0 oy
840 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından

Uzun konuşucam ama bunu anlatmam gerek artık içime atmicam kızlar

Kızlar şimdi benim eşim asker elini kobranin kapısına sıkıştırdı ve ordan kaptığı apseyke yumuşak doku kanseri oldu neyse babam beni vermek istemedi biz nisanliyken yaşanmıştı bu olay sonra ben nişanlı olduğum halde kaçmak zorunda kaldım ailemin tek kızıyım ama eşimi de çok seviyordum onu bu halde yanlız bırakamadım. Daha sonra evlendik eşim tedavi aldı 4 Kur ve geçti çok şükür şuan kontrole gidip geliyo. Bize doktor çocuğunuzun olması tedavi sonrası imkansız dedi ve sperm dondurmamizi söyledi neyse biz 3 tane dondurduk ve görev yerimize geldik evleneli daha 3 ay olmuştu kaynanamgil başladı niye koydurmadan geldiniz filan diye bizi sıkıştırmaya başladılar yok çocuk gelinden mi olmuyo oğlanı bahane ediyo filan diye eşim strese giriyordu biz 1 sene dolunca randevu aldık. Tüp bebek koydurmak için ve kontrole gittik gerekli testler varmış. Ben tüp bebek koydurmadan 1 hafta önce normal yolla hamile olduğumu öğrendim ya mucizeydi bizim için resmen sonra işte 20. Haftaya geldik izne geldik bayram için şuan kaynanam başladı senin karnın ne kadar küçük çocukta bı sorun mu var filan diye ya çok şükür yok ama insanın psikolojisini çökertmeye bire birler :(

19 Cevaplar

0 oy
(2,343 puan) tarafından
Kimseyi takmayacaksın takarsan sanada bebeğinede eşinede yazık olur elalem der de der söylerde söyler asla susmazlar onlar heryerdeler
(82 puan) tarafından
Ah işte carpamiyosun ağızlarına Minnoş un annesi
-Reklam-
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ayy 5 aylık anne karnından ne istiyolarr yaa allah aşkına töbe töbeee
(82 puan) tarafından
Yok yani sanki ben kamyon çıkartılan içimden 1tane bebek var altı üstü ya
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Gevezelik etme deseydin kaynana sanami kaldi yorum yapmak. 

Bos insan ya takma kafana cevabini ver susup otursun.
(82 puan) tarafından
Vallahi ya
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Canım okuyunca inan içimden cok sevindim senin adına. Bosversene yaaa kaynana maynana boş boş konuşsun ne güzel yolu yarılamıssın sağlıkla gelsin bebiş ☺☺ cinsiyeti ne ☺☺ ismine ne koyacaksınız bunlardan bahset, takma kafanaa ☺☺☺
(82 puan) tarafından
Cinsiyeti erkek dedi doktor eşim umut koymayı çok istiyo çünkü bizim için mucize o
(4,725 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
(15,635 puan) tarafından
O kadar şey yaşamışsın kaynananjn dediği laflara kulak ardı et o kadar desin önemseme 
(82 puan) tarafından
Gel gi birlikte yolak şunu
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ahhh bu anneler ahhh bu Kaynanalar biliyorum sevdiklerinden yapıyorlar ama insanın psikolojisini de alt üst ediyokar sen takma heee de boş ver  tersleme hiç
(82 puan) tarafından
Pek de sevdiğini sanmıyorum ben cano
(10,411 puan) tarafından
Sen daha iyi bilirsin orasını ve gülüm olsundu hiç takma
0 oy
tarafından

Canım takma ya , sonuçta çocuk sağlıklı mı evet sağlıklı onzaman ne diye kafana takion bitak konuşsun...

(82 puan) tarafından
Canımsın')
tarafından
Teşekkürler canım benim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz ben dogurcam.nerdeyse gene karnim yok ne alakasi varmis ya bosver takmamaya calis
(82 puan) tarafından
İnşallah canım pek elde değil ama
0 oy
tarafından
Sen en iyisi eşini de kendinide uzak tut onlardan 
(82 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından

Kuzum ne alakasi varmis kucuk olmaylaya ben 3 gebelik yasadim 3ndede karnim cok küçüktü saglikli 3 tane evladim var masallh ne kadar garip insnlar ya hayret bisey :angry:

(82 puan) tarafından
Aynen maşallah canım Allah bağışlasın
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sorun olunca küçük mü oluyormuş acaba Allahım cahillik ne kötü birşey 
(82 puan) tarafından
Yok cnm onların derdi bizim birlikte olmamız
(2,039 puan) tarafından
Boşver kuzu he de geç belki mutlu olur :) Rabbim size gerçekten mucize vermiş keşke onlarda bunu anlayabilseydi
0 oy
(3,701 puan) tarafından

He he ondan de :D

(82 puan) tarafından
Deliiii :)))
0 oy
(887 puan) tarafından
Tmm da yirmi haftalıkken zaten öyle büyük bi göbek olmuyo ki hafif bı çıkıntı oluyo benim yedi aylıkken hamile olduğumu bile kimse anlamiyodu çok yemişsin sanki karnın şişmiş gibi duruyo diyolardi doğuma gittiğimde bile suyum geliyo deyince ebe yok abla daha küçük belli senin yanlışın var demişti .o kadarki yoktu karnım sonuç sipam 15 aylık ;) o konusucak sen tın tın tın :*
(82 puan) tarafından
İhijihiiii iç sesim :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Geri zekalı ahmak cahil.

Şuan yanımda olsa boğarım onu
(82 puan) tarafından
Kizzz bizimde soyad koç :)
(3,458 puan) tarafından
Nerelisin kızzzz
(82 puan) tarafından
K Maraş
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun Allah kucağınıza almayıda kısmet etsin inşallah benimde karnım yoktu oğlum 5,5 aylık takılma strese girme bebekte strese girer eğer çok laf yaparsa ver cevabını içine atma 
(82 puan) tarafından
Hayırlısı canım inşallah
0 oy
(329 puan) tarafından
Karnın kücüklügüne bakma cnm hele ki ilk cocukta hc bakma bn doguma gttiginden 5 aylık dediler bna halbuki gayet saglklı ve güzel gelişimi vardı bebegimin dogdu ve 3070 gram dgru yani karnn büyüklüğüne bakma derm 
(82 puan) tarafından
İnşallah öyle olur kuzum ya
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ben asla katlanamam ya başıma gelse lafı gedigine sokarim.. yada dalga geçer kaale almam ... Çok müsade etmeyin şunların sizi yipratmasina
(82 puan) tarafından
Vallahi ya eşim olmasa hoşt dicem
(4,961 puan) tarafından
Yaw hehe tarzında davran sende uzulmessin oda boş boş konuşmaz anlar senin sallamadigini
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Ay canım gerçektme bir mucize yaşamışsın bunlarla kafanı yorma kendini üzme cahil konuşmalar bunlar
(82 puan) tarafından
Cahillllll :)))
0 oy
tarafından
Öncelikle çok sevindiğimi söyliyim canım senin adına çünkü gerçekten mucize olmuş :) kaynanana gelince çoğu öyle bacım valla benimkide gidip gelip diyodu  bebek karnında gelişmemişki karnın küçük falan bebeğim 3700 doğdu ama hiç takmadım vala zaten bebek 10 kilo doğacak değilya sağlıklı olsunda zaten doğumdan sonra kilo alır 
(82 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 406 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,175 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 623 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 795 göst.

378,843 soru

11,339,564 cevap

34,804 kullanıcı

...