0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Ne yazikki aile binasında oturyorz 2 tane cocgm var kizm 1 ci.sinifa gdyo oğlum 3 yasnda serabalpalsi yuruyemiyo eltim.yeni 3 aylık hamile bu 4 aydır merdivene bir süpürge bile vurmuslugu yok ben yikarm hep hani hamile Allah rızası için diye dusunym yikiyom kaynım çelik kapıcı mesal merdiveni.yikiym akşamı kum çimento oluyo kapilarini benim kapimin önüne koyuyo haftalarca kalyo dün yine bussuru alçıpan getirmiş yine kapıma birakti ben alt katta oturym merdiveni byle pis biraksam bütün toz çöp evime gryo pazar günü de cikiyim yikiyim dedim eltim dedi ayy midem çok bulanyo bende sinir oldm merdivenleri çop gotryo dedm heryer.kum çimento dedm hiç oralari bile olmdi  merdivenleri yıkadım aradan  yarım saat geçti baktım eltim kaynnam kaynım gezmeye çıktılar ise geldimi midem bulanyo hastaym gezmeye geldimi heryere gdyo heryere otobüsle kamyonetle gdyo eltim o daha tehlikeli dglmi Allah aşkına bademcklerimde sismis hasta olcm belli bide merdivenleri yıkadım ertesi günu temmeli haşta.oldm dün kendime yemek bile yapamdik çocuklarıma eşimde 4./12 diydi vardiyası ewde dgldi kaynanama misafir geldi hani insan okdar yemek yapti bı tabak gonderemezmi sinir oldm saat 6 oldu kızımı okuldan almaya gtcktim baktım Yağmur yagyo oğlumu yukarıya birakayim dedm ciktm hastaym daha öğlen yemeği yemedim dedm dur dedi öğlen misafir geldi bulgur yaptm dedi çok güzel olmuştu dedi bi baktim bi çay bardağı kadar kalmış küfür eder gbi şimdide hastaym eltimle akşam anlasmislar kaynanm gorumceme gtti eltimde annesine insan yerine koyup ne aryorlsr ne sorylrlar ancak işleri dustumu bni blyorlar

12 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Hiç muhatap olmam herkes kendi kapısını temizlesin der Kapımın önünü süpürür silerim içeriye girerim
(1,186 puan) tarafından
Sonra eltini kiskanyn der kaynanm.cekemiyon ondan byle yapyn der
(4,875 puan) tarafından
Valla kıymetimi bilmeyen kaynana.istediğini desin ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi canım haklısın bak ben virüs oldum görümcem evde oda oldu bende zor durumdaydım bakanımız da yok bor çöpe elini atmıyor yıkıyorum yemek yapıyorum kaldırıyorum topluyom hop geçip yatıyor okadar sinir oldumki bende hastayım ben neden yatamiyom ben diyorum yardım etsin en azından ben iyimisim gibi davranmasin 

Eşim zayen çalışıyor evde değil yoruldum bilmiyorum kacgundur suratım asik çünkü bende bir okadar hastayım iki çocuk la birde 
(1,186 puan) tarafından
Gerçekten insan iylik yapmaya korkyo insanı ***** yerine koyuyarlar
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kim ne hastası yürüyemiyor anlamadım. Eltin mi yürüyemiyor yani
(2,139 puan) tarafından
3 yaşındaki oğlu yuruyemiyormuş.
(1,186 puan) tarafından
3 yasnda ki oğlum yuruyemiyo serebalpalsi yani kısmı felcli
0 oy
(375 puan) tarafından
Sende elini ayağını cek canım bu devirde iş gören yaranmıyor maalesef 
0 oy
(12,927 puan) tarafından

Hamileyken merdiven yıkamaktan kötü birşey olmaz ki. Benim kaynana sağolsun hiç unutmam tepsiyi sen kaldır diye ısrar etmişti ağır kocaman tepsiydi içi yemek dolu :ermm:

(1,186 puan) tarafından
Bende kanamalı olduğum halde isini yapardım smdi eltim hamile ona kıyamaz bana bir bardak su ver diye
0 oy
(320 puan) tarafından
alınacak şeyler bende alınır üzülürüm haklısın ama sende kasma rahat ol biraz yıkama merdiveni mesela evine toz giriyorsa kapının altına bişey ser girmez sende işine geldigi gibi yap .hasta olunca sana bakan mı var yapıyosun yapma cancazım
(1,186 puan) tarafından
Diymi boşuna kuruntu yapmuyrm ben smdi tepkimi koysam kaynanm dcek eltisini kiskanyo ondan byle yapyo
(320 puan) tarafından
kim ne derse desin sen kıskanmıyorsun zoruna gidiyor sadece sende millete yaranmaya çalışma dokunma pislikten koksun merdiven
(1,186 puan) tarafından
Haklısın cnm eşimde aynı bunu dedi
0 oy
tarafından
Bie daha yıkama etme sende . Kapının önüne birsey koyulacak cik.kapilarina bırak veya uyar buraya bırakmayın diye. Mesafenin koy..

Hamlede kendi.keyfine netice iyiliğin suyunu çıkartmışlar saf olma o kadar sende kuzum. 
(1,186 puan) tarafından
Kaç kere dedm kapımın onunde bırakmayın diye anlamuyoar
0 oy
tarafından
Sende yıkama tatlım gerçekten o an midesi bulanmış olabilir ben hamile iken hiç bir işi yapamiyordun bulantidan doğru olabilirde sen de yıkama yani kalsın çözümüne baksınlar pis olursa olsun yani 
(1,186 puan) tarafından
Cnm hep böyle yapyo kotym.diyo aradan saat gectimi bakyo o işler btti  hopp kacyo gezmeye
tarafından
Tamam tatlım sende yapma boşver bakalım ne olacak
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Yapma canım valla yapma sedece kendi kapının önünü temizle o kadar. Fazla yüz göz olma.
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Keşke benim eltilerimde senin kadr düşünceli olsa canım bende hamileyim dokuzuncu aya girdim üçüncü kattayim iki eltimde giriş te  geldiğinde beri bı gün ellerini merdivenelre surmezler asla silene kader oluyorum bide üstüne tavukları var pisliklerini de temizliyorum pis kalınca kayinpederim  bana kizyo temizlemiyosunuz diye halbuki hep onalrin pisliği 
(1,186 puan) tarafından
Bu 4 aydır her hafta ben ykiym biktim artk yıkamak mesele dgl insanı ***** yerine koyuyrlar
(3,599 puan) tarafından
Aynen öyle valla çok sinir bı durum Allah onlardan istesin hakkımızı. N diyim
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kapı önemli değil bi su dök geç kendi tarafına diğerlerinide takma herkes kendi aleminde hayatını yaşıyosa sende yaşa anana bacına arkadaşına git canım.
0 oy
tarafından
ay rezil et onu herkese ya tembel bencil yalancı pis. gezerken düşünmüyor çocuğunu
(1,186 puan) tarafından
Aynen öyle cnm resmen sinsi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 281 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ftmkyra (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 342 göst.
28 Ocak 2020 Aile kategorisinde gizemuras (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,022 göst.
13 Aralık 2018 Aile kategorisinde 1903AşK (1 puan) tarafından soruldu