0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (89 puan) tarafından
İyi geceler kizlar eşim benden gizli hem benim kardeşinden hem kendi arkadaşından borç yapmis haberim olmadan. Az önce rastgele öğrendim eşimin e devletine girmem gerekti şifrelerini telefonun not kısmına kaydeder hep ordan şifresine bakym dedim borçlar diye not almış can 2000 Ayşe 1000 yazmış. Bu olaydan 1 saat önce de hesap yapıyorduk işte nereye ne kadar borcun var bu ay ne kadar kalicak diye bu borclari bana söylemedi. Ben borç alınmasını hiç sevmem hatta oncesinde de kardesimden 100 lira aldı diye ne kadar kavga ettik hiç hoslanmam, paran yoksa yeme yapma etme kafasindayim hep. Sağlık olur başka bişey olur eyw ama aksine karşıyım. Yani bı kere kavga etmişiz zaten neden böyle bişey yaparsın ki ya da neden soylemezsin siz ne düşünüyorsunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Habersiz borç yapmasına bende kızarım Allah korusun yarın bigün başına bişey gelse peşinden haberin olmadı borçlarda gelecek sevmem öyle şeyi benim eşimde sevmez hele ki birine borçlu kalmayı asla insanız yani olurda başıma bişey gelir borçlu ölürüm diye aklım çıkar mümkün oldukça borç almamaya özen gösteriyoruz
(89 puan) tarafından
Yani tamam kardeşim kalkip bana borcunu ver diye tutturmaz ama diğer kişiyi tanımıyorum bile
(774 puan) tarafından
İşte sadece ailenden alsa her şekilde halledilir ama konu diğer haberin olmadıkların başka kimlerden borç aldı Allah bilir.. benim amca kızının eşi de millete hep borç verir ablam çok kızar o yüzden sorsan zenginde değil öyle ve verdiği paralar asla kolay kolay geri gelmez ablam yıllarca dil döktü de şimdi kimlere borç verdiyse eşine söyledi o da git iste diyeşey yapıyo haklıda ama yıllar olmuş borcunu ödememişler var onlarda ev alacaklar ihtiyaçları var ablamıb israrı bu yüzden
(89 puan) tarafından
Yani borç alınır verilir ama zamanında verip zamanında alicaksin bazı insanlar iyi niyeti su istimal ediyor gerçekten umarim eniştenizde bir an önce borçlarını toplar
(774 puan) tarafından
İnşallah bakalım
-Reklam-
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Neteye harcamış peki canim. O da önemli bence
(89 puan) tarafından
Bilmiyorum yarın konusucam sadece çok gerginim burdan sormak istedim kavga cikarmamak adina
0 oy
(68 puan) tarafından
Canım haklısın ama belki ihtiyacı vardır ve senden çekinmiş olabir bence sakince sor bi
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Kavga etmek çözüm değil aldığı parayı ne yapmış bu önemli ama yani boş yere keyfine harcamışsa bende kavga ederim lakin  ihtiyaç için kullandıysa yada bilmiyorum borcunuz var onu kapattıysa birdaha habersiz alma der kızarım sadece
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ne borç alır ne borç verir benmki pra konusunda çok hassas 
0 oy
(41 puan) tarafından
Kumar oynuyor olabilir
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Bence gereksiz takiyosun  benim eşim benden habersiz alır da verir de benim haberim bile olmaz anca telefon konuşmasına denk gelirsem haberim olur yoksa olmaz kızlar para için hayat arkadaşınızla kavga etmeyin üzmeyin birbirinizi 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 388 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 376 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 632 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 534 göst.