0 oy
534 göst.
Aile kategorisinde (619 puan) tarafından
Kızlar merhaba, biz kaynanayla konusmuyoruz. Kızım hastalandi hastahanede kaldık, arayip bi gecmis olsun bile demedi ve ortada hicbisey yokken. Hatta benim aramadığım icin esime bi ton laf demiş. 

Sorum şu esim calisirken mesaiye kaldim iş uzadı dedi 2 saat gec geldi. Normalde gidiyorum dese inanin bisey demem o da bunu bilir. 

Gunun nasıl gecti falan diye konustuk anlatmadi  sonra kaynanayla gorumceyi görüntü aradi. Gorumcemde arabanin neyi varmis hallettin demi falan dedi. Caydanlik işareti diyo (yqg göstergesi) gittimi.

Hic bisey demedim salona geçtim. Sonra gelmis sana her gittigim yeri söylemek zorundamiyim diye. Degilsin tani ben kimim ki dedim. Siz olsaniz napardiniz. Söylemesi gerekmez miydi

23 Cevaplar

+5 oy
(2,244 puan) tarafından
Beni götürmesin de kendi gitsin hiç sorun değil :D
(1,272 puan) tarafından
+100 verebilseydim keşke :D
(619 puan) tarafından
Valla götürmeye çalışamaz bu konuda hakli olduğumu biliyor. Her ayrıntıyı yazamıyorsunuz malum. Tabi ki gidebilir sorun haber vermemesi
(561 puan) tarafından
Ecemelif bacim benimkininde beni goturmemesi lazım aslinda onun yuzunden bi tane dusuk bi tane erken doğum yaptim ne surati durdu ne çenesi Allah sorsun yuzune bakinca hersey tek tek aklima geliyo unutamiyorum bir turlu yillar gecti aradan hâlbuki . Kizmakta haklisin tabi insan bi haber bekliyo yani yangindan mal kacirir vibi gitmesi acaba biseylermi sakliyolar dusuncesini sokuyo insanın aklına . Keşke haber verseymis huzursuzluk cikmazdi en azindan bide haklıymış gibi kendini savunmasi yokmu cildirtiyo insanı ama tavrindan anlamistir zaten boyle bi durumu hoş karşılamadığını . Yani inşallah tabi bazi insanlar ne yaparsan yap anlamiyolar çünkü :))
(619 puan) tarafından
Bana hak verip gittigi için verecegim tepkiden cekinmis, kötü bi amaci nasil olabilirmis. Arabaya bakmis gelmiş.  Umarim anlamıştır valla kendi bilir ne diyyim
(561 puan) tarafından
Anlamış gibi görünüyor valla sanirim anlamış
-Reklam-
+2 oy
(1,777 puan) tarafından
Bana söylemeden annesine gidebilir bunu sorun etmem, kaynanamla küs değilim ama olsam bile gidebilir, çünkü yavru annesinden annesi yavrusundan asla vazgeçmez
(619 puan) tarafından
Asla vazgecsin gibi bi niyetim olamaz. Ben nasil geçemezsem o da gecemez. Benim derdim mesai diyip bana dememesi. Bu mu normal size göre
+1 oy
(788 puan) tarafından
Kimse kimsenin ailesine gitmesine karışamaz ama giderken de haber verilmeli bence de
(619 puan) tarafından
Aynen mesai diyip gitmesini dert ettim. Tabi ki gidebilir
+1 oy
tarafından
Annesine gitmesinde bir problem yok ama haber verebilir hesap vermek değil bu biryere giderken nereye gittiğini bilmek önemli Allah korusun birşey olur felan bu dusuncedeyim ben
(619 puan) tarafından
Aynen canim dedim ya karismam gitmesine. Hesap asla sormam ama bilmek de isterim
0 oy
tarafından
Abartma bence sanki sevgilisine gitmiş
(619 puan) tarafından
Abarttigimi kim söyledi.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşim senle kavga etmemek seni kırmamak için söylememiş. Annesi tabiki gidebilir. Sen gitme dedikçe gidesi gelir. Hakları var üstünde kötü Bi yere gitmiyor neticede. Sana sıçramasınlar yeter. 
(619 puan) tarafından
Aynen ben asla karismam. Karissam günlük görüntülü konusmalarina söylenirim. Sanırım tepki verecegimi düşündü. Teşekkürler yorum için
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hergün gidiyor ki haftada bir izni var onda bile gidiyor benden uzak cehenneme direk ne yaparlarsa yapsınlar yeter ki bana dokunmasınlar
(619 puan) tarafından
Eskiden bizde hem haftaici hem izinliyken giderdik. Ben de ses etmezdim. Ama hqber vermemesine üzüldüm
0 oy
(2,883 puan) tarafından
Annesi sonuçta gidebilir bunu önemli bisey görüp söylememiş çünkü normal bisy
(619 puan) tarafından
Mesaiye kaliyorum diyip de gitmesi mi normal. Ben gitmesine bisey demem canım, soylemedigine üzüldüm
(2,883 puan) tarafından
İkinizin arasında kaldığı için öyle yapmıştır
0 oy
(119,282 puan) tarafından
gitmezde hadi gitti diyelim umrum olmaz
(619 puan) tarafından
Hahaha
0 oy
(1,597 puan) tarafından
gitsin cokta tinn... sende takma kafana annesi sonucta
0 oy
(312 puan) tarafından
