0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar dun aksam butun tavuk siparisi verdik not olarak da parcalara ayirip o sekilde paketleme yapar misiniz diye not dustum(oyle bi secenek vardi istiyosaniz notta belirtin diye) olmasaydi zaten butun tavuk siparisi vermezdim cunku ben parcalayamiyorum ellerimde egzama var zaten en ufak bisey kaşıntı yapiyo deli gibi kasiniyorum. Ama o sekilde parcalamadan gondermisler ben de aksam aksam ugrasmayim diye alt goze koydum dun aksamdan beri orda duruyo simdi bugun halletmeye caliscm nasil olacak bilmiyorum da sorum şu aksamdan beri duruyo ya bisey olmus mudur parcalara ayirip buzluga koyabilir miyim?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bise olmaz kiz tavuk alt rafta
tarafından
Bugun halletmem lazim ama di mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eldivan tak kes  
tarafından
Oyle yapcm canm
0 oy
tarafından
Dolapta ise bişey olmaz. Kanat kısımlarında çıkıntılar var onları kes kanat ve butlarıni kes. Bide poposunda çıkıntı oluyor onu da kes at 
tarafından
Evet dolapta da tavuk sert olmuyo mu hep markette parcalatirdim ya bu sefer is basa dustu
tarafından
Olsun camim ya dalginliklarina gelmistir belki
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Eldivenle hallet canım 
tarafından
Oyle yapcm canm
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bise olmaz canim markettede sogutucu bolumde diruyor zaten tavuklar buzlukta durmuyorlar ki halledip buzluga atabilirsin
tarafından
Sagol canm bugun halletmem lazim di mi
(1,170 puan) tarafından
yani hallet kaldir canim ortaliktan kalksin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bisi olmaz askom
tarafından
Tamam canm sagol
0 oy
(119,326 puan) tarafından
eniste ayirsin askim
tarafından
Aksam bi sansimi denicem mutfakla hic alakasi yok ama  :D
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Dolap da ise bisey olmaza
tarafından
Dolapta canm
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Yok canım altta bişey olmaz
tarafından
Tamam canm sagol
0 oy
(276 puan) tarafından
Sorunuza herkes cevap yazmış ben farklı bişey söyleyeceğim

Ellerinizde egzama olduğunu söylemişsiniz lütfen kuru dut kaynatıp suyunu elleriniz dayanacak kadar bekletin şifası orda inşallah detaylı olarak araştırın

... şifalar diliyorum
tarafından
Cok tesekkur ederim doktora da gittim 2 farkli krem denedim ama degisen bisey yok kuru dut denicm insallah faydasini gorurum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 179 göst.
0 oy
17 cevap 173 göst.
30 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya9519 (271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 448 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
16 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...