0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhabalar 

Eşim ile görücü usülü birbirimizi tanıyarak anlaşarak evlendik eşim aşırı iyi niyetli bir insan e ini bakar eder..

Nişanlıyken aile apartmanında oturmayı tercih etmedi ev aldı borç ödüyoruz 10 senelik ti 4 senemiz kaldı bir evladımız var çok şükür..

Ama sorum şu aile apartmanında üst katında eşim yaptırmış bekarken aile apart 3 katlı kiracı eltim ve kv oturuyor eltim benden büyük 17 yıllık evli eşi iş batırmış falan kaynanam onu çok sever o hakarette etse baş tacı eder kaynımın batma durumlarında hep yanında olmuşlar hala elleri üstünde aşırı yardım ediyorlar onlara ama bzie kiramızı vermiyorlar 800 TL kirayı kendileri alıyorlar bize ettikleri yardım ise evlenirken eşyaları aldılar birde az çok yardım ettiler o kadar onuda laf ediyor ayrımcı kaynana sürekli yani eşimin hakkının üstüne yatıyorlar buda çok zoruma gidiyor arada eşimle konuşuyorum kiranı hakkını iste diye konuşuyor kv hemen ettiği yardıma say diyor diğerine kaynıma karşılıksız yardım etti... Bize kiramız ile aşırı zoruma gidiyor bu durum kafama takıyorum şimdi şubatta memlekete gidecekler kira ne oalcka bilmiyorum eşimde hiç sesini çıkarmıyor korkuyor istemeye sanki bişey dediğimde bizim borcumuzu üstlendi merak etmemi zamanı var diyor kızlar siz olsanız ne yapardınız böyle olması çok sinir bozucu eşimin pısırık gibi durması hakkını aramaması sinirimi bozuyor bize çok iyi bakıyor Allah razı olsun ama göz göre göre böyle yapması ne bilim sizce elimi ayağımı tamamen çekmeli miyim ordaki daireden.. Düşündükçe sinir oluyorum çünkü 

9 Cevaplar

0 oy
(619 puan) tarafından
Ben eşime bırakırdım canım. Bu yüzden kötü olmak istemezdim. Zor bi durum hele de ortalik bu kadar pahalıyken. Ne demisler sen işin sonuna bak
(228 puan) tarafından
Hakkını vermiyorlar az bişey yardım ettiler diye ona sayıyorlar işte
-Reklam-
0 oy
(621 puan) tarafından
Mesafe koyardım anlayana kadar görüşmezdim ya da eşiniz diyemiyorsa siz deyin tabi eşiniz arkanızda dursun
(228 puan) tarafından
Zaten kv ile konuşnmuyorum
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bunun için mi dedin boşanmaya kadar gidecek diye. Sizin birseyinizi eksik etmiyormuş başka bir kötülüğü de yok. Sen sadece bu sebepten gelip buraya bunu yazıp boşanmaktan mi bahsediyorsun. Yazık kocan bunu okusa inanılmaz hayal kırıklığına uğrar kesin. Sadece bu sebepten kocana pısırık demen bu şekilde konuşman iğrenç. Altı üstü 800 lira için kendisine bu şekilde konuşman aslında kocamı çokta sevmediğin anlamına gelir bence. 
(228 puan) tarafından
Haksızlığa boyun eğmesine sessiz kalmasına sinir oluyorum
(1,043 puan) tarafından
Tamam hakkını arasın ama bu kocan hakkında bu şekilde konuşabileceğin anlamına gelmez. Aynı şeyi kendinde düşün. Sırf para yüzünden eşim bir yerlerde bende pısırık boşanmayı falan düşünüyorum diye bahsetse onu gördüğümde asıl ben boşarım onu
0 oy
(1,439 puan) tarafından
burda okadar kotu şeylerle mücadele ediyor ki kadinlar gene bosanmiuor lar bu bosanma sebebi degil bence 
(228 puan) tarafından
Hakkını aramıyor abisine yardım ediyor annesi ama bizim kiramızı bile vermiyor bu zoruma gidiyor
(1,439 puan) tarafından
Gidiyor muhakkak ama oluyor canim ya demek istediğim çoğu ailede var daha kotu seyler de var
0 oy
(119,355 puan) tarafından
esin bekarken yaptirmis sen hayatinda yokken o yuzden bu konuya karisma bence esin istetse ister isyrmezse bisa yipratma kebdinu
(228 puan) tarafından
Üstüne çok güzel kınıyorlar Allah görüyor
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Şuan çok zor bı durum başka bir evde otursalar mecbur vereceklerdi. Eşin konusmuyorsa bekle birşey deme 
(228 puan) tarafından
Dedemde zamanı var alıcam falan diyor sadece
0 oy
(489 puan) tarafından
Bu daire siz evlenmeden önce yaptırılmış onun kendi parasıyla sen sonradan geldin kocana bırak derim ya da sattirirdim onu bı şekilde olmasa da olmasın bacım mal mülk boş huzur önemli senden kocandan önemli değil ya
(228 puan) tarafından
Eşimin üzerine değil hayatta sattırmazlar cnm ama Allah görüyor başka bilet demiyorum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Zamanı var demiş demekki bı bildiği var unut gitsin Cnm aranıziz bozulmasına değmez başını  gozununhn sadakasi olsn
(228 puan) tarafından
Öyle diyorum artık vermiyeceği belli Allah görüyor
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Eşinin aile meselesi bunun için kocamı boşanır kız huzurun olsun gerisi boş valla napacan
(228 puan) tarafından
Çok şükür cnm ama haksızlıpa tahammül edemiyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 948 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 419 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (696 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 532 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu