Allah şifa versin canım 
(601 puan) tarafından
Sağol bacim
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah şifa versin

Doktorumuz aynı evde mikrop çoktan yayılmıştır demişti ilk günler negatif çıksa da bir kaç gün içinde herkes pozitife döner. İnşallah hafif geçer 
(601 puan) tarafından
Kuzum biz 3 gündür rahatsız dik bugün teste gittik inşallah olmayız olsa çıkardı diye düşündüm
(5,132 puan) tarafından
Evet olabilir ya hiç belli olmuyor demekki
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Arkadaşım doktor pozitif olduğuna emin bütün belirtiler var ama kaç test yaptıysa negatif çıktı. 
(601 puan) tarafından
Inşallah değilizdir
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(601 puan) tarafından
Amin Cnm allah razı olsun
0 oy
tarafından
Merhabalar Allah şifa versin 

Eşinizi ayrı bir odada tutun evinizde tek tuvalet varsa eşiniz girip çıktıktan sonra çamaşır suyuyla yıkayın 

Her gün evinizi havalandırın 

Bol c vitamini tüketin hepiniz 

Kemik sularında çorba için 

Maske takın sizlerde 

İnşallah size bulaşmaz 
(601 puan) tarafından
Çok şükür 2 lavabo tuvalet var birini ona ayirdik odasını da ayirdim 1 paket ıslak mendil koydum O dasina girip çıkar ken onunla acıyor inşallah bulaşmaz 4 aylık bebek var
0 oy
(24 puan) tarafından
Annem babam kız kardeşim ve eşi ayni evde yasiyo. Eniştem hariç herkes pozitif çıktı. Ertesi gün eniştem gitti tekrar test verdi yine negatif çıktı. Ama beraber yiyip içtiler kardeşimle ayni odada kaldı üstelik :) her gün test verdi. Hatta yanlışlık var diye eczaneden test aldı yaptı. Hep negatif çıktı. Markette calisiyo eniştem kimseye bulaşmasın diye her gün test verdi yine de negatif çıktı. Herkes iyileşti şimdi çok şükür :) hafif atlattilar size de çok geçmiş olsun 
(601 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah olmayız cnm
0 oy
(364 puan) tarafından
Canım bizim de eşim pozitif ben ve kızım negatif çıkmıştık bize bulasmadi içini ferah tut eşinin odasını ayırın tuvaleti banyoyu sık sık yıkayın geçmiş olsun
(601 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun aşınız var mı
(364 puan) tarafından
Evet var canım kızım küçük daha 2.5 yaşında
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Allah acil şifa versin canım
(601 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Benim 6 aylık bebeğim var korona oldum ama ağır geçmedi şükür bugün 5. Günüm annemgil flnda var yanımda ben geziyorum ortada ama inşallah kimseye yayılmaz.
(601 puan) tarafından
Inşallah kuzum aşın var mı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 177 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Babiyakus (502 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 379 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,437 puan) tarafından soruldu
0 oy