0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (7,254 puan) tarafından
Offf sinir kupuyum şuan varya ne hayaller kurdum bugün için allhain izniyle cinsiyet öğrenmeye geldik hastaneye ama sabhatan veri sinir kupuyum yok guzelmiyim iyi oldumu böyle fotomu çek bu olmamış bida çek biktimmmm valha biktimmmmmm oğlan zaten durmuyo kucak istiyo geldime geleceğime bin pişman oldum ya karnım sem sert kaldı sinirden offfff burasıda olmasa atamicam sinirimi :/ 

Kizlar cvb veremesem kb malum deliyle ugrasiyom 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kayinvaldem aynı onun gibi olmaz diyodum sosyal medya bağımlısı resmen
(7,254 puan) tarafından
Hemde nasıl bide kendini beğenmiş herkez cirkin
tarafından
Valla benimkide öyle herkesin dış görünüşünu eleştirir
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:DD hahah istemsizce guldum ya
(7,254 puan) tarafından
Bnde sinirden guluyom
0 oy
(3,998 puan) tarafından
Resim cek diyen kaynanansa gelin almis torun sahibi olmus hala medyatiklik derdindemi Allahim sen akıl fikir ver insanlara
(7,254 puan) tarafından
Hemde nasil ondan güzeli yok vala
(3,998 puan) tarafından
Posterini yaptırsın duvara assin gelip gidip baksin ozaman
(22,070 puan) tarafından
Ne var kizz yaşla alakası hic yok bnce :D demekki seviyo içi geçmemiş daha iyi bnce
(7,254 puan) tarafından
Giz bı yandan iyi dedin gibi eda ama  yaka silktim ya sabhatan veri bu karı hamile c demiyo vala
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kız sabah sabah ben daha açılamadım senin kaynana uçuşa geçmiş :)
(7,254 puan) tarafından
Vala bendeki sinirde uçuşa geçti iki saaten beri fotoğraf derdinde
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Eeee ben buna niye bu kadar güldüm :D kadın.derdini.yazmis ben güldüm affet beni bacım :D
(7,254 puan) tarafından
Canın saolsun bacimmm
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Belli bi yaştan sonra bence insanlar sosyal medya kullanmamalı çok değişik şeyler yapıyorlar. Sonradan görmek çok zor ve sinir bozucu 
(7,254 puan) tarafından
Hemde çok değişik şeyler tobe yarabimmm
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Anam Kaynanalara guncellememi gelmiş hareketler bı tuhaf 
(7,254 puan) tarafından
Hemde nasıl varya delirmek uzereyim
0 oy
(45 puan) tarafından
Aman herşeyi çok bildiklerini sanıyorlar bilgisiz olmak gercekten çok zor bizimkilerde aynı hat üzerinden dokunmatik telefon aldılar kullanmayı bilmiyorlar ellerinden düşmüyor telefon fecabook hiç kapanmıyor kayınvaldemi aylık 90 tl dolandırıyorlar hep dünde kayınpederimi bin 100 tl dolandırmışar telefon etmişler türcel gibi konuşmular hediye kazandınız şifreyi söyle demişler telefona gelen şifreyi söyleyince harcama yapmışlar faturaya yansıtmışar eşimi arayıp söyledi ben hediye kazandım diye sonra faturayı görünce eşimi bidaha aramış beni dolandırdılar bir baksana sisteme diye eşimde bakınca sinir küpüne döndü hesaplarını eşim yönetiyor parayı savurup duracaklarına bana verseler borcumu daha rahat öderim diyor bende kullanmasınlar dedim internetde ne görseler atlıyorlar hiçde kafama takamam dedim benim kendi ailem hala tuşlu telefon kullanıyorlar birşey olursa diye bir telefon cıktı +50 yaş üstü kanbere döndü resmen
(7,254 puan) tarafından
Varya bunlarla uğraşmak çok zorr allha ıslah etsin
(45 puan) tarafından
Çok zor eşime babana acıdım dedim annen babanı yer bugun dır dırlarıyla dedim dediğim gibi de olmuş kayınpederim dayanamamış kendimi asacagım demeye başlamışeşimde annesiyle konuştu anne sen yapmıyormusun seni de kaç defa dolandırdılar dedi birde bir lafı var kayınvaldemin herşeyi siz biliyorsunuz deyip duruyor kafama takmıyorum artık ben bende uzak dursun herkes yeter bana
(7,254 puan) tarafından
Ya delirti kadın beni yolun ortasında duruyo foto cekiniyo
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Ahahah deliyle ugrasiyom :D 
(7,254 puan) tarafından
Hemde has deli
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhahahahahahaha hiç gülesin yoktu kız 

En son cümlen beni benden aldı ahahahas 
(7,254 puan) tarafından
Öyle ama şuan varya delirdim resmen

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 839 göst.
28 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Mucizenin&annesi (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 959 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Rabianur (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,172 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,284 cevap

34,775 kullanıcı