+1 oy
557 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Doğum yapalı 4 gün oldu. Kızlarım kuvezde eşim tutturdu yarın bize gidiyoruz annemgilde ben bakacağım diyor . Annemin o kadar borcu olmasına rağmen isten çıktı bana bakacak diye. Şimdi diyor annemde ben bakacağım hangi kadın gider ya ? Bıktım senin ailen benim ailem konusundan diyor.. boşan o kadar sorun ediyorsan diyor . Bıktım usandım hala bizim aile olduğumuzu benimseyemedi galiba .. nerde rahat edersem orda kalmam gerektiğini anlamadı gittii . Siz olsanız naparsiniz ???

40 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından
Valla milleette ne analar var ya ben dogum.yapmadan 1saat once annemi aradim aksam 8di nen yarin ise gitcem gelemem dedi sezaryan oldum refakatci bulamadik kayinvalidem rahatsiz yasli hasta o gelemedi teyzemi cagirdim ikigun yanimda durdu allah razi olsun dogurdum diye aradim uyyodum niye uyandirdin ise sabah erken gidiom dedi hastaneden ciktim evime geldim annem 1gun kaldi kacti gitti kayinvalidemle birlikte oturuyorum kadincagiz 40gun bana bebekler gibi bakti allah binkere razi olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sizn evinz yokmu istyn evne gelsin ikisi berbr baksn biri temizlk yapr biri yemk 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Doğum yapalı 4 gün olmuş bebeler kuvezde eşin boşanmanın lafını yapıyor el insaf.. 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben 4 ay annemde kaldim. Simdi kendi evime geldm.kayinvalidem de rahat edemem ki
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç kimsede kalınmaz nerden çıkıyo bu saçma sapan adetler anlamıyorum evimiz barkımız var yani. Çok merak eden gelir evimde görür yardım edecekse eder kimseye muhtaç değiliz 
(32 puan) tarafından
Evimiz barkimiz var eşim vardiyalı çalışıyor bir gün evde birgün yok. Evim kocaman sadece bir odada soba var. Dağ başı koca binada tekim. İkiz hamileydim özel hastanede doğum yapilmiyordu. Annem işten çıktı bana bakmak için. Gelmeden 15 gün boyunca acillik oldum..  ben hasta olduysam el kadar bebekler hayli hayli olurdu. O yüzden memlekete geldim. Kimse keyfinden bırakmaz evini
(25,224 puan) tarafından
Peki ne kadar kalabileceksin orda cocuklar büyüyen kadar mı elbet evine döneceksin o zamanda bu dediklerinin olma ihtimali var. O zaman evin soguk tek odada soba olcak o zaman da tek kalacaksın
(32 puan) tarafından
Kalacağımız 22 gün... İzni o kadar ... O zamana biz eve gitmeden eve klima takılacak... Annemde benimle orayı gelmeyi planlıyordu...
0 oy
(12,954 puan) tarafından
E bıkmışsa senin ailen benim ailem konusundan yapmasın bakıma ihtiyaci olan o olsaydı kendi annesine giderdi senin bakıma ihtiyacın olduğuna göre kendi annene gitmen tabiki en doğal hakkın ne saçma ve yersiz bir kavga sebebi 
0 oy
tarafından
Canım kendi evine git annen yanına gelsin zatn sende kendi evinde rahat edersin artık annenle tabiki daha çok rahat edersin bende sezeryan oldum beş gün küvezde kaldı oğlum annem bizde kaldı iki ay 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
kendi evimde kalirim
0 oy
(5,833 puan) tarafından
Senin yerinde olsam evimde kalırım kim bakmak istiyorsa sana gelsin toparlandığın gibi gitsin 
0 oy
(427 puan) tarafından
Bu erkekler ne zmaan evlenip kendileri bi aile olduklarnn farkina varacak acaba bide kalkmis bosanirim felan demis Sende cek restini bosayacaksanda bosa annengile gelmeyecem die bunu yapacaksanda yap ben kendimin evladmin derdine dusmusum o kalkmis annemgile gelmesen bosarim diyor naparsan yap benim derdim bana yeter de ve kenara cekil hani sozunn eriyse yapsin yapacagni ne kadarda anlayissiz empatisiz mahluklar bu erkkler gece gece kafam allak bullak oldu sen skma canini nereye istyrsan oraya git neresi stres altinda birakmayacaksa orda kal bu erkeklern lafida derdidw bitmez cnku sen kenine gore ayarla canm
(32 puan) tarafından
Öyle yapacağım anası gilde bana o bakacaksa anam gilde bana baksın evin önemi var mı 4 gün yanımda kalmadı anası gilde kaldı.  5. Gün yanıma geldi. Düşün...
(427 puan) tarafından
En bastan rengini belli etmis bacim sende ona taviz verme bak basta nadil giderse snrasi oyle gelir unutma ne demek ya 4 gun gelmiyr yanina  madem anasina duskun bosansin onla kalsin artik bu kadar basit
(32 puan) tarafından
Kesinlikle canım artık yetti
0 oy
(1,597 puan) tarafından
1 hafta annem geldi kaldi. annemin yaninda her seyi rahat yapa biliyorum dikislerime bile annem bakti kaynanamdan cekinirim. hem kaynbaban fln var rahat giyinib rahat etmen lazim uygun dille anlat Insallah anlar.
(32 puan) tarafından
Denediim lütfen dedim bu seferlik böyle olsun dedim... Yok boşanma söz konusu edince bende patladım ...
(1,597 puan) tarafından
bosamak cok kolay sanki... her kavgada bosarim tehditlere olmasaa olmazlari
(32 puan) tarafından
Anası için boşanacak bide çok büyük sorun olsa anlarım ..
0 oy
(416 puan) tarafından
Evimde kalıyorum böyle sıkıntılarım olmuyo canim.kim gelmek istiyosa o gelsin kalsın yanımda ama sizin eviniz başka sehirdeydi galiba git biraz kaynanana eşin rahat edemiyor dur belki baktın iy olmadı gelirsin annnene tekrar 
(32 puan) tarafından
Aynen başka şehirde canim yok kuzum bu diyor yarın gidiyoruz gidene kadar ordayız... Canım zaten ilk 4 gün yanımda kalmadı ki.. hastaneye bile son dk geldi eve gitti yattı ben hastaneden çıkış alırken akrabası aradı karın çıkışı yapılacak senin ne işin var burda diye
(416 puan) tarafından
Yinede sende eşinde zor dönemdesiniz bence git
0 oy
(661 puan) tarafından
Zaten kaynanam yaşlı bana iş yapamaz yapsada ben rahat etmem ama anneden insan çekinmez doğumunda annem ta İstanbul dan geldi annemi isterim annemi isterimmmmmmm net ve tekk
(32 puan) tarafından
Benimkide yaşlı gencte olsa insanın annesi gibi olmaz ya
(661 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
(587 puan) tarafından
Eşim bu tarz şeylerde karışmaz genelde fikrimi sorar ki doğum yaptım 8 ay önce kendi evimde kaldım kaynanam geldi 2 hafta kaldı gitti annemde yakın oturuyor kalmadı ama yardım ettiler kendi başımaydm ben eşim ise gtti hâliyle
0 oy
tarafından
Ben annemde kaldım. Annemde bile rahat edememişken kaynanamda çatlardim sanırım. Zaten kaynanamda öyle bir talepte bulunmadi
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Canım en iyisi kendi evin ben lohusalığımda malesef tek başımaydım hiç kimsem yoktu ailem kople korona oldu kaynanagillede görüşmüyırum en iyisi kendi.evin  ve ayrıca senin kocanda akıl yokmu daha yeni doğum yapmışsın morele ihtiyacın var töbe yarabbim ya öldürwsim geldi.adamıya
0 oy
(261 puan) tarafından
Kendi evinde kal canim kafan rahat hic degilse. 
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Kendi evinde kal isteyen gelip baksin 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Anamın yanından başka bir yerde rahat edemem o istiyorsa gitsin kalsın anasında

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 872 göst.
0 oy
2 cevap 141 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hiram3232 (0 puan) tarafından soruldu