Gitsin ama akıl almasin gidiyorda akil almazsa tartışma vs yok eger ki akıl da alırsa of  tartışmaların ardi arkası kesilmiyor oradaki çaydanlık sen misin kız 
(619 puan) tarafından
Ya nasil diyem ki. Soğuklugunu hissettim yani. Gitsin yoksa ama desin
(312 puan) tarafından
Ya işte onu söyle bana şöyle de anneme gideceğim habersiz yapma de ben nasıl herşeyi sana soyluyorsam bu hayatı birliktae yaşıyorsak sende bana şöyle ki merak etmeyeyim de yani biraz alttan al erkek milletinin anneleri çok değerli kendilerine
(619 puan) tarafından
Annesigile küstü şimdi canim konuşmuyor. Ne yapmayı istediler ne oldu. Lan birakin işte evladiniz mutlu niye huzur kaçırıyorsunuz.
Ve dediklerinin aynisini dedim biliyormusun.
(312 puan) tarafından
Bir küser bir barisirlar sen katılma aralarına girme yani baristirayim edeyim diye sen kötü olursun
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Gidebilir tabiki soylenemesine gerek yok ben küsüm o gider gittiğini de demek zorunda değil bunun icin esime bir tek cümle demem 
(619 puan) tarafından
Tamam sen deme canim
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bence gizlemesi normal değil kötü Bir yere gitmemiş ki sonuçta senden neden saklıyor? Yada sen her gittiğin de sorunmu çıkarıyorsun? Bilemedim ama eşin de yanlış yapmış. Evlisiniz tabiki de her gitti yerin hesabını vermek zorunda
(619 puan) tarafından
Asla sorun yapmam soylenmem. Bende o yüzden şaşırdimm sadece niye gelmiyorlar bisey mi oldu dedim bilmem dedi. Oyle kaldi. Ama aramadigima da tepki verdigime de kendi de hak veriyor
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Tabiki söyleyecek eşin o senin. Haber vermesi lazımdı. İzin alması farklı nezaketen haber vermesi çok farklı şeyler. Ben olsam kızardım. Şöyle söyleyebilirsin;Ben nasıl nereye gidersem senin haberin oluyorsa benimde haberim olmasını istemem normal. 
(619 puan) tarafından
Aynen canim. Ne izini sadece dese yeterdi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben eşime hiç haber etmem anneme gidiyorum die oda gidebilir 
(619 puan) tarafından
Bizde oyle olmaz canim. O yüzden komsum gelse de yazarım ben gitsemde yazarım o da normalde öyle
0 oy
(17,741 puan) tarafından
Aman  giderse gitsin banane. Ki zaten annesine giderken benden izinmi alacak annesi yani ben ne kadar küs olursam olayım anası
(619 puan) tarafından
Izin dgil canim olay. Haber vermemesi. Tabi ki gidebilir o da annesini atacak degil
(17,741 puan) tarafından
Belki aranız açılmasın diye oda öyle yapmıştır kız
(619 puan) tarafından
Kesin bana demeye yüzü olmadi. Dedigin gibi baska aciklamas8 yok
(17,741 puan) tarafından
Aynen ondandır
0 oy
tarafından
Demek sen istemiyon oda gizli gitmis bence normal annesidir sonucta 
tarafından
Yani bazi esler oyle sende git haber verme
tarafından
Valla benim esim de soylemez misal annesine heray kontor yukler ben hic bilmem duyuyuom ama bilmemezlikten geliyom
(619 puan) tarafından
Gurbetteyim canim öyle gidecek kimsem yok ki olsa da gitmem heralde. Demedigine üzüldüm ama konustum bi daha yapmayacak
tarafından
Bende gurbetteyim kaynimlar burda benim kimsem yok gidince esime soylerim ha arada soka galan gizli giderdim yazin
(619 puan) tarafından
Gidip geldigimize bisey demeyiz canim. Ama soylemek lazim. Allah korusun bisey olsa
0 oy
(551 puan) tarafından
Bizimkinin ağzından cımbızla alırım lafı yoksa söylemez ama biz bişey konuşalım hemen annesinden duyarım ne yapayım kocişim ana kuzusu :D 
(619 puan) tarafından
Yaa bu kocisler ah ahh
(551 puan) tarafından
Aramız bozulmadığı sürece sorun yok :)
(619 puan) tarafından
Rabbimin dualarıyla devam ediyoruz kötülükten korunmaya. Yoksa ara bozmak 2 kelimeye bakıyor. Allah evladımı babasindan benden yuvasindan ayirmasin
(551 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Gitsin ne olacak,sunu sevmiyorum ya haber vermesi mi gerekir nereye giderse belki kizacaksin diye dememiştir
(619 puan) tarafından
Izin dgil canim olay. Haber vermemesi. Tabi ki gidebilir o da annesini atacak degil
0 oy
tarafından
Defolsun gitsin daha gelmesin
(619 puan) tarafından
Oww sakin ya. Ben sert tepkiler veremiyorum malesef

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 394 göst.
0 oy
32 cevap 637 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy