0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (731 puan) tarafından

Sezeryan doğuma alınıyorum 37+1 haftalığım ilk hamileliğim çok korkuyorum ama heyecanlıyım lütfen benim için dua edermisiniz bebeğimi sağsağlim alayım kucağıma normal yalancı sancı diye geldim ama düzenli sancılarım varmış saatlerce geçmedi bebeğim strese girmiş zaten 2 haftadır sancım var dı ama açılma olmadığı için bebek kanala girmediği için acilen sezeryana alınmamız gerekmiş :( lütfen benim için dua edin ❤️güzel anneler 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlıkla.al.korkma hicbisey olmaz
(731 puan) tarafından
Çok şükür sağsağlim doğurdum 40 dakikada oldu bitti herşey:)
tarafından
Maşallah canimm
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun insallah sag salim kavusursun yavrunla canim.korkulacak bir sey deyil ki sezeryan.insallah tez zamanda toparlanirsin
(731 puan) tarafından
Kurtulduk allaha şükür darısı diğer bekleyen anne adaylarına inşlh :)
(1,015 puan) tarafından
Binlerce sukur Rabbim son nefese dek ayirmasin sizi mutluluk ve saglikla insallah
0 oy
(416 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kavuştursun vebegine hiç korkma haftan çok guzel
(731 puan) tarafından
Çok şükür doğurdum sorunsuz sıkıntısız aldım kucağıma allahım olmayan herkese nasip etsin bu duyguyu:)
(416 puan) tarafından
Amin sende bana dua et canim benimde pazartesi 3. Sezeryanim eşim pozitif 2 gündür inşallah bana geçmeden hayırlısı ile doğuma girerim salı karantinasi bitecek eşimin  yanımda bile olmayabilir
(731 puan) tarafından
Allahım korusun sizi sağsağlim kucağına almak nasip olsun inşlh inşlh sorunsuz sıkıntısız kurtulursunuz sizde ❤️
(416 puan) tarafından
İnşallah canim ❤️❣️♥️
0 oy
(920 puan) tarafından
Aynısını ben yaşadım şükür bebeğin haftası iyi kuzum Allah'ın izni ile kucağına alırsın kuzunu saat başı emzir unutma Allah yardımcın olsun
(731 puan) tarafından
Sağsağlim kurtulduk çok şükür çok teşekkür ederim 40 dakika da oldu bitti herşey sağlığımız çok iyi :)
(920 puan) tarafından
Ay ay ay çok sevindim gözleriniz aydın kuzum
0 oy
tarafından
Sağ Salim kucagına alırsın inşallah♥️hiç korkma kucagına yavrunu alacagını düşün hepsi gecip gidicek zaten
(731 puan) tarafından
Aldım kucağıma allaha şükür sorunsuz sıkıntısız doğurdum oldu bitti gibi bişey oldu oda bende rahatladık :) çok teşekkür ederim
0 oy
(331 puan) tarafından
Sağ salim bebeğini kucağına al inşallah canım sezeryan çok kolay bir operasyon bnde kızımı sezeryan la doğurdum doğumdan sonra bol bol kahve iç baş ağrısı yapmasın sağlıkla gelsin bebeğin inşallah 
(731 puan) tarafından
40 dakikada oldu bitti çok şükür çok teşekkür ederim sağsağlim aldım kucağıma sorunsuz sıkıntısız allahım hasretle bekleyen herkese nasip etsin
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Sağlıkla kucağınıza alırsiniz inşallah darısı bana ve tüm hamilelere İnşallah
(731 puan) tarafından
Kurtulduk allaha şükürler olsun sağsağlim allahım olmayan herkese nasip etsin anne adaylarına böyle güzel kolay doğumlar nasip etsin :)
(3,599 puan) tarafından
Aaaa doğum yaptinmii
(731 puan) tarafından
Evett saat 23:57 de doğdu kuzum oda bende çok iyiyiz darısı sana inşlh allahım benim gibi sorunsuz sıkıntısız doğumlar nasip etsin inşlh :)
(3,599 puan) tarafından
Ayy inşallah lohusasin duan kabul olur bizede bol bol dua et rabbim bebegine uzun ömür versin inşaallah
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
(731 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim doğurdum çok şükür :)
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına inşallah bebisini ☺️ Allah yardımcın olsun kendini strese sokma kendine geldiğinde bebişin yanında olacak bebeğine kavusacaksin öyle düşünüp rahatlat kendini ❤️
(1,105 puan) tarafından
Amin kuzum teşekkür ederiz ❤️❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
(1,105 puan) tarafından
☺️☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(731 puan) tarafından
Doğurdum allaha şükür zaten 35 haftadan beri sancım vardı doğum kanalına girememiş başı biraz büyük olduğu için normal hafif ağrı diye geldim çok yüksek sancım çıktı strese girmiş bebeğim acilen aldılar sezeryana allahım hasretle bekleyen herkese nasip etsin darısı diğer anne adaylarına inşlh
(1,105 puan) tarafından
Gözün aydın canım Hayırlı olsun
0 oy
(4,390 puan) tarafından
hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olsun. Rabbim yardımcınız olsun 
(731 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim doğurdum kurtulduk sorunsuz sıkıntısız :) allaha şükürler olsun
0 oy
tarafından
Sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim Rabbım yar ve yardımcın olsun 
(731 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim doğurdum allaha şükür sorunsuz sıkıntısız oldu bitti 40 dakika da :)
tarafından
Hade gözün aydın canım maşallah Rabbım analı babalı büyütsün inşallah
0 oy
tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım 
(731 puan) tarafından
Çok şükür doğurdum bebeğimi aldım kucağıma :) çok teşekkür ederim
tarafından
Çok sevindim canım darısı tüm hamilelere ve bana ♥️
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Hiç korkma çok güzel bir duygu.. Ben cok korkuyodm doğumdan titreyerek ağlayarak gidirm gülerek çıktım. Hayatımın en güzel anıydı meleğine kavuşacaksın şalah yardımcın olsun ve sağlıkla kucagına al inşallah 
(731 puan) tarafından
Çok şükür kurtulduk oldu bitti 40 dakika da ne olduğunu anlamadım bile doğurdum allaha şükürler olsun allahım olmayan herkese nasip etsin inşlh
(1,849 puan) tarafından
Amin canım amin

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 438 göst.
+1 oy
42 cevap 462 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,137 cevap

34,863 kullanıcı

...